Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1743587 kartus)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5430 Įrašytas: 2016-06-01 14:49 »
As tai tik konsolem. Paprasta, pigu ir ekfektyvu, ijungi, pora sekundziu ir zaidi. Jokiu lagu, jokiu ramu, vaizduskiu ir kitu trukumu :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5431 Įrašytas: 2016-06-01 15:25 »
As tai tik konsolem. Paprasta, pigu ir ekfektyvu, ijungi, pora sekundziu ir zaidi. Jokiu lagu, jokiu ramu, vaizduskiu ir kitu trukumu :D

Na konsole tikrai pigiau nei PC,turint omenyje jei nevogsi zaidimu. As vogtu jau neesu zaides daug metu, nes be multiplayer nematau prasmes. (galimybes pasivarzyti).

Bet va PS4 vis nenusiperku, lauzausi jau nezinau kiek laiko, su savim pykstuosi :D  :angry:

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5432 Įrašytas: 2016-06-01 16:32 »
Na konsole tikrai pigiau nei PC,turint omenyje jei nevogsi zaidimu. As vogtu jau neesu zaides daug metu, nes be multiplayer nematau prasmes. (galimybes pasivarzyti).

Bet va PS4 vis nenusiperku, lauzausi jau nezinau kiek laiko, su savim pykstuosi :D  :angry:

PS pirkimą ir aš planuose esu numatęs, tik laukiu kol dar bičiukas paaugs, kad galėtų jau žaisti, tada duosiu malkų biškį ant kokiu GT, Forza ar kokio MK :D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5433 Įrašytas: 2016-06-01 16:36 »
PS pirkimą ir aš planuose esu numatęs, tik laukiu kol dar bičiukas paaugs, kad galėtų jau žaisti, tada duosiu malkų biškį ant kokiu GT, Forza ar kokio MK :D

Nupirksi vaikui PS4 ir bus rami galva.
Vaikas pats save augins.
 :star:

Neprisijungęs Fylfot

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 164
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5434 Įrašytas: 2016-06-01 16:43 »
Turiu PS4... Ir žinot ką? O gi jam netinka vairas kuris puikiai su PS3 dirbo  :angry:

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5435 Įrašytas: 2016-06-01 16:47 »
Turiu PS4... Ir žinot ką? O gi jam netinka vairas kuris puikiai su PS3 dirbo  :angry:

Niekada neturėjau vairo ir kiek bandžiau man jis visiškai nepatiko.

Man patinka išsidrėbti su pulteliu rankose ant sofkės :D

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5436 Įrašytas: 2016-06-02 07:59 »
Nupirksi vaikui PS4 ir bus rami galva.
Vaikas pats save augins.
 :star:

Augins tai augins... O kur akis naujas gaut? Internete nemačiau dar, kad atsargines pardavinėtų.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs KLIFF

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5437 Įrašytas: 2016-06-02 10:15 »
Vaira esu bandes tik ant xdezes 360, taji ju, orginalu, kuris, kiek domejausi geimeriu forumuose, vertinamas, kaip vienas is geriausiuju. Bet nepatiko man jis visiskai. Kazkaip visai masinos fizika nejuntama, net su pulteliu labiau jauciamas valymas. Is tiesu, pats xdezes pultelis yra labai geras, patogus, puikiai tinkantis lenktynems (del dideles ir jautrios gazo-stabdziu mygtuku eiga ir jautrumas, ko neturi ps3 pultelis). Tai, kas liecia pulteli, ypac lenktynems, senasis x lenkia ps3, sioj vietoj. Bet, kiek teko maigyti x one pulteli, tai jis jau nebe tas, ir panasesnis i ps3, kazkaip zingsni atgal ms zenge. Nevertinant to, kad jis is labai prastu medziagu ir labai greitai susideti, gumines knopkiu dalys nuplysta. Na, bet ir kainuoja one pultelis +- pigiau uz x360, tad nera, ko noreti.
O PS4, tai as irgi dar neperku, laukiu :D Priezasciu laukti ir nepirkti matau daug: vis dar brangus ir nemeta kainos, kuri kaip 2-3 metu technologijai tapo tikrai didoka, siemet ar kitamet iseis ps4 atnaujinta versija, su pagerintais viduriais, taip pat brangoki zaidimai (ps3, tiek nauji, tiek is antru ranku, siuo metu beveik nemokamai dalinami) o viena svarbiausiu, nenoriu per daug uzsikabinti su tais zaidimais, tad, kolkas, pilnai pakanka ps3 retkarciais uzkrauti, juolabiau, spintoje dar stovi keletas ps ekskliuzivu (god of war, nuo 2 dalies iki paskutines), bei GT6 dar daug trasiu neiveiktu.
X One daznai geras akcijas daro, -50 ar -100eur, tai du kartus jau buvau isigijes, akcija susiviliojes, bet pardaviau i kitas rankas, taip ir neatpleses. Netraukia ms produktai :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5438 Įrašytas: 2016-06-02 10:40 »
Vaira esu bandes tik ant xdezes 360, taji ju, orginalu, kuris, kiek domejausi geimeriu forumuose, vertinamas, kaip vienas is geriausiuju. Bet nepatiko man jis visiskai. Kazkaip visai masinos fizika nejuntama, net su pulteliu labiau jauciamas valymas. Is tiesu, pats xdezes pultelis yra labai geras, patogus, puikiai tinkantis lenktynems (del dideles ir jautrios gazo-stabdziu mygtuku eiga ir jautrumas, ko neturi ps3 pultelis). Tai, kas liecia pulteli, ypac lenktynems, senasis x lenkia ps3, sioj vietoj. Bet, kiek teko maigyti x one pulteli, tai jis jau nebe tas, ir panasesnis i ps3, kazkaip zingsni atgal ms zenge. Nevertinant to, kad jis is labai prastu medziagu ir labai greitai susideti, gumines knopkiu dalys nuplysta. Na, bet ir kainuoja one pultelis +- pigiau uz x360, tad nera, ko noreti.
O PS4, tai as irgi dar neperku, laukiu :D Priezasciu laukti ir nepirkti matau daug: vis dar brangus ir nemeta kainos, kuri kaip 2-3 metu technologijai tapo tikrai didoka, siemet ar kitamet iseis ps4 atnaujinta versija, su pagerintais viduriais, taip pat brangoki zaidimai (ps3, tiek nauji, tiek is antru ranku, siuo metu beveik nemokamai dalinami) o viena svarbiausiu, nenoriu per daug uzsikabinti su tais zaidimais, tad, kolkas, pilnai pakanka ps3 retkarciais uzkrauti, juolabiau, spintoje dar stovi keletas ps ekskliuzivu (god of war, nuo 2 dalies iki paskutines), bei GT6 dar daug trasiu neiveiktu.
X One daznai geras akcijas daro, -50 ar -100eur, tai du kartus jau buvau isigijes, akcija susiviliojes, bet pardaviau i kitas rankas, taip ir neatpleses. Netraukia ms produktai :D

Tai kad dabar PS4 kaina daugiau nei adekvati, 330Eur su 500gb HDD ir zaidimu kokiu 1. Manau tikrai fair enough.

O kainos mest ir neturetu, nes technologija dar tikrai turi potencialo ir dar ilgai pakaks jo pajegumu.

Neprisijungęs KLIFF

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5439 Įrašytas: 2016-06-02 13:54 »
Tai brangu, nes ir per pasirodyma tiek kainavo. Pvz x one kaina nuo tu paciu eur, kaip ir ps4 jiems pasirodant yra ne taip mazai nukritus, tuopaciu jam ir akcijos labai daznos, kuriu metu kaina nukrinta iki kokiu 220eur, bei dar zaidima kuri nors prideda (bundle pack). Su PS4 nieko panasaus nevyksta ir niekad nemaciau, kad vyktu, jei ir buna akcija, tai labai simboline. Bet kuriuo atveju, verciau palauksiu atnaujinto varianto, nes jame, skirtingai, nuo ankstesniu konsoliu, atnaujins ir vidurius :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491