Autorius Tema: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!  (Skaityta 88482 kartus)

Neprisijungęs Jordan

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 102
  • Karma: +0/-0
  • Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2008-04-23 22:49 »
as anksciau turejau beske man tas pats buvo tai problema buvo lamda zondas ogeriausia kompas nusinulina atjungus akuma keliom valandom man kodas neleisdvo uzsivest ismesdavo rakto koda pabegdavo imob. kodas tai atjungiau akuma ir problema dingo :alaus:
Alfoje atjungus akuma niekas nesikeicia...
Alfa Romeo 156 2.4 JTD   
PARDUOTA...

Alvinas

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2008-07-09 20:49 »
sweiki pas mane ir panasiai daros . pvz vaziuoji ismini sankaba mes begiui ir nukrenta apsukos kartais net isvis uzgesta . bet man susitvarke pakeitus lemdozonda. bet daba isvietos sdusta masina nevaziuoja gali but del kuro filtro? kurioi vietoi pas 156 jis stovi?

Neprisijungęs aegis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 117
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2008-07-10 11:18 »
sweiki pas mane ir panasiai daros . pvz vaziuoji ismini sankaba mes begiui ir nukrenta apsukos kartais net isvis uzgesta . bet man susitvarke pakeitus lemdozonda. bet daba isvietos sdusta masina nevaziuoja gali but del kuro filtro? kurioi vietoi pas 156 jis stovi?

Ziurint kokia tavo alfa. Jei 2.0 TS - tai ten tokio filtro realiai nera.
Alfa Romeo 156 1.9JTD

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2008-07-10 11:28 »
sweiki pas mane ir panasiai daros . pvz vaziuoji ismini sankaba mes begiui ir nukrenta apsukos kartais net isvis uzgesta . bet man susitvarke pakeitus lemdozonda. bet daba isvietos sdusta masina nevaziuoja gali but del kuro filtro? kurioi vietoi pas 156 jis stovi?
Jei 1.6 ts 16v, filtro taip pat, realiai nera. Cia panasu i oro srauto matuokle, dar turetu purkstukas degti, jei nedega, gal ir ne ji.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Vadix84

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2008-07-21 16:03 »
Mano AR 156 1.8 apsukos irgi sokineja nuo 500-1500,ziema gesdavo(bet gan retai),temperatura visada stovi ties 90,tagi nemanau kad cia su termostatu kas blogai,pasitaiko dienu kai riedant laisvai nukrenta strele ant  1 ir viskas ciki,bet dazniausiai riedant laisvai sokineja...

ItsmellsFunny

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2008-07-22 11:24 »
Daug cia tokiu likimo broliu  :D pas mane irgi sokineja, jau koks pusmetis bet lyg ir nieko blogo, as tai manau vistiek ne pirmos jaunystes gal del to  :smilie:

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2008-08-07 13:53 »
krc reziumuojant galima pasakyti kad kaltas MAF'as, liambda zondas, "pravodke" ir ivairios sklendes... o del termostato tai abejociau, nors cia juk alfa... stebuklu su ja nemazai  :lol:
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2008-08-07 20:01 »
Sveiki, turiu problemele siokia tokia  ;D.  Riedant laisvu begiu sokineja apsukos nuo 500rpm iki 1500rpm. Pas Zaza jau 5 kartus buvau. Pirma karta tik kazkokia klaida su kompu rado, tai ja panaikino, bet problema isliko. Antra karta patikrino zvakes, dirzus ir t.t. - tipo viskas ciki. Trecia karta idejom kita bet deveta laisvu sukiu reguliatoriu. Viskas iliko taip paciai. Ketvirta karta pakeitem nauja oro srauto matuokle, irgi nepadejo. Penkta karta vel viska nuosekliai patikrino, buvo idejes nauja sukiu reguliatoriu, tikrino ar negaudo oro ir sklende reguliavo, liambda patikrino ir laidus visokius. Viskas ok, bet apsukos vis tiek sokineja. Kas gali ka nors patart, padet. Dekui uz atsakymus
Siai cia ne siokia tokia problema. kaip matau cia daug kam taip, man ir tas pats viska tikrinau, niekas nepadeda, nebezinau kur kreiptis. Busiu dekingas  :du:
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2008-08-07 20:06 »
man ir tas pats viska tikrinau , visur veziau, niekas nieko neranda, nebezinau ka daryti.Gal kam buvo taip, gal kam pavyko tai  istaisyti????????????
Alfa Romeo 156 2.0 T.S

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2008-08-07 20:15 »
man ir tas pats viska tikrinau , visur veziau, niekas nieko neranda, nebezinau ka daryti.Gal kam buvo taip, gal kam pavyko tai  istaisyti????????????

Na as jau rasiau kad man susitvarke kai isvaliau gazo sklende,buvo tokio brudo su tepalu,isvaliau MAF'o kontaktus ir ok dabar riedant vos vos sokineja,net nesijaucia  ;)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4