Autorius Tema: New: Laisvumas "klankt" važiuojant ir laiptuotai nusidevėjęs padangos kraštas  (Skaityta 10059 kartus)

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Svarbu: prisiminiau, kad tas klankt daugiau pasireiškia automobiliui "apšilus", aišku tai greičiau įvyksta esant šiltesniam orui, vasarą.
Po vasaros sezono pastebėtas vairuotojo pusės padangoje laiptuotas krašto nusidevėjimas.
Tai sudilusios vidinės granatos pasekmė?
Dar prie to pačio yra laisvumas. Pvz., kai užmini akseleratorių ir jį atleidi (tuo metu garsas: "klankt". Šis garsas atsiranda kaipo "tampant" važiavimo metu. Taipogi tokį garsą galima išgauti išjudinant stovimą automobilį, reikia pasistengt kol tokį garsą išgauni bet toks pat garsas "klankt".
Iš garažo duobės, stovint automobiliui ant žemės, tiesiais (nesusuktais ratais) bandyta judint pusašius (į šonus tampant)- na nesigirdi jokio laisvumo (na gal minimalus), bet kalančio laisvumo- to "klankt" tikrai nėra.
Ar pusašių/granatų laisvumą reik kitaip tikrinti?
Aišku, kita versija: smagratis. Bet tai kad netriukšmauja (nedžeržgia), įmynus sankabos pedalą garsas nesikeičia.
Vibracija per sankabos pedalą nejuntama.
Šiek tiek jaučiasi per pavarų svirtį.

Jūsų mintys?

P.S. esu youtube matęs kad "atlūžta" nuo sankabos disko korpuso ir kliba centrinė mova, gal čia tas duoda tą "klankt".

Dar vienas P.S.: variklio ir pavarų dėžės pagalvės pakeistos naujomis.
« Paskutinį kartą keitė: 2013-10-10 08:40 sukūrė V3j45 »

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Atraminius žiūrėjai?
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Atraminius žiūrėjai?

Amortizatoriaus atraminius?

Neprisijungęs Infas

Manau, kad ne smagratis. Jei jis klanksi, tai labiausiai judant iš vietos. Žinau, kad pastebėjimas nuskambės kvailai, bet man toks dalykas buvo, kai servise ratų neprisuko normaliai ;D
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Manau, kad ne smagratis. Jei jis klanksi, tai labiausiai judant iš vietos. Žinau, kad pastebėjimas nuskambės kvailai, bet man toks dalykas buvo, kai servise ratų neprisuko normaliai ;D

Ne kvailai, taip būna. Ratų priveržimą patikrinu pats po išvažiavimo iš servisų :)

Neprisijungęs Ovis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 135
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
tas klankt gali būti dėl variklio pagalvių. Pasižiurėk ar 5 bėgiu pavarų perjungimo svirtis juda kai spaudinėji gazą

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
tas klankt gali būti dėl variklio pagalvių. Pasižiurėk ar 5 bėgiu pavarų perjungimo svirtis juda kai spaudinėji gazą

Pasikartoju: visos pagalvės pakeistos naujomis.

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
tripodo išsidėvėjimas dažniausiai pasireiškia drebėjimu prie tam tikrų greičių. Nors laisvumas irgi gali būti. Pas mane laisvumas yra dėl pačios greičių dėžės
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
tripodo išsidėvėjimas dažniausiai pasireiškia drebėjimu prie tam tikrų greičių. Nors laisvumas irgi gali būti. Pas mane laisvumas yra dėl pačios greičių dėžės

Mechanikai irgi yra minėjo kad ieškau sliekų š...oje :) Kad gali būti laisvumas pačioje pavarų dėžėje ir pan.
Bet padangos laiptuotas nusidevėjimas man kelia papildomų įtarimų. Jei išsidevėjęs tripoidas, tai mano galva, gaunasi nesubalansuotas ašies sukimasis. Ar aš pjaunu grybą?  ::)

Neprisijungęs Sraigamobilis

Klanksėjo man prieš subyrant vidinei granatai, vibracijų nesijausdavo, tik klanksejimas, ypač iš vietos judant..
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)