Autorius Tema: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku  (Skaityta 17540 kartus)

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-03-20 10:45 »
jai butu variatorius neveikiantis tai variklis skleistu grazu garsa :D

''pas mane tas pats, klaksi ypac kaip pasyla ir nusileidzia apsukos vaziuojant negazuojant:) o paspaudus labai graziai variklis dirba:) mmmmmm'' - Darciko zodziai, parasyti 2008 spalio 29, temoje apie variatorius  ;)

taip taip reiktu pasikeisti variatoriu bet negaliu skirti tam finansu ;) nepigus malonumas man :) o tas man susitvarke reikaliukas, jau nebetrukcioja vaziuoja kaip vaziavus... filtras naujas, gal ir  ant sanaudu sutaupysiu vos vos dabar :)

Perskaiciau tavo tema,pas mane ir panasus simptomai prasidejo  :-\  Sakai po oro filtro keitimo susitvarke? Ju norejau zvakes lupt lauk  :)
na cia del to padejimo, negarantuoju, siaip pas mane buvo filtras apsineses gerokai, pasikeiciau i nauja ir tiek, bet KARTAIS uzeina tokie trukciojimai, ir malonumas dingsta vaziuoti ramiai... spaudziant gaza tai viskas tvarkoje jokio dusimo... bet va palengva vaziuojant 50-60 km/h  toks kazkoks galios kritimas,sustojus sankyzoje kartais jauciu kad vos vos variklis sunkiau dirba, na man labai panasu kaip cilindras nori atsisakyti... ( kas turit dujas ir sena masina, ir uzkurus salta  ryte buna toks nenoras dirbti lyg ir) tai pas mane panasiai kaip buna siltas variklis... tai meginsiu lupti ryt zvakes ziuresiu, ka turime :) nesinoretu, kad koks dacikas prota man p***u :)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-03-20 10:50 »
o gal stovi  koks nors kuginis filtras?
AR159 2.0 jtdm Ti

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-03-20 10:59 »
o gal stovi  koks nors kuginis filtras?

ne ne ne viskas originalu ;)

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-03-20 11:02 »
Pas mane tai variklis kaip ir graziai dirba,bet ant mazu apsuku kai spaudi gaza atsirado tokia duobe,ja "praspaudi" ir toliau sauna i prieki   :-\ anksciau tokiu dalyku nebuvo.Filtrui jau pora metu,reiktu pazvelkt kaip jis gyvena  :)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2009-03-20 11:06 »
Pas mane tai variklis kaip ir graziai dirba,bet ant mazu apsuku kai spaudi gaza atsirado tokia duobe,ja "praspaudi" ir toliau sauna i prieki   :-\ anksciau tokiu dalyku nebuvo.Filtrui jau pora metu,reiktu pazvelkt kaip jis gyvena  :)

tai va man irgi ta duobe yra ja tarsi pramusa variklisi r tada po truputuka pradeda traukti... bet traukimas silpnas ir tolygus buna nes zemos apsukos.. daugelis galvoja, kad as kliedziu, ir alfos pradeda begetis nuo 3000 apsuku, bet as kalbu ne apie toki traukima... kalbu apie paprasta vaziavima kiap tiek 50 -60 km man sutrukcioja, kad pradetu po biskuti begetis :)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2009-03-20 11:17 »
efektas tox, vaziuoji pastoviu  greiciu , svelniai spustelni,o ji nenori.Kai pastveria tada ok viskas ?
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2009-03-20 11:19 »
efektas tox, vaziuoji pastoviu  greiciu , svelniai spustelni,o ji nenori.Kai pastveria tada ok viskas ?

Na panasiai  ;)  gal cia tik as pastebiu  :)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2009-03-20 11:37 »
efektas tox, vaziuoji pastoviu  greiciu , svelniai spustelni,o ji nenori.Kai pastveria tada ok viskas ?
100 % taip

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2009-03-20 11:43 »
zvakes arba kazkas su vakumu bus ta prasme kazkur slangele ora leidzia

Dar maf  laidus paziurek,gal kox oksidavos,ten kur jungias  i isiurbimo kolektoriu
« Paskutinį kartą keitė: 2009-03-20 11:50 sukūrė Dancius »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2009-03-20 13:01 »
reiks paziuret,dekui  :)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4