Autorius Tema: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku  (Skaityta 17476 kartus)

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-01-27 11:23 »
tai turetu jaustis ant visu pavaru prie tu paciu apsuku..ar ne?

kazkasp panasaus,manankrciau nebuvo jokio supurdymo.. dabar jeigu ramiai vaziuoji 50 ir panasiai paskui norit labiau begetis.. paspaudi gaziuka ir ta masian jyg jau praradusi greiti ir viska sutrukcioja ir pradeda atsigauti ir reaguoti tada tik i mano greicio pedala...

o  ar negali but beda su oro padavimu? ant mazu apsuku nepakankamai paduoda oro,delto ir gaunasi trukciojimas. Kaskas panasau ira buve su citroenu,beda buvo su oro sklende

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-01-27 11:28 »
tai turetu jaustis ant visu pavaru prie tu paciu apsuku..ar ne?

kazkasp panasaus,manankrciau nebuvo jokio supurdymo.. dabar jeigu ramiai vaziuoji 50 ir panasiai paskui norit labiau begetis.. paspaudi gaziuka ir ta masian jyg jau praradusi greiti ir viska sutrukcioja ir pradeda atsigauti ir reaguoti tada tik i mano greicio pedala...

o  ar negali but beda su oro padavimu? ant mazu apsuku nepakankamai paduoda oro,delto ir gaunasi trukciojimas. Kaskas panasau ira buve su citroenu,beda buvo su oro sklende

na nzn reikes paklibinti fiskes paziureti ta padavima oro... nuo tu mazu bedu ir prasideda paskui baisus dalykai :)

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-01-27 11:55 »
o gali buti senokai nekeistas oro filtras? pries 2 tepalo keitimus....

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-01-27 14:29 »
ts normaliai pradeda dirbt  panasiai nuo 3000rpm,  iki to ekonominis rezimas ir dirba berods tik po viena zvake cilindrui, bet del sito galiu ir klysti

Galiu ir as klysti, bet man atrodo zvakes veikia visos, twin sparkas yra tik tam, kad efektyviau butu sudeginamas kuras.. As itarciau gal koki variatoriu..

variatorius i trauka nereaguoja, pas mane senai (kaip dizelis) o vaziuoja gerai  :smilie:

Dyzelis tai dyzelis,  bet skaiciau forume, kad neveikiant variatoriui yra galios praradimas prie mazu apsuku. Jis gi butent tam ir sukurtas - pagerinti variklio dinamika prie visu apsuku.  ;)
neturiu alfos.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-01-27 15:41 »
jai butu variatorius neveikiantis tai variklis skleistu grazu garsa :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-01-27 16:20 »
jai butu variatorius neveikiantis tai variklis skleistu grazu garsa :D

''pas mane tas pats, klaksi ypac kaip pasyla ir nusileidzia apsukos vaziuojant negazuojant:) o paspaudus labai graziai variklis dirba:) mmmmmm'' - Darciko zodziai, parasyti 2008 spalio 29, temoje apie variatorius  ;)
neturiu alfos.

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-01-27 20:13 »
jai butu variatorius neveikiantis tai variklis skleistu grazu garsa :D

''pas mane tas pats, klaksi ypac kaip pasyla ir nusileidzia apsukos vaziuojant negazuojant:) o paspaudus labai graziai variklis dirba:) mmmmmm'' - Darciko zodziai, parasyti 2008 spalio 29, temoje apie variatorius  ;)

taip taip reiktu pasikeisti variatoriu bet negaliu skirti tam finansu ;) nepigus malonumas man :) o tas man susitvarke reikaliukas, jau nebetrukcioja vaziuoja kaip vaziavus... filtras naujas, gal ir  ant sanaudu sutaupysiu vos vos dabar :)

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-03-20 01:33 »
noriu prikelti biskuti tema... na man kartais ant laisvu isilus varikliui ,varikliukas purtosi ir kartais vos vos dusta... bet tik vos vos, ir pastebejau, kad sanaudos padideja sakyciau ant gero litro ar dvieju, tai vidurkis gaunasi mieste 12-13 su pagazavimu biskuti :) sakykit gali cia buti zvakes kaltos? ar ieskoti rimciau bedos? pamastom a?

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-03-20 10:13 »
itariu kad speliot beprasmiska,pasidaryk diagnostika ir manau sutaupysi ir laiko ,ir pinigu

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-03-20 10:23 »
jai butu variatorius neveikiantis tai variklis skleistu grazu garsa :D

''pas mane tas pats, klaksi ypac kaip pasyla ir nusileidzia apsukos vaziuojant negazuojant:) o paspaudus labai graziai variklis dirba:) mmmmmm'' - Darciko zodziai, parasyti 2008 spalio 29, temoje apie variatorius  ;)

taip taip reiktu pasikeisti variatoriu bet negaliu skirti tam finansu ;) nepigus malonumas man :) o tas man susitvarke reikaliukas, jau nebetrukcioja vaziuoja kaip vaziavus... filtras naujas, gal ir  ant sanaudu sutaupysiu vos vos dabar :)

Perskaiciau tavo tema,pas mane ir panasus simptomai prasidejo  :-\  Sakai po oro filtro keitimo susitvarke? Ju norejau zvakes lupt lauk  :)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4