Autorius Tema: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku  (Skaityta 17930 kartus)

Darcikas

  • Svečias
Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Įrašytas: 2009-01-26 22:45 »
Atsitiko keistai, vaziuojant pastoviu greiciu mieste tarkim ar 4 ar 5 pavara, laisvai laikant koja ant akseleratoriaus pedalo,pajauciu, jog masina lyg uzdelsia i mano gazo paspaudima... vaziuojant ramiai nurimsta trauka jos ir duodant stipriau gazo kad dasivytu ta momenta kuri turejo prie tokio pat greicio... uzdelsia ir lyg silpnai  pramusa ir vel vaziuoja jei  stipriau spaudi gaza :) cia gal yra kam nutike? labai nemalonu taip vazineti... cia davikliu galetu buti beda ar su padavimu...? beje spaudziant dugna eina normaliai netrukcioja visiskai... aciu uz atsakymus 

2.0 T.S

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-01-26 22:49 »
Atsitiko keistai, vaziuojant pastoviu greiciu mieste tarkim ar 4 ar 5 pavara, laisvai laikant koja ant akseleratoriaus pedalo,pajauciu, jog masina lyg uzdelsia i mano gazo paspaudima... vaziuojant ramiai nurimsta trauka jos ir duodant stipriau gazo kad dasivytu ta momenta kuri turejo prie tokio pat greicio... uzdelsia ir lyg silpnai  pramusa ir vel vaziuoja jei  stipriau spaudi gaza :) cia gal yra kam nutike? labai nemalonu taip vazineti... cia davikliu galetu buti beda ar su padavimu...? beje spaudziant dugna eina normaliai netrukcioja visiskai... aciu uz atsakymus 

2.0 T.S

Tu kokiu cia greiciu vazineji 4-5 begiu kad taip darosi?

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-01-26 22:51 »
jai vaziuoji 50 60 tokiu greiciu tai normalu
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-01-26 22:54 »
tai turetu jaustis ant visu pavaru prie tu paciu apsuku..ar ne?
neturiu alfos.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-01-26 22:55 »
jai vaziuoji 50 60 tokiu greiciu tai normalu

Butent, tokiu greiciu vazineti tas pats kas duok maisa bulviu kokiu 50-60 kg ir liepk eiti mazais zingsniukais letai, stiprus zmogus ilgiau istvers, silpnas maziau, taip pat ir motoras. 50 vaziuoji treciu begiu, ketvirta jungdavau benzui virs 60 kai budavo, nu nebent vykdavo "medziokle" naktiniame mieste  ;D tai isijungi ketvirta begi ir kaip autopilotu ant 60 velkiesi  ;D

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-01-26 22:57 »
ts normaliai pradeda dirbt  panasiai nuo 3000rpm,  iki to ekonominis rezimas ir dirba berods tik po viena zvake cilindrui, bet del sito galiu ir klysti
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-01-26 23:08 »
ts normaliai pradeda dirbt  panasiai nuo 3000rpm,  iki to ekonominis rezimas ir dirba berods tik po viena zvake cilindrui, bet del sito galiu ir klysti

Galiu ir as klysti, bet man atrodo zvakes veikia visos, twin sparkas yra tik tam, kad efektyviau butu sudeginamas kuras.. As itarciau gal koki variatoriu..
neturiu alfos.

Neprisijungęs Yara

Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-01-27 08:10 »
ts normaliai pradeda dirbt  panasiai nuo 3000rpm,  iki to ekonominis rezimas ir dirba berods tik po viena zvake cilindrui, bet del sito galiu ir klysti

Galiu ir as klysti, bet man atrodo zvakes veikia visos, twin sparkas yra tik tam, kad efektyviau butu sudeginamas kuras.. As itarciau gal koki variatoriu..

variatorius i trauka nereaguoja, pas mane senai (kaip dizelis) o vaziuoja gerai  :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-01-27 10:51 »
nu jo jusu pamastymai kazkaip mano atzvilgiu visai i kita puse... man seniua netgi ijungus 5 begi ant 50  ir nuemus gaza nuo pedalo, netrukciodavo masian visiskai pati vaziuodavo ir t.t. (cia pvz)  bet dabar idomiai rodos kad jei stiprei nespaudi gazo ji springsta.. o dar labaiu nuspaudus tik tada pramusa kazkas ir begejasi svelniai tolygiai.ir tai vyksta kaip ikaista variklis... saltam motorui vaziuojant viskas buna kaip ir gerai... po 10 min prasideda kazkoks sukimo momento praradimas..ar pagaunat esme?

Darcikas

  • Svečias
Ats: Pamastom del alfos traukos ant "lengvu" apsuku
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-01-27 11:01 »
tai turetu jaustis ant visu pavaru prie tu paciu apsuku..ar ne?

kazkasp panasaus,manankrciau nebuvo jokio supurdymo.. dabar jeigu ramiai vaziuoji 50 ir panasiai paskui norit labiau begetis.. paspaudi gaziuka ir ta masian jyg jau praradusi greiti ir viska sutrukcioja ir pradeda atsigauti ir reaguoti tada tik i mano greicio pedala...