Autorius Tema: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!  (Skaityta 88500 kartus)

Neprisijungęs bakshas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 35
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • bmwcars.lt
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #110 Įrašytas: 2010-06-01 21:56 »
pas mane 2.4 jtd panasei pradejo darytis, bet ne pulsuoti o pakilti apsukos ir nenukristi. Kai vaziuoju viskas gerai, tik noriu perjungti begi ismynus sankaba apsukos pradeda kilti pvz nuo 2000 iki 3000 ir sustojus ant laisvu buna pakyla iki 2500 ir taip tenka gesinti varikli, bet pas mane su stabdziu pedalo davikliu kazkas yra nes ji paspaudus probliama dingo stebuklingai  ;D Tik nezinau ar ilgai.

Autopilotas yra?

Nea nera
buvo BMW 324d, e34 520i, BMW E38 740i, Alfa Romeo 156 2.4jtd
dabar:  BMW E39 530D

Wladas

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #111 Įrašytas: 2010-06-10 21:11 »
Sveiki, turiu  problema. Niekur Kaune nerandu Alfos gazo sklendės. Gal kas turit, žinoma veikianti  :smilie: Mano Alfoje neveikia elektrinė dalis. Kiek žinau tinka įvairių variklių ir modelių. Labai būčiau dekingas  ;)

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #112 Įrašytas: 2010-06-11 08:18 »
Sveiki, turiu  problema. Niekur Kaune nerandu Alfos gazo sklendės. Gal kas turit, žinoma veikianti  :smilie: Mano Alfoje neveikia elektrinė dalis. Kiek žinau tinka įvairių variklių ir modelių. Labai būčiau dekingas  ;)
Paskambink Taurui, manau kad tures
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs saulyzz

Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #113 Įrašytas: 2010-07-01 18:09 »
Pas mane ta pati beda buvo, bet viskas jau tvarkoj. Uz oro srauto matuokles buvo slanga itrukus, tai per itrukima gaude ora matyt. Pakeiciau slanga, viskas tvarkoj. O pries tai ir keiciau ir oro srauto matuokle i nauja, lambda zonda, zvakes. Tik liko nezinoma beda... kazkur iki 2.3 tukst kazkaip labai jau vos vos traukia, virs ju eina kaip turi but.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #114 Įrašytas: 2010-07-02 09:11 »
Pas mane ta pati beda buvo, bet viskas jau tvarkoj. Uz oro srauto matuokles buvo slanga itrukus, tai per itrukima gaude ora matyt. Pakeiciau slanga, viskas tvarkoj. O pries tai ir keiciau ir oro srauto matuokle i nauja, lambda zonda, zvakes. Tik liko nezinoma beda... kazkur iki 2.3 tukst kazkaip labai jau vos vos traukia, virs ju eina kaip turi but.

Dar viena Alfu T.S. liga, kurios kiek zinau niekas dar normaliai neisaiskino kodel taip yra. Issivalyk oro paemimo sistema, pagrinde droseline sklende, o jei imanoma ir visa kolektoriu - turetu padeti. man padejo, bet vistiek liko tas toks "tupumas" iki 2300 rpm. Dar issivalyk laisvos eigos voztuvo slangute, jei ji niekada nevalyta, ten belekiek brudo turetu buti.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs saulyzz

Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #115 Įrašytas: 2010-07-02 14:44 »
Pas mane ta pati beda buvo, bet viskas jau tvarkoj. Uz oro srauto matuokles buvo slanga itrukus, tai per itrukima gaude ora matyt. Pakeiciau slanga, viskas tvarkoj. O pries tai ir keiciau ir oro srauto matuokle i nauja, lambda zonda, zvakes. Tik liko nezinoma beda... kazkur iki 2.3 tukst kazkaip labai jau vos vos traukia, virs ju eina kaip turi but.

Dar viena Alfu T.S. liga, kurios kiek zinau niekas dar normaliai neisaiskino kodel taip yra. Issivalyk oro paemimo sistema, pagrinde droseline sklende, o jei imanoma ir visa kolektoriu - turetu padeti. man padejo, bet vistiek liko tas toks "tupumas" iki 2300 rpm. Dar issivalyk laisvos eigos voztuvo slangute, jei ji niekada nevalyta, ten belekiek brudo turetu buti.

Dekui! Bandysiu. Nes tos traukos nebuvimas tai jau.....

Pongis

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #116 Įrašytas: 2010-09-06 19:14 »
Ta pati bėda ištiko ir mano 1.8 TS'ą.
Perskaičiau visą temą, pasidarė aišku tik tiek, kad šios problemos sprendimo variantų yra labai daug, tad nesinori visko aklai keisti.

Taigi, manajai apsukos šokinėja tik važiuojant (išmynus sankabą) nuo ~1500 iki 500 rpm ar net kartais užgęsta. Sustojus dar pašokinėja kol išsilygina iki 1000 rpm. Stovint - viskas tvarkoje, kol patsosas - taip pat viskas tvarkoje. Trauka gera. Tiesa, pavažiavus ilgesnę atkarpą didesniu greičiu ir išmynus sankabą - užgesimas garantuotas.

Pravaliau oro sklendę - nepagerėjo. Padarius diagnostiką parodė, kad tik liambda zondas miręs. Tik ką apžiūrėjau tą oro filtro dėžę (kur apačioje kampe prie bamperio), tai ji gan labai kliba.

Kaip manote, dėl kurių šių defektų gali būti tokie simptomai? Gal išvis koks rmp daviklis? AČIŪ.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #117 Įrašytas: 2010-09-07 08:29 »
Ta pati bėda ištiko ir mano 1.8 TS'ą.
Perskaičiau visą temą, pasidarė aišku tik tiek, kad šios problemos sprendimo variantų yra labai daug, tad nesinori visko aklai keisti.

Galimi variantai, kad bus uzsikises, arba sugedes laisvos eigos voztuvas... Liambda 100% keisk, nes apetitas tavo alfos turetu buti labai didelis pagal kubatura. Toliau, tvarkyk oro filtro deze, kad butu sandari. Pasitikrink zvakes... Daug investiciju nebus. Liambda ~150 Lt (pasikeisti galima ir paciam), laisvos eigos voztuvas ~20 Lt, o filtro deze tai jau priklausys nuo to kaip stipriai ji suluzus.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs saulyzz

Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #118 Įrašytas: 2010-09-12 17:27 »
Pas mane bedos jau dingo. Apsukos sokinedavo, nes uz oro srauto matuokles pro plysiuka ora gaude, dar kita beda buvo ta, kad pagrindinis dirzas netaisyklingai buvo uzdetas. Problemos baigesi :)

ALFUX

  • Svečias
Ats: Sokineja apsukos riedant ant laisvu. Zazas neranda bedos. HELP!!!
« Atsakymas #119 Įrašytas: 2010-09-20 21:30 »
Koks laisvos eigos voztuvas ant TS ??? tas kur ant kolektoriaus virsaus? ten tai PCV voztuvas, kitaip tariant alsuoklis :-) laisva eiga reguliuoja atuatorius atidarydamas ar uzdarydamas gazo sklende, ir jei bent biski slamsto yra buna, kad nevaiksto tiap kaip reikia, as pas save persirinkau gazo sklende, ishstaciau, tai pupa uoga kaip eina... Tiesa pasikeiciau ir ta voztuveli nes uzpyyyp kai apsukos peraukstos riedant tai vat cia bedos ir dingo...
O jei trajilina ant laisvu kai motoras pradeda silti krapstykit variatoriaus solenoida lauk ir valykite, ir pasiziurekite ar stumoklis kur neuzkimba... Tai vat tiek ir bedu su tais motorais :-) KOL NEUZLINKSTA cia 1,8 ir 2.0 TS Beja del traukos vienas is variantu solenoidas...