Autorius Tema: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda  (Skaityta 3709 kartus)

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Įrašytas: 2016-06-30 10:17 »
Sveiki, ieškojau forume info, bet neradau ko norėjau.
Bėda tokia, kad neužsiveda alfukė. Dažniausiai kai būna šaltas motoras, bet kelis kartus buvo tik užgesinus mašiną nebesikuria. Kompas klaidų nerodo, starteris suka gerai, akumuliatorių besukdamas buvau akumuliatorių iškrovęs, bet pakrovus- tas pats. Paskutiniu metu buvau pastebėjęs, kad meta šiek tiek daugiau juodo dūmo smarkiau greičio pedalą paspaudus, nei įprastai. Užknisa tokie gedimai, kai reikia iš kavos tirščių burt  >:(.
Kai kompą buvo pajungę, slėgio relė sakė rodo gerą slėgį, purkštukų parametrus kažkokius tikrino , sakė turi rodyti ne daugiau +-1 kiekvienam purkštukui, pas mane ribos buvo +-0,4
Gal kas patars nuo ko pradėt ieškoti sliekų?
p.s. buvo seniau toks atvejis kad kai neužsikūrė, ilgiau sukant starterį išmetė imobilaizerio klaidą, bet kaip suprantu jei būtų imobilaizeris kaltas tai pastoviai neuzsikuriant turėtų rodyti klaidą?

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016-06-30 10:40 »
CODE simbolis dega? Jei taip, tai imobilaizeris blokuoja užvedimą.

Taip pat paspausk fuel cut off switch'ą, esantį po vairuotojo sėdyne. Labai dažnai padeda :)
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs KLIFF

Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2016-06-30 11:11 »
Jeigu imobilaizeris, turetu visada rodyti klaida, kuriant. Siaip tai nelabai yra, ka patarti. Pasitikrink saugiklius visus, po vairu ir po kapotu, geriausia, su kontroline lempute praeiti, bus patogiau ir tiksliau, nes kartais istraukus atrodo geras, o realiai, kontakto neturi. Fuel cut off pas 147 stovi prie kapoto rankenos mazdaug, ne po sedyne.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2016-06-30 12:35 »
Imobilaizeris buvo tik viena karta ant skydelio uzsidege, paskui kai išvalė klaidas jos ir nebemetė, o mašina vistiek neužsiveda. O dėl Fuel cut off abejoju, nes tikrinausi, kura paduoda kuriant.

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2016-06-30 12:38 »
Ai ir užtempiant tai labai lengvai užsiveda

Neprisijungęs montezumijus

Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2016-07-01 07:09 »
Ai ir užtempiant tai labai lengvai užsiveda
Tai gal starteris nebesuka reikiamu greičiu. Arba su kuro sistema vis tik kažkas negerai, nesudaro reikiamo slėgio. Kokį tiksliai slėgį magistralėje diagnostika rodo kurimo metu? Man rodos turi būti ~350-400Bar.
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2016-07-07 11:10 »
Starteris gerai suka, o kūrimo metu rodė 308Bar. Tikrinaus pas purkštukų meistrus, tai sakė geras slėgis.

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2016-08-30 16:16 »
Pagaliau rasta ir išspręsta problema. Veleno padėties daviklis blūdijo. Bet man labai įdomiai su tom klaidom alfukėj, ar čia tik pas mane taip? Servise kol mašina kuriasi jokios klaidos nerodė, tik vienu momentu pagavo, kad būtent veleno padėties daviklis, gaunasi taip, kad jei veikia daviklis klaidos nėra, kai neveikia- klaidą rodo ir jei jis po to vėl veikia, tai klaida nusinulina pati? Ar čia todėl , kad jungėsi su ne firmware programa? Ir tada kyla klausimas, kur Šiauliuose galima pasidaryti diagnostiką būtent su Alfos firmine programa?
p.s. jau savaitę laiko mašina vedasi be jokių problemų.

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2016-08-30 17:49 »
Pagaliau rasta ir išspręsta problema. Veleno padėties daviklis blūdijo. Bet man labai įdomiai su tom klaidom alfukėj, ar čia tik pas mane taip? Servise kol mašina kuriasi jokios klaidos nerodė, tik vienu momentu pagavo, kad būtent veleno padėties daviklis, gaunasi taip, kad jei veikia daviklis klaidos nėra, kai neveikia- klaidą rodo ir jei jis po to vėl veikia, tai klaida nusinulina pati? Ar čia todėl , kad jungėsi su ne firmware programa? Ir tada kyla klausimas, kur Šiauliuose galima pasidaryti diagnostiką būtent su Alfos firmine programa?
p.s. jau savaitę laiko mašina vedasi be jokių problemų.

tai kaip gali klaidą mesti kai daviklis tuo metu dirba - jis arba dirba ir klaidų nėra, arba nedirba ir klaidą turi. o klaidos jei nepasikartoja daugiau, po kažkiek motoro darbinių ciklų ištrinamos iš kompo.
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs ugediminas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 147 1.9 jtd 85 kw neužsiveda
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2016-08-30 21:30 »
tai kaip gali klaidą mesti kai daviklis tuo metu dirba - jis arba dirba ir klaidų nėra, arba nedirba ir klaidą turi. o klaidos jei nepasikartoja daugiau, po kažkiek motoro darbinių ciklų ištrinamos iš kompo.
Aš tai suprantu, bet kiek teko susidurt su kitomis mašinomis, pvz vw ar renault, klaidos įsirašo į atmintį, kad prisijungęs su kompu matytum koks gedimas buvo ar yra, būtent tokiems atvejams, kai daviklis ne visiškai sugedęs, tai veikia tai neveikia. Nes tokiu atveju, kaip mano, būna būrimas iš tirščių.