Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:  (Skaityta 220129 kartus)

Neprisijungęs FaceOFF

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #300 Įrašytas: 2013-03-22 09:41 »
tik jau nenusibazarinkit apie savo temperamentus ir valdomuma :D... nei jin ten per nelyg galinga, na tvarkingas 3.0 motoras gal ir gali pasukaut graziau, o toliau tai...  nei tuo labiau puikiai valdoma :D arba nesat vaziave arba cia prisieke alfa fanai sedi vien... vienintelis gtv pliusas grand turismo stilius... ko fiate arba buvo labai mazai, arba visai nebuvo (kiek zmoniu - tiek nuomoniu, situo klausymu)...
medziagos visur ne kokios, tiek tas pats tupas lipnus plastikas fiat coupe, tiek alfoj 166... tiek pigios kokybes apdailos detales GTV, tiek fiate... abi turejau, abi savotiskai tupos ir abi savotiskai smagios... kas liecia isvaizda 90% visuomenes buvo uz coupe fiata. ir jo krokodiliska kapota :D

nepirkit jus tu leisgyviu triperiu ISVIS... NEBENT ESAT MIRTINAS LIGONIS SIEMS REIKALAMS :)... susiraskit gera, tvarkinga ir svarbiausia GYVA... tai vazinesit smagiai, graziai ir laimingi busit... o jai su turbo tai tik FIAT COUPE 20Valve TURBO, o dar geriau LE edita...
156ex GTVex CLKex exS6  ex166x 2 TT on board :D

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #301 Įrašytas: 2013-03-27 01:02 »
Kai pats turejau GTV T.S. tai mane jinai zavejo, tik nezinau ar jinai istikro zavinga ar tai buvo pasekme, kad mazai ka mates buvau, kas liecia coupe modelius, o siaip kaip abiturientui tai buvo ganetinai neblogas masiniukas, tiek smagu buvo palakstyti iki red line, tiek su panike i gamta palekti ;D siaip is '96-'00 metu coupe modeliu tai realiai nera i labai ka ziureti, probe? calibra? bmw e36? mercedes clk? man sie visi eiliniai gatviniai trantai kaip buvo taip ir tebera. Kaip coupe ziurejosi man nebent preliude, accord, peugeot coupe, GTV. Be kaip bebutu - GTV tai tik masina arba savaitgaliui arba zmogui kuris neturi nei seimos, nei jam reikia masinos i kuria butu galima kazka isideti :) o siai dienai jos verte yra maza ir ja perka tik kas nori po kaima padeginti sankaba ir padangas ir nieko neremontuoti. Zodziu "savo" laika pragyvenes modelis, kuris musu kraste ir nebuvo populiarus niekada ;)

Neprisijungęs FaceOFF

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #302 Įrašytas: 2013-03-27 10:41 »
Kai pats turejau GTV T.S. tai mane jinai zavejo, tik nezinau ar jinai istikro zavinga ar tai buvo pasekme, kad mazai ka mates buvau, kas liecia coupe modelius, o siaip kaip abiturientui tai buvo ganetinai neblogas masiniukas, tiek smagu buvo palakstyti iki red line, tiek su panike i gamta palekti ;D siaip is '96-'00 metu coupe modeliu tai realiai nera i labai ka ziureti, probe? calibra? bmw e36? mercedes clk? man sie visi eiliniai gatviniai trantai kaip buvo taip ir tebera. Kaip coupe ziurejosi man nebent preliude, accord, peugeot coupe, GTV. Be kaip bebutu - GTV tai tik masina arba savaitgaliui arba zmogui kuris neturi nei seimos, nei jam reikia masinos i kuria butu galima kazka isideti :) o siai dienai jos verte yra maza ir ja perka tik kas nori po kaima padeginti sankaba ir padangas ir nieko neremontuoti. Zodziu "savo" laika pragyvenes modelis, kuris musu kraste ir nebuvo populiarus niekada ;)
+7, bet clk tikrai gera masina, bene rimciausia is visu isvardintu...
156ex GTVex CLKex exS6  ex166x 2 TT on board :D

Neprisijungęs Algirdukas

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #303 Įrašytas: 2013-03-27 10:50 »
Peugeot coupe su 3 litrai varikliu tikrai ispubingai vaziuoja... ir dydelis pliusas dydele bagazine ir susilankstancios galines sedynes - bulviu maisus tikrai kelis sutalpinsi... i GTV geriausiu atjeju tik nedideli kelionini lagamina ir tai jei rata isimsi :)
Ilgiuosi Alfos

Neprisijungęs QV

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 281
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #304 Įrašytas: 2013-03-27 11:11 »
Jei rusiškai suprantat - 1997 Avtoreviu žurnale yra visai įdomus AR GTV, Fiat Coupe ir Lancia Kappa Сoupe palyginamasis testas. Paskaitykit: http://www.autoreview.ru/sv_glaz/num13/bratja1.htm

Neprisijungęs Algirdukas

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #305 Įrašytas: 2013-03-27 11:43 »
Lancia maloni masina... va tik pavadinimas Kapas neramina :)
Ilgiuosi Alfos

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #306 Įrašytas: 2013-03-27 12:26 »
Kai pats turejau GTV T.S. tai mane jinai zavejo, tik nezinau ar jinai istikro zavinga ar tai buvo pasekme, kad mazai ka mates buvau, kas liecia coupe modelius, o siaip kaip abiturientui tai buvo ganetinai neblogas masiniukas, tiek smagu buvo palakstyti iki red line, tiek su panike i gamta palekti ;D siaip is '96-'00 metu coupe modeliu tai realiai nera i labai ka ziureti, probe? calibra? bmw e36? mercedes clk? man sie visi eiliniai gatviniai trantai kaip buvo taip ir tebera. Kaip coupe ziurejosi man nebent preliude, accord, peugeot coupe, GTV. Be kaip bebutu - GTV tai tik masina arba savaitgaliui arba zmogui kuris neturi nei seimos, nei jam reikia masinos i kuria butu galima kazka isideti :) o siai dienai jos verte yra maza ir ja perka tik kas nori po kaima padeginti sankaba ir padangas ir nieko neremontuoti. Zodziu "savo" laika pragyvenes modelis, kuris musu kraste ir nebuvo populiarus niekada ;)
+7, bet clk tikrai gera masina, bene rimciausia is visu isvardintu...

Nu CLK nz, dizainas man pensininko, tos lempos 4, tas pats kas e klases keturakis, medziagos, kokybe salone ir pan - puiki, eksplotacines islaidos labai dideles, aisku pliusas motorai 2,3 3,2 ir galas varomas ir dar vienas dalykas - man coupe ir automatas tai nz, coupe turi buti sportika, o clk dauguma automatai, na cia skonio reikalas.

Neprisijungęs FaceOFF

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #307 Įrašytas: 2013-03-27 14:54 »
yra mano kieme 208tas su 2.3 kompresoriu ir mechanine deze... nelabai jis ten pencininkas, na aisku del dizaino nesigincijama, bet eksplotacinem savybem... bei kainos/kokybes santykiu... tikrai super...
156ex GTVex CLKex exS6  ex166x 2 TT on board :D

Neprisijungęs moonshine

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #308 Įrašytas: 2013-03-27 20:40 »
Jei jūs vienoj temoj rimtai svarstot clk vs gtv, tai net nežiūrint ką jūs galop benutarėt - iškart galiu pasakyti, kad pirkdami gtv padarėt(ysit) didelę klaidą. Ne jūsų tada ši mašina, bent savęs tada neapsigaudinėkit  ;) ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo GTV/Spider:
« Atsakymas #309 Įrašytas: 2013-03-27 21:06 »
Kai pats turejau GTV T.S. tai mane jinai zavejo, tik nezinau ar jinai istikro zavinga ar tai buvo pasekme, kad mazai ka mates buvau, kas liecia coupe modelius, o siaip kaip abiturientui tai buvo ganetinai neblogas masiniukas, tiek smagu buvo palakstyti iki red line, tiek su panike i gamta palekti ;D siaip is '96-'00 metu coupe modeliu tai realiai nera i labai ka ziureti, probe? calibra? bmw e36? mercedes clk? man sie visi eiliniai gatviniai trantai kaip buvo taip ir tebera. Kaip coupe ziurejosi man nebent preliude, accord, peugeot coupe, GTV. Be kaip bebutu - GTV tai tik masina arba savaitgaliui arba zmogui kuris neturi nei seimos, nei jam reikia masinos i kuria butu galima kazka isideti :) o siai dienai jos verte yra maza ir ja perka tik kas nori po kaima padeginti sankaba ir padangas ir nieko neremontuoti. Zodziu "savo" laika pragyvenes modelis, kuris musu kraste ir nebuvo populiarus niekada ;)
Su pirma dalim sutinku, bet del nuvertejimo... Taip gal lietuvoj tos damustos ir nevertos nieko, as tuo tarpu, jau senokai norveguose pasidairau i gtv. Deje, kainos.... 156 kainos prasideda nuo 4500lt (visiski lavonai, ispuvusiais dugnais arba uzkaltais varikliais, kitaip sakant tik i siukslyna tinkamos). Geros bukles tokia kastuoja apie 20000lt. Tuo tarpu GTV pigiausia kiek teko mayti, kaip tik dabar stovinti skelbime su 2.0ts, 1995 metu ir 180000km rida siuloma uz 22000lt. ir uzsibaigia kainos ties 65000lt. taip, kad del nuvertejimo, kainos skirtumas ziaurus lyginant zymiai naujesne 156 ir GTV. Analogiska situacija su GT, kaip nenori kristi kainos, taip nenori.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491