Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 837622 kartus)

Neprisijungęs Evalda5

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 93
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1580 Įrašytas: 2016-04-25 10:49 »
Sveiki, kilo klausimas. Nenumanau, kokios dabar kainos Lietuvoje, bet turiu variantą 2007m., 159, 2.4JTDm 147kW, automatą. Yra klima, Xenon, parktronikai, kruizas, Bluetooth, šviesus ne odinis salonas. Ai, tiesa, sportwagen.  :) Rida 204tūkst. km. Tarkimm ji tikrai tvarkinga, nors apžiūrėti dar tik važiuosiu, bet klausimas yra, ko vertas toks automobilis? Kokia būtų realistiška kaina? Kitas klausimas, ar "bijoti" automato tokių metų 159oje? Kokių specifinių vietų gali būti, į ką turėčiau atkreipti dėmesį? Ačiū iš anksto!  :alaus:
AR 156 SW 1.9 JTD M-Jet 103kW

Neprisijungęs KaJenius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1581 Įrašytas: 2016-04-25 11:49 »
Sveiki, kilo klausimas. Nenumanau, kokios dabar kainos Lietuvoje, bet turiu variantą 2007m., 159, 2.4JTDm 147kW, automatą. Yra klima, Xenon, parktronikai, kruizas, Bluetooth, šviesus ne odinis salonas. Ai, tiesa, sportwagen.  :) Rida 204tūkst. km. Tarkimm ji tikrai tvarkinga, nors apžiūrėti dar tik važiuosiu, bet klausimas yra, ko vertas toks automobilis? Kokia būtų realistiška kaina? Kitas klausimas, ar "bijoti" automato tokių metų 159oje? Kokių specifinių vietų gali būti, į ką turėčiau atkreipti dėmesį? Ačiū iš anksto!  :alaus:

Apie automata situ Alfu pilnas internetas nusiskundimu, pas mane seimoj teko visa deze keist ties ~180kkm nors kazkokiu isankstiniu simptomu kad deze sugrius nebuvo. O bet taciau nebutinai tai nutiks kiekvienai, loterija visgi  ::) tiesiog ne pats patikimiausias agregatas butent sis.
ex 92 Mazda MX-6 V6
ex 00 FIAT Punto HGT
ex 98 MB SLK 200K
ex 09 AR 147 1.9 JTDm
98 AR GTV V6

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1582 Įrašytas: 2016-04-25 13:36 »
Jų didžiausia bėda yra hidroblokas ir jo elektrinė dalis. Dėžei reikia keist tepalus, nors gamintojas deklaruoja, kad jie yra nekeičiami. Prieš perkant BŪTINA gerai pravažiuoti ir gerai užkaitinti dėžę, kad pasimatytų jos darbas. Šalta dėžė veikia gerai, o kai sušyla - prasideda. :) Kiek domėjausi, gamintojas šitą bėda išsprendė nuo lygtai 2008 metų montuojamom dėžėm. Sugedusi dėžė perjungiant pavaras silpniau ar stipriau smūgiuoja, delsia perjungti pavaras, perjungiant pameta pavarą ir įkala su smūgiu. Atbulinė pavara dažniausiai smūgiuoja ją jungiant. Patikėk, pajausi tikrai jei ji sugedusi. Tepalų keitimas gali padėti, bet ne visada ir ne visiem padeda. Man nepadėjo. Remontavau hidrobloką, su tepalais ir remontu - 600€ Vilniuj + garantija 6 mėn. Važiuoja dabar gerai, kartais dar sugrybauja, bet nebesmūgiuoja jungiant pavaras. Pakeitus tepalus, ar pasiemus iš remonto mašiną reikėtų nuresetint dėžės kompe kilometražą, nes pagal jį kompas skaičiuoja tepalo kokybę. Saab'am yra galimybė atnaujint kompo programą. Skaičiau užsienio forumuose, kad atnaujinus programą dėžė pastebimai geriau veikia. LT kolkas nežinau kas tai daro, bet norėčiau, kad darytų :D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1583 Įrašytas: 2016-04-25 15:20 »
Man buvo, kad ta deze trankesi - pakeiciau tepalus ir nustojo. Buvo ir begi delsdavo ijungt.

Dabar pakeisiu dar karta ir manau jau kuriam laikui turi buti viskas gerai. Siaip tai pliusas labai didelis pries mechanine, bent jau man. Megstu komforta, sportuoti vaziuoju motociklu, tai malonu, kai automobiliu vaziuodamas gali dirbti maziau.

Pravaziavau jau apie 30k su ja, tai kol kas labai patenkintas. Vaziavau su daug kitu gamintoju automatu, tai zinoma Audi 7G dezei arba BMW 7 pavaru dezei tikrai neprilygsta sita AISIN.
Bet siaip - agregatas puse bedos. Taip pat buvo montuojamas daug kur - Volvo, saab, opel ir dar kazkur. Taigi nera tokia ir didele egzotika jei kazkas nutiks :)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1584 Įrašytas: 2016-04-25 16:27 »
Man buvo, kad ta deze trankesi - pakeiciau tepalus ir nustojo. Buvo ir begi delsdavo ijungt.

Dabar pakeisiu dar karta ir manau jau kuriam laikui turi buti viskas gerai. Siaip tai pliusas labai didelis pries mechanine, bent jau man. Megstu komforta, sportuoti vaziuoju motociklu, tai malonu, kai automobiliu vaziuodamas gali dirbti maziau.

Pravaziavau jau apie 30k su ja, tai kol kas labai patenkintas. Vaziavau su daug kitu gamintoju automatu, tai zinoma Audi 7G dezei arba BMW 7 pavaru dezei tikrai neprilygsta sita AISIN.
Bet siaip - agregatas puse bedos. Taip pat buvo montuojamas daug kur - Volvo, saab, opel ir dar kazkur. Taigi nera tokia ir didele egzotika jei kazkas nutiks :)

Buvau ir aš AT servise su saviške - požymiai, kaip DiscoV, tik kaina nebe 600 eur, o 2000 eur tapo remonto. Tai ir išvažiavau iš ten susiparinęs. Tada dėl kitų priežasčių reikėjo naujo čipo, taigi StartLine perrašė pilnai ECU, kai naują čipą įrašinėjo ir dėžės problemos sumažėjo iki minimumo, nes automobilio kompas iš naujo išmoko pats visas funkcijas ir pritaikė dėžės kompą prie savęs. Padurniuoja ji dar retkarčiais, bet iš principo veikia normaliai. Manyčiau, kad senas blogas ECU čipas pagadino daugiau, nei buvo galvota pradžioje. 8)

O dėl donorų - tai absoliuti bėda. Jau buvo svarstytas variantas keitimo. Variantų nebuvo tinkamų, nei LT, nei LV (čia pernai maždaug lapkričio-gruodžio mėnesiais ieškota buvo). 8)

P.S. Jeigu automobilio rida pasiekus 200k (ar daugiau) km ir dėžė nesidaužo, bei veikia sklandžiai, labai verta kuo greičiaus atlikti dėžės alyvos regeneracijos procedūras kelias, kad užkirst kelią hidrobloko ir kitiems gedimams. Nes iš principo ten viskas kaip ir normaliai, bet vat yra niuansiukų. 8)
« Paskutinį kartą keitė: 2016-04-25 16:33 sukūrė PiPPas »
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs mclaner

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1585 Įrašytas: 2016-04-25 17:17 »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1586 Įrašytas: 2016-04-25 17:51 »
Sveiki, ar vertas dėmesio šis automobilis? http://www.autogidas.lt/alfa-romeo-159-universalas-2009-0128034838.html

Apie jį jau buvo kalbėta keli puslapiai atgal. Paieškok 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1587 Įrašytas: 2016-04-26 10:29 »
Buvau ir aš AT servise su saviške - požymiai, kaip DiscoV, tik kaina nebe 600 eur, o 2000 eur tapo remonto. Tai ir išvažiavau iš ten susiparinęs. Tada dėl kitų priežasčių reikėjo naujo čipo, taigi StartLine perrašė pilnai ECU, kai naują čipą įrašinėjo ir dėžės problemos sumažėjo iki minimumo, nes automobilio kompas iš naujo išmoko pats visas funkcijas ir pritaikė dėžės kompą prie savęs. Padurniuoja ji dar retkarčiais, bet iš principo veikia normaliai. Manyčiau, kad senas blogas ECU čipas pagadino daugiau, nei buvo galvota pradžioje. 8)

O dėl donorų - tai absoliuti bėda. Jau buvo svarstytas variantas keitimo. Variantų nebuvo tinkamų, nei LT, nei LV (čia pernai maždaug lapkričio-gruodžio mėnesiais ieškota buvo). 8)

P.S. Jeigu automobilio rida pasiekus 200k (ar daugiau) km ir dėžė nesidaužo, bei veikia sklandžiai, labai verta kuo greičiaus atlikti dėžės alyvos regeneracijos procedūras kelias, kad užkirst kelią hidrobloko ir kitiems gedimams. Nes iš principo ten viskas kaip ir normaliai, bet vat yra niuansiukų. 8)

Kaip tik siandien vel vykstu pas Alfa RS vyrukus Kaune.

O tai kodel neemei donoru Volvo, Opel ? Juk ta pati Aisin cia. Sarasas kur ta deze buvo taikoma - neitiketinai ilgas : https://en.wikipedia.org/wiki/AWTF-80_SC

Tikrai blogiausiu atveju kokie tvirtinimai gali skirtis, bet tai galima pavirint :D

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1588 Įrašytas: 2016-04-26 10:56 »
Kaip tik siandien vel vykstu pas Alfa RS vyrukus Kaune.

O tai kodel neemei donoru Volvo, Opel ? Juk ta pati Aisin cia. Sarasas kur ta deze buvo taikoma - neitiketinai ilgas : https://en.wikipedia.org/wiki/AWTF-80_SC

Tikrai blogiausiu atveju kokie tvirtinimai gali skirtis, bet tai galima pavirint :D

Todėl, kad kaip ir pats sakei - netinka tvirtinimas. Pvz į SAAB netinka nuo Opelio tokia pat dėžė prie tokio pat motoro, nes tvirtinimai kitokie ;) Realiausias variantas ieškotis dėžės kaip donoro, imt lauk hidrobloką ir dėt pas save. Bet garantijos jokios, kad jis gerai veiks. Aš tokį pat maklių galvojau daryt, buvau radęs dėžę už 400€, bet primečiau, kad visi keitimai, darbai ir t.t. kainuos gal net daugiau negu restauruot savo bloką.
Keista, kad APD pasiūlė 2k € už remontą, kai man siūlė 1200€ :D Jie ir šiaip kosmonautai truputį ten...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1589 Įrašytas: 2016-04-26 10:59 »
Todėl, kad kaip ir pats sakei - netinka tvirtinimas. Pvz į SAAB netinka nuo Opelio tokia pat dėžė prie tokio pat motoro, nes tvirtinimai kitokie ;) Realiausias variantas ieškotis dėžės kaip donoro, imt lauk hidrobloką ir dėt pas save. Bet garantijos jokios, kad jis gerai veiks. Aš tokį pat maklių galvojau daryt, buvau radęs dėžę už 400€, bet primečiau, kad visi keitimai, darbai ir t.t. kainuos gal net daugiau negu restauruot savo bloką.
Keista, kad APD pasiūlė 2k € už remontą, kai man siūlė 1200€ :D Jie ir šiaip kosmonautai truputį ten...

Tu mane gasdini  :begam: