Autorius Tema: Poliuretaniniai silentblock'ai  (Skaityta 135379 kartus)

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #160 Įrašytas: 2009-10-10 00:28 »
 :smilie:
taigi nesakau, kad powerflex blogai. palyginau tik pačio populiariausio alfų modelio priekinę pakabą. visi atvejai yra individualūs ir visko neapibendrinau šiuo pvz.
aišku, kad 166 ar gtv, kaip minėjai, atvejai yra kitokie.
keistai reaguojat.. niekam nieko netaikiau.
manau pakankamai neutraliai parašiau.
roxxy, nepradėk ;) paskutines kalades su diskais pirkau paprašęs vieno jaunuolio. paklausiau ar bus geros, sako - taip. ok, sakau - paimk. gamintojų buvau net negirdėjęs. sudėjo ir viskas tvarkoj. esu patenkintas. ai bet ką čia pasakot, roxxy vis tiek ką nors brūkštels mano adresu  :smilie:
 :alaus:
 
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Mantas156

  • Svečias
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #161 Įrašytas: 2009-10-10 14:51 »
:smilie:
taigi nesakau, kad powerflex blogai. palyginau tik pačio populiariausio alfų modelio priekinę pakabą. visi atvejai yra individualūs ir visko neapibendrinau šiuo pvz.
aišku, kad 166 ar gtv, kaip minėjai, atvejai yra kitokie.
keistai reaguojat.. niekam nieko netaikiau.
manau pakankamai neutraliai parašiau.
roxxy, nepradėk ;) paskutines kalades su diskais pirkau paprašęs vieno jaunuolio. paklausiau ar bus geros, sako - taip. ok, sakau - paimk. gamintojų buvau net negirdėjęs. sudėjo ir viskas tvarkoj. esu patenkintas. ai bet ką čia pasakot, roxxy vis tiek ką nors brūkštels mano adresu  :smilie:
 :alaus:
 
Stasiau pamirsti kad powerflex pirmiausia dedasi zmones del stabilumo ir sportiskesnio vairavimo, nes masina tikrai sustandeja, o dar pvz kai ratai kaip pas mane buvo R17 tai ir asfalto nelygumus labiau renka ;)
Bet rezultatu likau patenintas :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009-10-10 17:40 sukūrė Mantas156 »

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #162 Įrašytas: 2009-10-10 16:31 »
:smilie:
taigi nesakau, kad powerflex blogai. palyginau tik pačio populiariausio alfų modelio priekinę pakabą. visi atvejai yra individualūs ir visko neapibendrinau šiuo pvz.
aišku, kad 166 ar gtv, kaip minėjai, atvejai yra kitokie.
keistai reaguojat.. niekam nieko netaikiau.
manau pakankamai neutraliai parašiau.
roxxy, nepradėk ;) paskutines kalades su diskais pirkau paprašęs vieno jaunuolio. paklausiau ar bus geros, sako - taip. ok, sakau - paimk. gamintojų buvau net negirdėjęs. sudėjo ir viskas tvarkoj. esu patenkintas. ai bet ką čia pasakot, roxxy vis tiek ką nors brūkštels mano adresu  :smilie:
 :alaus:
brukst tavo adresu : Vilnius , Gatve -nzn , Namas-nzn , Butas-nzn  ;D
o jei rimtai , tai ner ka skaiciuot ir diskutuot -POWERFLEX "po liubomu" yra is technines ir is finansine ouses geriau !
Beje pasiteraukite pas tuos kas "susimetes" POWERFLEXa , kiek zinau Brumbrumas, ir dar toks vaikinukas i GTV pilna komplekta  susidejes ,tik va nicko jo nznz .
 
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)

Neprisijungęs liuduks

Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #163 Įrašytas: 2010-08-04 22:47 »
Vyručiai atsibodo man cypimas viršutinių šakių  :angry:
Rezumuojant kokios alternatyvos sprest problemą  ? :-\

1. Naujos šakės (tik jei galit pasiūlyti gamintoją kuris po "mėnesio" nepradės cypt)
2. Nauji (pritaikyti) salenblokai (tik jei galit pasiūlyti gamintoją kuris po "mėnesio" nepradės cypt)
3. POWERFLEX     patikrinta laiko prekė, brangoka, o ir kiečiau lyg  :-\
4. STRONG-FLEX  http://www.strong-flex.eu KAINA lyginant su POWERLKEXAI"S labai jau patraukli, ir pristatytų manau greičiau nei POWERFLEX'u atstovai Lietuvos  :lol:   Gal yra bandžiūsių šį produktą ar bent girdėjusių atsiliepimų apie Stong-flex ?

Gal kas kitų pasiųlysit ? (švirkšto tepaluoto nesiūlyti ;D )
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #164 Įrašytas: 2010-08-04 23:14 »
dek orginalias sakes. autobravoj apie 200 lt/vnt kainuoja. laiko tikrai gerai. orginalios yra trw sake ir sarnyras su boge silentais ;)
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs liuduks

Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #165 Įrašytas: 2010-08-05 00:20 »
Stasiau org yra org, bet visgi...
Anglų forume radau užuomenų kad tiekęjų 156 gaminimo laikotarpiu butent šių dalių buvo ar ne trys tiekėjai ir 2 iš jų pjovė grybą, tai kurie ten necyps velniai žino ;D Dėja nieko ošsamiau info neradau, kas kur ir kaip....
Labai jau linkstu į tuos lenkiškus Strong-flex, poliuritanas lieka poliuritanu... o ir kaina ~500 be siuntimo už pilną komplektą priekiui  :-\  Bet visgi maza kaina ir lenkiškas produktas irgi nekelia pasitikėjimo... 

Nesinori į Alfukę savo kišt kas papuola  ;)
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #166 Įrašytas: 2010-08-05 00:28 »
Stasiau org yra org, bet visgi...
Anglų forume radau užuomenų kad tiekęjų 156 gaminimo laikotarpiu butent šių dalių buvo ar ne trys tiekėjai ir 2 iš jų pjovė grybą, tai kurie ten necyps velniai žino ;D Dėja nieko ošsamiau info neradau, kas kur ir kaip....
Labai jau linkstu į tuos lenkiškus Strong-flex, poliuritanas lieka poliuritanu... o ir kaina ~500 be siuntimo už pilną komplektą priekiui  :-\  Bet visgi maza kaina ir lenkiškas produktas irgi nekelia pasitikėjimo... 

Nesinori į Alfukę savo kišt kas papuola  ;)

 Nusiperki Powerflex ir pamirsti viska. Kas kazkiek laiko atsirestauruoji sarnyrus ir vaziuoji laimingas. ;) Na ir aisku sakes geras susidedi, nes Powerflex turbut nebus veiksmingi su tokiais dalykais kaip VEMA sakes. :) Truputi daugiau investuoji dabar, bet ilgai vaziuoji nesukdamas galvos. ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #167 Įrašytas: 2010-08-05 00:42 »
Gali restauruosi salenblokus, t. y. ideda naujas gumas, kurios tikrai laikys labai tvirtai (pas mane 166 taip padaryta), faktiskai turetu buti taip pat ar net geriau nei power flex  ;) dar negaliu atsakyti kiek tai laiko, nes neseniai tik pradejom tai daryti ir niekas nesiskundzia, kaina jei nepameluosiu 60lt uz viena puse (2 salenblokus).

Neprisijungęs Steponas

Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #168 Įrašytas: 2010-08-05 08:26 »
faktiskai turetu buti taip pat ar net geriau nei power flex  ;)

dabar pats perskaityk ka parasiai :o ir parasyk kad cia bajeris buvo ;D ;D ;D
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Poliuretaniniai silentblock'ai
« Atsakymas #169 Įrašytas: 2010-08-05 08:55 »
Pabandyk cia pasiskambinti, pasiskaiciuok ir gal labiau apsimokes negu statyt "brangius" powerflex arba pigius bet Lenkiskus strongflex ;)

http://www.elastomer.eu/servicesLt.html
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"