Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1736907 kartus)

Neprisijungęs ainis

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 484
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
    • Youtube.com/alfainis Vlogas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4820 Įrašytas: 2014-12-19 10:23 »
Na cia i tokia minti, net sunku kazka komentuoti. Mano nuomone tai tik pasakyciau jei isties jauti kazkokius sentimentus savo masinos modeliui ir ja pardaves ar padovanojas jos ilegesies ir gailiesis tai tada ja saugok, rupinkis ir lepink. Cia turbut vienintelis atsakymas butu, ar kai ja pakeisi, ar poto nesigailesi. Taip ar taip, gi dazniausiai kai jau isigyji masina tai i ja vistiek tenka inestuoti daugiau nei ji pati verta, anksciau ar veliau tai juk visada nutinka. As manau kol ji dar nekelia labai dideliu probelmu tai pasidziaug, o tada jau su visom procesijom pasikeisk i kita :D As saviske turiu visiskai tik del pramogos, kad tureciau ka veikti laisvu laiku :D Nors jau labai noriu ja ir pasidziaugti pilnu pajegumu, bet kolkas visi darbai stovi vietoje ir nejuda i prieki... O reikia istie visai nedaug. Kartais ir pati apninka mintys, kam man ji ir panasiai, bet prisimines kaip jos norejau, ir koki dziaugsma man kelia jos, trauka, garsas, isvaizda, ir poniskas patogumas :D tai tada labai greit nuskerenda tos mintys. Tai saviske stengsiuos kiek imanoma, isaugoti savo rankose, kad ir kaip man tai butu financiskai nenaudinga, bet megstu prisiristi prie vieno daigto ipatingai to kuris man patinka ir tai man patinka :D
Alfa Romeo 166 2.0 TB 00m
Alfa Romeo 166 3.0 V6 02m
Alfa Romeo 146 1.4 Twin Spark 99m
Alfa Romeo GTV 2.0 Twin Spark 99m

Neprisijungęs liuduks

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4821 Įrašytas: 2014-12-19 13:59 »
156tas, wellcome to the club  :alaus:
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4822 Įrašytas: 2014-12-19 14:07 »
Man panašiai irgi su 156'a buvo. 7,5 metų ji man tarnavo kasdien. Sumerkta pinigų į ją tiek, kad nelabia net skaičiavau - viskas tik tam, kad smagu būtų važiuoti ir viskas veiktų. Galiausiai ji pasiekė tokią stadiją, kad viskas pradėjo byrėt ir įsigijau 159'ą. 156'a kolkas stovi garaže Kaune, retkarčiais su ja pavažinėju dar, bet jausmas iškart apima nerealus kažkoks. Tačiau su ja teks atsisveikinti artimiausiais mėnesiais, nes iš kėbulo nieko nebeliko realiai - rūdys apėmė visą dugną ir dažus sukilnojo prie langų ant stogo žiauriai. Bet vistiek, tai automobilis, kuris sukelia šiokią tokią nostalgiją ir kažkokį nerealų jausmą kiekvieną kartą į ją atsisėdus. Nesvarbu, kad palyginus su beveik pilną komplektaciją turinčia 159'ą, ji yra absoliučiai plikas variantas. Bet užtai kaip važiuoja ji, koks garsas ir pnš...

Ech tas Alfavirusas ir benzingalviškumas... ^-^
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4823 Įrašytas: 2014-12-19 17:06 »
Zinau, kad beda "absurdiska", todel ir rasau atitinakmoj temoj, bet gal kas kokia isganinga minty man numes  :alaus:

Siaip visai ne absurdiska, nes pats asmeniskai lygiai su tokia pacia dilema buvau susidures pries metus. Ir kokiue gerus 9menesius visa laika dvejojau ar verta parduot 156 ir pirkt 159 kai tiek sukista i 156. Gal geriau dar vaziuot kol ji vaziuoja. Bet tuomet atsirado po ranka 159 kokios norejau ir nedvejodamas ja nusipirkau, o tada jau supranti, kad su 156 vazineti nenori. Nors ir is tikro daug malonumo ji teikia, bet 159 vis tiek naujesne, grazesne ir, manyciau, net ir patikimesne. Manau labiausiai dvejoji del to, kad neturi kito pasirinkimo, jei jis butu - dvejones dingtu. O del pardavimo vs pasilikimo tai jei atsiranda klientas imk ir parduok, nes pinigu atgaut vis tiek neatgausi, o ir suma nebus tokia, kad kazka labai pakeis. Tokia mano nuomone.
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4824 Įrašytas: 2014-12-19 19:04 »
Dedi į pardavimą su didesne kaina, bus pirkėjas, tai bus, nebus, važinėk ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2014-12-19 19:58 sukūrė PiPPas »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4825 Įrašytas: 2014-12-20 08:46 »
Dedi į pardavimą su didesne kaina, bus pirkėjas, tai bus, nebus, važinėk ;)

Galvojau apie tai, bet perzvelgiu kartais alfas skelbimuose, tai jas beveik mintinai jau zinau... Ilgai kabo, ypac brangesnes, tai ir nededu  ???

Itariu pavasari as ja padazinesiu, palyginsiu ta siek tiek ilenkta slenksti ir gal dar toliau vazinesiu, nors atsinaujint irgi noriu...
Nors geriausia butu pasilikt ja ir nusipirkt koki idomesni modeli  ::) Idomesnis, tai man asocijuojasi su galingesniu kazkodel  :begam:
Megstu, kaip paspaudus gaza masina "juntamai" greiteja... Po cipavimo atrode, kad alfyte juda geriau nei pries tai mano turetas bmw 730, bet kaip apsipratau tai norisi daugiau...
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4826 Įrašytas: 2014-12-20 10:27 »
Galios niekad nebuna per daug,tik ji atitinkamai kerta per kisene jai koja sunki :-D
« Paskutinį kartą keitė: 2014-12-20 11:18 sukūrė PiPPas »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Tadas155

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4827 Įrašytas: 2014-12-26 12:06 »
neturiu alfos.

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4828 Įrašytas: 2014-12-26 12:39 »
jauciu variklio skyrius uzsidege del per didelio dyzelio torko
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #4829 Įrašytas: 2014-12-26 14:09 »
Galios niekad nebuna per daug,tik ji atitinkamai kerta per kisene jai koja sunki :-D

Kai kuriems vairuotojams galios buna per daug :begam: tuomet jie su ja nebesusitvarko ir prikrecia liudnu dalyku keliuose. Ideliausia kuomet proto buna bent truputeli daugiau nei galios tuomet ir ta galia vartojama atsakingai ir saikingai  :masina:
AR 159 SW :)