Autorius Tema: Centrinis uzraktas  (Skaityta 43858 kartus)

Neprisijungęs Infas

Centrinis uzraktas
« Įrašytas: 2007-09-09 23:39 »
Sveiki,

tokia beda yra, kad centrinis uzraktas nerakina vienu galiniu dureliu.. gal kas is patirties zinot beda spynoj ar laiduose?
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Balbizas

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007-09-10 10:00 »
Sveiki,

tokia beda yra, kad centrinis uzraktas nerakina vienu galiniu dureliu.. gal kas is patirties zinot beda spynoj ar laiduose?

Pas mane ta pati bėda. Galinės kairios durelės nesirakina. Pakrapštyti dar nepriėjo eilė..... Taigi prisidedu prie klausimo - nuo ko pradėti ieškoti galų?

vidas

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007-09-10 22:52 »
Kiek esu girdėjęs tai AR 166 liga. Galinės durelės ir pas maniškę nesirakinėja. Tiesa buvo vieną dieną lyg ir neblogai , apsidžiaugiau ,kad jau bus gerai ,bet sekančią jau vėl nebesudirbinėjo. Gal tas ir bus kaip spaudoj rašė apie AR 166,kad su elektronika ir su el.kontaktais blogai .

Neprisijungęs Chip

Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007-09-12 15:31 »
Pas mane tai vairuotojo dureles neuzsidaro! Tai isidejau sign. o rakint tik raktu galima tada ir vairuotojo ir visos kitos uzsidaro, o sign. paspaudes visos trys durys be vairuotojo dureliu uzsidaro sekundei ir po to vel astsoksta! Sake signalkes montotojai kad ant kiekvienos dureles eina kzk blokelis kuris yra atsakingas uz duru uzdaryma ir atidaryma tad irgi prisidedu prie sio klausimo ir iekau tos detales...
AR166 AR159

Balbizas

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007-09-12 20:26 »
pas mane jau ir kitos pusės galinės durelės nebeužsirakina....  :o ė, chebra, davai ką nors pasiūlykit, bo nuvažiavęs alaus į kokią maximą rasiu atėjęs juokų pridirbta....

P.s. yra toks posakis: žuvis nuo galvos pūna, tai pas mane alfa nuo kito galo pradėjo juokus krėst - iš pradžių nebeveikė bagažinės apšvietimas (atidarius bagažinę nešviečia lemputė), tada stopas nuolat pradėjo šviest, nebeužsirakino vienos durelės, dabar jau ir kitos.... Kas toliau laukia?

Neprisijungęs Chip

Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007-09-13 18:31 »
EEEE Balbizai o tu ta problema su bagazines apsvietimu sutvarkei??? Nes pas mane irgi tokia pat beda!!! Ir kai dejo signa negalejo pilnai konfigurot dabar bagazine yra neapsaugota nes nera kazkokio jutiklio!? Gal kas turejo panasia problema ir jau yra kzk suremontaves??? Kaip tas jutiklis atrodo? Kiek mazdaug kainuoja? Sake kad jis yra kzk spinos viduje! Tai tiesa??? ???
AR166 AR159

Balbizas

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007-09-13 19:33 »
EEEE Balbizai o tu ta problema su bagazines apsvietimu sutvarkei??? Nes pas mane irgi tokia pat beda!!! Ir kai dejo signa negalejo pilnai konfigurot dabar bagazine yra neapsaugota nes nera kazkokio jutiklio!? Gal kas turejo panasia problema ir jau yra kzk suremontaves??? Kaip tas jutiklis atrodo? Kiek mazdaug kainuoja? Sake kad jis yra kzk spinos viduje! Tai tiesa??? ???

Ne, mano bagažinėje vis dar tamsa..... Biški tokie mėgėjai elektrikai žiūrėjo, tai sakė kad neateina pliusas....
O tas bagažinės daviklis yra bagažinės užrakte (bagažinės dangtyje, ne spynelėje į kurią kiši raktą, o pačiame užrakte, esant atidarytai bagažinei matosi metalo gabalas su ale kabliuku, net nežinau kaip tau nupasakoti). Jisai duoda signalą į prietaisų skydelį, kuriame būna parodyta, kad neuždaryta bagažinė arba kitu atveju - kurios nors durelės.
« Paskutinį kartą keitė: 2007-09-14 09:28 sukūrė Balbizas »

Olegon

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007-09-18 15:53 »
Cia rimta tema "kaip isrinkt ir surinkt nesugadinus" :)
Gal kas zino kur AR166 galima surast tokia knyga ar geriau elektronine versija?
Turejau kazkada Honda, tai jai parsisiunciau ir manuala ir el.knyga kaip jinai ardoma ir surenkama(viskas buvo aprasyta su smulkmenom) LABAI PATOGU.
Tai va kas zino kur gauti prasau PASIDALINTI  ::)

imobilaizeris

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007-09-19 19:08 »
Jums visiems nusilpe centrinio varikliukai. Galima pritaikyti universalu, jo kaina 12lt.

Balbizas

  • Svečias
Ats: Centrinis uzraktas
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007-09-20 12:31 »
Jums visiems nusilpe centrinio varikliukai. Galima pritaikyti universalu, jo kaina 12lt.

Bet jungiant signalizaciją, girdisi kad varikliukas sudirba. Ir tas knopkiukas durelėse prie lango sulenda į panelę. Gal tiesiog pačioje spynelėje kažkas kertasi ir tiek.... Nu čia tik mano pamastymai....