Autorius Tema: alfadieniai tarp siauliu ir panevezio  (Skaityta 17709 kartus)

VALIUX

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2006-03-01 00:25 »
nu pasakyt kas nori gali kad cia buvo ir kosmonautu meetas. tai NASAI reiktu aiskintis tada.

cia smulkmena, bet kai zmones (potencialus sito klubo nariai) imasi iniciatyvos organizuot susitikima tai tas prilyginama tik blevyzgom. su tokiu poziuriu i \"klienta\" nelabai kas gausis

PASKA

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2006-03-01 02:50 »
marazas rašė:
Citata
Na as siaulietis klubo narys ir gyvas :) Tik man geriau but pries kelias dienas suzinot kur vyksta, nes kaip paraset kad davai siandien susibegam... Tai :) :) :)
O koki savaitgali idomu ir paska pamatyt butu :)
 visada pasiryzes:P pagaliau pagaliau ir siaulieti viena siame skyrelije sulaukeme:P

PASKA

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2006-03-01 03:05 »
AlfIndraja rašė:
Citata
O tu VALIUK galvoji, kad tokie www, kaip shitas ir serverio talpa visur uzh dyka dalinami, jei taip, labai lukiam pasiulymu, tada ir temu nemetysim...jei viskas bus uzh dyka...
Ash ne vienam klubo nariui esu aishkinus, kad klubas yra atsakingas uzh tai, kas vyxta po jo stogu. Jei per jusu meetas, kas nors nuskins pestiji ir dar kas nors paaishkint, kad tai buvo klubo meetas, tai klubas aishkinsis su policija apie tai...Ne karta man tai jau teko daryti, todel imuosi atsargumo priemoniu.
Ne mano asmenine chia pozicija, bet galetu kas nors ish valdybos nariu chia ka nors parashyt, jei jau mane asmenishkai puolat....:unsure:
Sorry, jei ka nors izheidzhiau. Bet ash esu atsakinga uzh tai, kas vyxta klube, ne priesh save, o preish istatymus.
na cia nelabai graziai gavosi bet mes butume labai apsidziauge jei ir klubo nariai pas mus sudalyvautu beto mes juos ir kvieteme tad nelabai galima teigt kad tai neliecia klubo nariu tik paprasciausiai jie nedalivavo ;)  manau galima tuos meetukus skirtus vient tik klubo nariams taip ir pavadinti  siap klaipiedeciai manau kai organizavo paskutini meetuka irgi nebuvo tik klubo nariai tad siokia tokia diskriminacija musu atzvilgiu jauciama:) atsakomybe tai suprantamas dalykas bet kaip valiux rase ten apie NASSA  tai panau kad cia ira ir jo tiesos:P ;)

VALIUX

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2006-03-01 06:07 »
dekingas uz palaikyma;) . butinai reiks susibegt i neoficialu ne alfaromeo ne klubo susitikima tarp siauliu ir panevezio:) . va gera proga bus antano ir brolio organizuojamas slalomas ar dar kas eriskese ( panevezio rajonas). susirasysim blevyzgose:laugh:  
jei ish vis negausim ban\'o:y32b4:

Neprisijungęs cili

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 375
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2006-03-01 06:46 »
Kazkaip velai pastebejau jusu meeta. Mano alfa dar nevaziuoja, todel tik neakivaizdziai kol kas dalyvauju, bet tikiuosi jau sia savaite baigti remonta pas Zaza ir nusviesti Panevezio gatves...  Manau ir daugiau prisijungtu, ne visi sedi forume ir gal net negirdejo apie kluba, bet pamate ar isgirde apie meetus prisidetu, panasiai kaip ir su baikeriais. Vienzo, seksiu info!
DUCATI 750M!

Neprisijungęs cili

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 375
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2006-03-01 08:06 »
Dar palandziojau forume ir tikrai liko nuosedos del musu meeto iskelimo i blevyzgas!!! Visur tokie patys organizavimai ir blevyzgos, visi (V., K., ir Kl.) organizuoja meetus savo kiemuose ir nieko, o mus isgrudo, kaip suprast? tipo ka jus cia lendat, niekam jus neidomus, turit viena ar du klubo narius ir sedekit ramus, oro jus nedarot.
Jei yra objektyvios priezastys galima tiesiai pasakyti, - neuztenka vietos servery, ar dar kazkas, o tai tikrai dabar kitaip kaip diskriminacija nepavadinsi.
Sorry, bet Vilniuje alaus su bendraklubiais imetus irgi galima bedu prisidaryti, tai kaip tada paaiskinti - oficialus ar neoficialus meetas?
Man pasirode ir patiko, kad klube jauciasi lygybe - niekas nesikelia, nesipuikuoja savo auto, ka beturetu, ar kazkuo kitu, bet siuo atveju truputi buvo uzpjauta.
Sorry, jei kam nepatiko, tai mano asm. nuomone.
DUCATI 750M!

LDomas

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2006-03-01 08:57 »
jeigu pas jumis ten neesme ar klubietis ar ne, o swarbu ALFA tai reiks apsilankyt tame pnvz kada :)  tuoj tema \"blevyzga\" y bookmarkus ykesliu kad nieko nepramiegociau

Neprisijungęs marazas

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 273
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2006-03-01 09:30 »
PASKA rašė:
Citata
marazas rašė:
Citata
Na as siaulietis klubo narys ir gyvas :) Tik man geriau but pries kelias dienas suzinot kur vyksta, nes kaip paraset kad davai siandien susibegam... Tai :) :) :)
O koki savaitgali idomu ir paska pamatyt butu :)
 visada pasiryzes:P pagaliau pagaliau ir siaulieti viena siame skyrelije sulaukeme:P

na jei nepastebejot as jau sioje temoje rasiau ir anksciau kazka :) Bet savaite uzimta buvo ir nebuvo kada prie neto prilyst.... Ziur greiti js ce zmones kuo nors apkaltint :) :P

Neprisijungęs T-Spark

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1207
  • Karma: +26/-0
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2006-03-01 20:00 »
Klubas tikrai nepriestarauja entuziastu susitikimams ir tai labai sveikintina. Problema kilo del to, jog is karto buvo pasiulyta vaziuoti i neoficialius dragus, slalomus ir pan. O tai nesiderina su klubo pozicija dalyviu, ziurovu saugumo ir kitais atzvilgiais, klubas negali buti uz tai atsakingas. Geriau del tokiu meetu tartis asmeniskai, o ne viesam klubo forume. Manau visi suprato problema ir daugiau klausimu nekils. O patys entuziastu meetai Panevezyje ar dar kazkur yra labai gerai ir nieks tam nepriestarauja. Zinoma, butu labai smagu, kad chebra nepamirstu oficialiu klubo meetu, kurie skelbiami klubo metu veiklos plane.