Autorius Tema: alfadieniai tarp siauliu ir panevezio  (Skaityta 17300 kartus)

PASKA

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2006-02-25 02:13 »
gerai praleiskit laika ;)  mano AR amen:unsure2:

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2006-02-26 22:31 »
PASKA rašė:
Citata
gerai praleiskit laika ;)  mano AR amen:unsure2:


Kas nutiko tavo Alfutei? Kaip sekesi jum penktadieni? Niekaip negalejau atvaryti, nors ir kaip norejau  :(  Kita karta tikrai pasistengsiu.

PASKA

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2006-02-27 01:05 »
dar tiksliai nezinau kazkas su vaziuoktle kai pakelsiu ir palysiu suzinosiu bet vaziuoti jau nelabai tinka  jau ruosiausi visa  kapitalke daryt vaziuokliai  buvau paruoses lesas tam remontui  kadangi artimiausias remontas nuo siauliu ira panevezys nes siauliu kosmonautai kainas dvigubas uzsireke :angry:   isdurino mane mano darbdavys kuris zadejo man apmoketi mokslus tad teko paciam tukstantuka paklot vat ir gavos remontas atidetas na nesekmingi man tie metai manau dar ir darba reiks keist :blink: dar variatorius,varilis  dirba kaip traktorius jau buvau su ponu zazu susitares kad pakeis :^_^:  teks pakentet truputi;)

VALIUX

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2006-02-27 07:37 »
nu ka ispudziai geri ish pirmo alfistu- lancistu mini susibegimo! buvom as, antanas, jo bratke su legendine 164 2,5td dragsteriu ,  164q4, zilve( lancia kappa). smagiai papliurpem, i draga niekas neatleke tai kai susalom ishsiskirstem:)  . tikiuosi ne paskurini karta! sekanti galim planuot ant eriskiu aerodromo.
antano bratke turi geru minciu tai labai lauksim kvetimu! ir padesim kuo galesim. ;)

Neprisijungęs Q4

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1490
  • Karma: +4/-14
  • Dabar Subaru
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2006-02-27 20:13 »
jo kaip pirmam kartui visai nieko susirinko 5 zmones:) , o brolis dabar galvoja ka daryt ant sniego- ar slaloma;)  ar ziemini draga;)  kas labiau patiktu:woohoo:
2017m. Subaru forester 2.5 127kw mano
2014m. Subaru XV 2.0 hybrid 119kw žmonos
2011m. Yamaha Grizly-450 laisvalaikiui



Perku įvairų MIŠKĄ, tel-868236606

VALIUX

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2006-02-28 19:44 »
slalomas.zieminies dragas :blink: .laimes kas bus su naujom ir dar sipuotom padangom. va slalomas ant sneigo tai smagu butu.

p.s. kodel musi blevyzgas ishkelet?! tipo kauno, vilniaus ar klaipedos alfadieniai tai ok o jau panevezio-siauliu jau blevyzgos :evil:

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2006-02-28 20:08 »
Meetu skiltyje - kalbama tik apie klubo susitikimus, kuriuose dalyvauja klubo nariai.
Neoficiali veikla nepopuliarinama oficialiame klubo www
Viva la vita!

Neprisijungęs marazas

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 273
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2006-02-28 21:09 »
Na as siaulietis klubo narys ir gyvas :) Tik man geriau but pries kelias dienas suzinot kur vyksta, nes kaip paraset kad davai siandien susibegam... Tai :) :) :)
O koki savaitgali idomu ir paska pamatyt butu :)

VALIUX

  • Svečias
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2006-02-28 21:20 »
nu tada reiktu dauguma cia esanciu salint ish forumo uz neoficialia alfa romeo populiarinimo veikla. :mad:  cia viso klubo pozicija ar tik prezidentes? klubo esme vienyti bendramincius ir populiarinti alfa romeo ar surinkt is kiekvieno i metus po 100lt?

Neprisijungęs AlfIndraja

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2194
  • Karma: +11/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Asmeninis puslapis
Dėl:alfadieniai tarp siauliu ir panevezio
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2006-02-28 22:58 »
O tu VALIUK galvoji, kad tokie www, kaip shitas ir serverio talpa visur uzh dyka dalinami, jei taip, labai lukiam pasiulymu, tada ir temu nemetysim...jei viskas bus uzh dyka...
Ash ne vienam klubo nariui esu aishkinus, kad klubas yra atsakingas uzh tai, kas vyxta po jo stogu. Jei per jusu meetas, kas nors nuskins pestiji ir dar kas nors paaishkint, kad tai buvo klubo meetas, tai klubas aishkinsis su policija apie tai...Ne karta man tai jau teko daryti, todel imuosi atsargumo priemoniu.
Ne mano asmenine chia pozicija, bet galetu kas nors ish valdybos nariu chia ka nors parashyt, jei jau mane asmenishkai puolat....:unsure:
Sorry, jei ka nors izheidzhiau. Bet ash esu atsakinga uzh tai, kas vyxta klube, ne priesh save, o preish istatymus.
Viva la vita!