Autorius Tema: Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as  (Skaityta 13729 kartus)

Neprisijungęs Audrius

Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2005-04-08 23:05 »
ech tu... nieko tu nesupranti :)
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Mukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2005-04-09 02:18 »
Klausyk Violetine( t.y Felicita) tu cia man namiokus del Muko  prakisineji? Sakai nudvese saunuolis, iskeliavo i amzinos medziokles plotus? O akys buvo tokios protingos ir be gedos? Gala bendranick\'io.

Gal ir as cia \"siku be gedos forume ant visu\" ir akys tikriausiai mano protingos / be gedos, todel tisiojoj zarnoj vezys uzsiveis?  Siaip tai mano vardas Mindaugas. Trumpiau Minde. Gal su siuo vardu Tamstelei irgi kokios nors asociacijos?

Felicita

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2005-04-09 04:37 »
Klausyk Mukai (sefo nudvesusio sunelio bendravardi), del mano nicko mes jau kaip ir issiaiskinome anksciau.

O su Jusu vardu (jei tai tikrasis Jusu vardas) man siejasi I Lietuvos valstybes vienyjimo etapas, vienvaldyste ir garsusis Lietuvos krisktas, po kurio Lietuva mutavo i Marijos zeme iki nudienos. Tai vat tas Mindaugas ne vien siko ir tapsnojo ant Lietuvos, bet ir veike. Kiek menu sava mirtim nemire,- buvo nuzudytas. Tad tikrasis Jusu vardas man kelia pasigerejimo vertas asociacijas :silly:

Mukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2005-04-09 06:29 »
Na ka as galiu pasakyt?... Bet uz tai aciu, kad panasu,  tiesiosios zarnos vezys man negresia.  Tai kol kas, anot usu  galiu veikti? Ar ne?

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2005-04-10 23:02 »
Felicita rašė:
Citata
o tu, Felicita, vienisa?


kartais aplanko vienatve, kai dziedziux juroje plaukioja, bet siaip nepasakyciau apie save taip...  :whistle:[/quote]

manau, cia froidas irgi pasigincytu, nes tai jums cia mintys apsigarbanojo nuo pat pradziu  :unsure:
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2005-04-10 23:04 »
Felicita rašė:
Citata
Klausyk Mukai (sefo nudvesusio sunelio bendravardi), del mano nicko mes jau kaip ir issiaiskinome anksciau.

O su Jusu vardu (jei tai tikrasis Jusu vardas) man siejasi I Lietuvos valstybes vienyjimo etapas, vienvaldyste ir garsusis Lietuvos krisktas, po kurio Lietuva mutavo i Marijos zeme iki nudienos. Tai vat tas Mindaugas ne vien siko ir tapsnojo ant Lietuvos, bet ir veike. Kiek menu sava mirtim nemire,- buvo nuzudytas. Tad tikrasis Jusu vardas man kelia pasigerejimo vertas asociacijas :silly:


kiek pamenu nors reiktu pasitikslinti, ne velnio nebuvo prie Mindaugo lietuva apkrikstyta, isskyrus pacia Mindes seima, visa LT buvo marijai pasvesta tik prie Jogailos keturioliktame musu viespaties eros metais, o prasidejo tai berods 1387-aisiais
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse