Autorius Tema: Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as  (Skaityta 13726 kartus)

Neprisijungęs Audrius

Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Įrašytas: 2005-04-07 01:35 »
Turbut daugelis zinot mane, mano AR 155 ir mano chromuota trikampiuka. Zinoma, trikampiukas tik mano iskeltas i padebesis, chromuotas, nieko siaip ypatingo. Cia analogiskas variantas, kaip ir Zalias Stikliukas. Paprasta detale, del kurios buvo einama is proto :)

Tai va.  Apie sausio-vasario menesi padariau netiketa ir tikrai nemalonu atradima - ant mano Chromuototo Trikampiuko. Radau pusles. Kiek nervu kainavo pora zvilgsniu!!  Pavazinejus daugiau nei puse metu, toks dalykas... neatlaike rupuze ziemos.

Laikui po truputi uzgydzius zaizdas, buvo padarytas dar vienas atradimas. Kai lauke buvo pakankamai silta - pusles dingo. Dabar jos tai atsiranda, tai vel dingsta... Nera net ko kaltint, apart oro salygu.

Dar viena teorija isvedziau. Ta savaitgali, kai pirma karta buvo pastebetos dingusios pusles, Algis nusipirko AR 155. Kaip zinia, buvo svarstoma ir GANA garsiai galimybe parduoti savo Algiui ir pirkti ta pilka is turgaus. Nebus kartais koks nors sarysys su filmu Christina??? :)

P.S. Neizvelkite niekas kokios nors ironijos ar kaltinimu kieno nors adresu. Paprasciausiai dabre labai dirbu ir negaliu uzsiimti pasaliniais reikalais.
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Mukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2005-04-07 04:12 »
Esu siek tiek susidures su experimentine fizika, todel jauciuosi galintis tau padeti.
Tyrimui reikes :
termometro, laikrodzio, bloko cigareciu, triju deziu alaus, popiriaus lapo ir rasymo priemones. fotelio, na ir savaitgalio.

12:00 Atsisedi patogiai fotelyje. Taip, kad trikampiukas butu akiu lygyje. Pazymi temperatura, laika ir burbuliuku kieki.
12: 10 zymi dar karta visus parametrus.
12:20 vel tas pats.....

Na ir taip pirma para. Jei pritruks cigareciu ir alaus - kvieti pagalba.
Jei nenulusi ar nezuzmigsi, gausis visa eile rezultatu, kurius turesi pavaizduoti koordinaciu asyje : burbuliuku kiekis vs temperatura.

Ar tai tikras desningumas ir tikimybes laipsni galesi pasitikrinti dar kelis savaitgalius praleides fotelyje. Po to tiesus kelias i durnyna arba gintis mokslinio darbo.

Bandyk. Siaip galetum padaryti tiesiogne elsperimento transliacija internete. Surasciau reklamos daveju....

Neprisijungęs Tarakonas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 772
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2005-04-07 07:07 »
Audry, o gal pabandyk vietoj tų kelių savaitgalių fotelyje paprasčiausiai perchromuoti tą savo trikampuką  :)
buvo:
Alfa Romeo 156 SW 2,4JTD
Alfa Romeo 145 1,6boxer
Alfa Romeo 164 2.5TD
Alfa Romeo 33 1.7
Alfa Romeo 164 2.0 TS
Alfa Romeo 75 2.0 TS

senukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2005-04-07 15:57 »
Tarakonai, bet tai kas tada isgers alu ir supes visas cigaretes? Tu cia pasiulei lengviausia kelia!

Neprisijungęs Audrius

Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2005-04-07 16:40 »
Tarakonas rašė:
Citata
Audry, o gal pabandyk vietoj tų kelių savaitgalių fotelyje paprasčiausiai perchromuoti tą savo trikampuką  :)


Vis delto man priimtinesnis Dozio pasiulytas variantas. Taip rimciau pagalvojus, i pagalba pasikvietus viena kita statista, savaitgalis tikrai nenueitu veltui. Ko gero lauksiu siltesniu oru...
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs Tarakonas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 772
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2005-04-07 16:51 »
ok, bet perspėk apie planuojamą savaitgalį, kokią pusę dėžės atsivešiu kompanijai palaikyt  :)
buvo:
Alfa Romeo 156 SW 2,4JTD
Alfa Romeo 145 1,6boxer
Alfa Romeo 164 2.5TD
Alfa Romeo 33 1.7
Alfa Romeo 164 2.0 TS
Alfa Romeo 75 2.0 TS

Mukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2005-04-07 17:32 »
Jeigu jau tokie variantai tinka -  galima dar paprasciau. Pastatome stebejimo kamera, nukreipe i trikampiuka, o salia kadre statom termometra. Darom 24 val irasa, o patys geriam tavo alu ir rukom tavo cigaretes. Po paros pagreitintai prasukam - matysim visa procesa, o i koordinaciu asis jau pats persikelsi.

Neprisijungęs Audrius

Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2005-04-07 18:03 »
nea, taip neidomu. reikia megautis stebejimu be jokiu kameru ir t.t.
Alfa Romeo 155 V6 3.0

senukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2005-04-07 20:25 »
norisi naturalumo:)

Neprisijungęs Audrius

Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2005-04-07 21:29 »
O TAIP!

beje, pradziai priimciau i stebetoju komanda ka nors ir is moteriskos gimines. veliau reiketu ir valgyt pagamint ir t.t. numatau viena kandidate.
Alfa Romeo 155 V6 3.0