Autorius Tema: Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as  (Skaityta 13727 kartus)

Felicita

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2005-04-08 05:42 »
na manau ne alfutes trikampiuke problema,- o Tavo paties trikampiuke: nuo per didelio bruzinimosi susidare pusles po ziemos, arba antraip - nuo Tavo trikampiuko nenaudojimo jis uzkerpejo ir eme dygti pusles. Vienaip ar kitaip kaltinti reikia moteris. Pagalbos suktis efektyvu butu ir i jas....  :lol:

Neprisijungęs Audrius

Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2005-04-08 05:51 »
atejo motera ir sudirbo visa reikalo subtiluma...
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2005-04-08 07:43 »
ale kad tu taip ta trikampiuka iskelei i viesuma, kad nelabai matyt apie ka daugiau ir beliko galvoti :)

o tu, Felicita, vienisa?
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2005-04-08 07:43 »
Mukas rašė:
Citata
Blogai. Reikia pasiklausti Klebono.....


ir but geriau turejusio reikalu su velnio isvarymu
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2005-04-08 17:32 »
Mat ji galas ta trikampiuka. /Ale boboms tai vis kudlotos mintys, ar ne? Cia kaip tokiam anekdote \"da ved etim bliadiam vezde chuj snitsia\", sorry, is dainos zodziu neismesi/. Man tik vienas dalykas nepatinka, kad Dozis virto Muku :angry: Nu netinka jam tas \"Mukas\" ir viskas. Dozi, nu buk zmogus, sugrizk i save...

Mukas

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2005-04-08 20:38 »
Tai sakai  Ilda - Mat ji GALAS ta TRIKAMPIUKA? A ne? Pavasaris taip sakant....

Na del Muko tai nieko negaliu pasidaryti.  Gal tau negeros asociacijos? Va kazkada Felicita uzsimine, kad jos sefas turi toki durna ir uzsispyrusi suni, vardu Mukas, kuris sugeba prisikti vidury kontoros ant persisko kilimo....  Jai asociacija su Muku aiskiai suvokiama. Na o tau kas?

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2005-04-08 20:52 »
Jo, cia parasiau graziai apie GALA ir TRIKAMPIUKA, net pati nepastebejau... Bet cia viskas kaip tam anekdote, kur rasiau. Matyt, tikrai IR TAU pavasaris, nes taip graziai sustatei daiktus i savo vietas. Nepatikesi, kokios man asociacijos su Muku! Is Haufo pasaku - Mukas-nykstukas su didelem slepetem riestais galais ir skrenda ant kilimo  :blush: Gerai, ne? Nu ka as kalta, kad man taip atrodo, o tu man uztai niekaip neisipaisai i ta vaidmeni. Bet cia jau mano problemos. Nekreipk demesio. Siaip tu man labai saunus vaikinas, kad ir Mukas liksi  :)

Felicita

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2005-04-08 20:53 »
Mukas rašė:
Citata
Tai sakai  Ilda - Mat ji GALAS ta TRIKAMPIUKA? A ne? Pavasaris taip sakant....

Na del Muko tai nieko negaliu pasidaryti.  Gal tau negeros asociacijos? Va kazkada Felicita uzsimine, kad jos sefas turi toki durna ir uzsispyrusi suni, vardu Mukas, kuris sugeba prisikti vidury kontoros ant persisko kilimo....  Jai asociacija su Muku aiskiai suvokiama. Na o tau kas?


amzina jam atilsi. apie mirusius gerai arba nieko. siko siko ant kilimo, kol veziu susirgo - mat kenksmingos salygos siame pasauly gyventi... Taciau tokios protingos dideles akys buvo.... be gedos pas ji instaliuotos... ech...

Felicita

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2005-04-08 20:55 »
o tu, Felicita, vienisa?[/quote]

kartais aplanko vienatve, kai dziedziux juroje plaukioja, bet siaip nepasakyciau apie save taip...  :whistle:

Felicita

  • Svečias
Dėl:Mano chromuotas trikampiukas, mano Alfa ir as
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2005-04-08 22:38 »
ilda rašė:
Citata
/Ale boboms tai vis kudlotos mintys, ar ne? Cia


kaip boboms kudlotos mintys? cia vyrams tokios mintys - vienas pasibiedavojo kaip turgaus boba, o visi sukluso suziuro kas per problema, niekas is auksciau nepaziurejes i reikalo sexualuma... froidas cia daug prikapstytu :)
o jei as cia imciau dejuoti apie savo trikampiuka? manau apie chemija cia kas taukstu? greiciau butu priespastatyta biologija  :sick: