Autorius Tema: Neveikia loudlink'as  (Skaityta 4823 kartus)

Neprisijungęs Tadas155

Neveikia loudlink'as
« Įrašytas: 2013-01-08 22:36 »
Sveiki, netycia isigijau ar166 su jau instaliuotu loudlink'u. Tik beda-jis negroja.. Pajungtas, dega zalia lempute ir kas sekunde sumirksi raudona. Itariu, jei butu viskas gerai, tai ta raudona turetu kaip ir nemirsketi... ICS piesia ''no CD player''. Gal kas susidure su loudlinku?
Dar nezinau kaip tiksliai ikelt dainas i SD kortele.ar tiesiai i ja kelt ar i folderi?
neturiu alfos.

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-01-08 23:16 »
Jau nereikia, radau pats, loudlinkas veikia :D
neturiu alfos.

Neprisijungęs waliok

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-01-10 14:16 »
Sveikas.Kiek aš bandžiau loudlinkai ant 166 ics neveikia.jų tiesiog nemato kompas ir viskas.ar jis pas tave tikrai veikia?o kaip pas tave jis pajungtas?tiesiog vietoj cd chendžerio fiškes???galima foto jeigu nesunku kaip tas loudlinkas atrodo?

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-01-10 15:51 »
Sveikas.Kiek aš bandžiau loudlinkai ant 166 ics neveikia.jų tiesiog nemato kompas ir viskas.ar jis pas tave tikrai veikia?o kaip pas tave jis pajungtas?tiesiog vietoj cd chendžerio fiškes???galima foto jeigu nesunku kaip tas loudlinkas atrodo?

Is kur tokios zinios http://loudlink.eu/webshop/loudlink-mp3-cd-changer-emulator-for-alfa-romeo-166-aux-p-39.html

Bent keli cia zmones juo naudojasi, paieska pasinaudok ;)

http://www.alfaowner.com/Forum/ice-and-blue-and-me/91617-loudlink-problem-166-ics.html

Bedos ir ju sprendimai.
« Paskutinį kartą keitė: 2013-01-10 15:53 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs waliok

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-01-10 20:29 »
nu as pats bandziau ant savo 166 is dsound.lt pajungti toki panasu adapteri bet ics nemate jo.ir tiesiog dabar baisu uzsakit is uzsienio toki daita nezinant ar jis veiks...

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Re: Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-01-10 22:27 »
nu as pats bandziau ant savo 166 is dsound.lt pajungti toki panasu adapteri bet ics nemate jo.ir tiesiog dabar baisu uzsakit is uzsienio toki daita nezinant ar jis veiks...

Tai bandei loudlink ar "panasu"? Cia du skirtingi dalykai...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013-01-11 09:16 »
Originalus loudlinkas tikrai veikia, o tie visi klonai tai nezinau. Pas mane modelis Loudlink LLK-266X. Jungiasi ir valdosi per cd-changerio laida. As tik nemokejau sukelt dainu, kad jas matytu ICS'as. Paskaitinejau uzsienio forumus ir radau, kad i SD korteleje reikia sukurti folderius cd01, cd02, cd03...Tada ICS juos mato kaip atskirus kompaktus, susimeti dainas ir  :masina:
neturiu alfos.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013-01-11 12:29 »
Tai va mano duotame linke yra apie loudlink'o problemas, ten cd folderiai daznai minimi ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs qwerty2k

Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013-01-11 14:47 »
Sveikas.Kiek aš bandžiau loudlinkai ant 166 ics neveikia.jų tiesiog nemato kompas ir viskas.ar jis pas tave tikrai veikia?o kaip pas tave jis pajungtas?tiesiog vietoj cd chendžerio fiškes???galima foto jeigu nesunku kaip tas loudlinkas atrodo?

Is kur tokios zinios http://loudlink.eu/webshop/loudlink-mp3-cd-changer-emulator-for-alfa-romeo-166-aux-p-39.html

Bent keli cia zmones juo naudojasi, paieska pasinaudok ;)

http://www.alfaowner.com/Forum/ice-and-blue-and-me/91617-loudlink-problem-166-ics.html

Bedos ir ju sprendimai.


o patikima is to puslapio pirkt? as anglijoj gyvenu,tai gal nebutu bedu del siuntimo? ir man reiktu kabelio cd changer, tai cia tas kur becker? kitokio ir nera kaip matau

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Neveikia loudlink'as
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013-01-11 15:57 »
Manau be jokiu problemu gausi ji, juk ne vienas is alfistas is ten siuntesi ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?