Autorius Tema: ivaziavo i uzpakali  (Skaityta 9202 kartus)

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
ivaziavo i uzpakali
« Įrašytas: 2012-11-26 16:29 »
Sveiki,
Siandien bumtelejo maniskei i gala  >:(
Is paziuros nieko baisaus, bet bagazine neuzsidaro, truko truputi buferis (foto nesimato)



Draudikas tik pafotkino ir sake paskambins.
Tai ar tiketis man is jo kazko, ar vezt i ju siuloma koki servisa ir nesukt galvos?

O gal kas "isburs" kiek preliminariai man gali kainuot toks tvarkymas?
« Paskutinį kartą keitė: 2012-11-29 19:57 sukūrė 156tas »
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs Steponas

Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012-11-26 16:46 »
man buvo lygiai tokia pati situacija... tokiai pat alfai :) as nesukdamas galvos atidaviau i servisa ir sutvarke be priekaistu :) sumos nepamenu, bet bovo nemaza :) Galiu pareklamuot, variau i "UAB Truma" http://www.truma.lt/
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012-11-26 16:59 »
man buvo lygiai tokia pati situacija... tokiai pat alfai :) as nesukdamas galvos atidaviau i servisa ir sutvarke be priekaistu :) sumos nepamenu, bet bovo nemaza :) Galiu pareklamuot, variau i "UAB Truma" http://www.truma.lt/


Man IF draudimas dave lapa su siais servisais:
Akste,
Arasaulitus,
Autida,
Autofortas,
Delonas,
Truma,
Autotoja,
Juta.

Jei sakai, kad Truma padare gerai, tai gal ir as ten nuvarysiu  ::)
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs kasper

Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012-11-26 17:06 »
vilniuje gali pas mane atvarit,visus reikalus su draudimu sutvarkisiu
dazymas. viniliniu pleveliu klijavymas

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012-11-26 17:14 »
vilniuje gali pas mane atvarit,visus reikalus su draudimu sutvarkisiu

kad as kaunietis
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012-11-26 18:09 »
As manau betkuriuo atveju geriau pasiimti pinigus ir paciam tvarkytis, kasper, prisimeni mano ivyki, tai va, ismokejo beveik 5000lt, o panevezi padarys kazkur 600lt pigiau nei mes taremes tada, nors jau norejau varyti pas tave, nes nebuvo kaip tos masinos varyti i pnvz, bet siaip netaip isejo ;)

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012-11-26 18:16 »
As manau betkuriuo atveju geriau pasiimti pinigus ir paciam tvarkytis, kasper, prisimeni mano ivyki, tai va, ismokejo beveik 5000lt, o panevezi padarys kazkur 600lt pigiau nei mes taremes tada, nors jau norejau varyti pas tave, nes nebuvo kaip tos masinos varyti i pnvz, bet siaip netaip isejo ;)


As tai pirma syk ivyki apturejau, nelabai isivaizduoju ka man cia gali ismoket  :-\
Galvoju rytoj ar poryt nuvaziuot, kad ir i "Truma", kadpazetu meistrai ir bent kokia preliminaria samata gal padarytu, o tada zeciau ka draudimas pasiulys. Ar tvarkyt kur garaziuke (neisivaizduoju kur) ar vezt i servisa, jei jo samata didesne nei draudimas siulys
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs Steponas

Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012-11-26 18:27 »
geriausia taip ir padaryt :)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012-11-26 18:28 »
As manau betkuriuo atveju geriau pasiimti pinigus ir paciam tvarkytis, kasper, prisimeni mano ivyki, tai va, ismokejo beveik 5000lt, o panevezi padarys kazkur 600lt pigiau nei mes taremes tada, nors jau norejau varyti pas tave, nes nebuvo kaip tos masinos varyti i pnvz, bet siaip netaip isejo ;)


As tai pirma syk ivyki apturejau, nelabai isivaizduoju ka man cia gali ismoket  :-\
Galvoju rytoj ar poryt nuvaziuot, kad ir i "Truma", kadpazetu meistrai ir bent kokia preliminaria samata gal padarytu, o tada zeciau ka draudimas pasiulys. Ar tvarkyt kur garaziuke (neisivaizduoju kur) ar vezt i servisa, jei jo samata didesne nei draudimas siulys

Jei nori gauti gera suma, vaziuoji i oficialu servisa, ten sudaro samata, darbo ikainiai 95lt/valanda tegul raso, nes tokie jie yra, visas bent kiek apgadintas detales tegul skaiciuoja kad reikia keisti naujomis, originaliomis ir aisku minusuoja nusidevejima ir sudaryta samata vezi i draudima, aisku negausi ten tiek kiek parasyta, bet puse tiketis gali. Tai yra oficialu, jokios apgaules.

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: ivaziavo i uzpakali
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012-11-26 18:32 »
Koki oficialu servisa?
Servisu sarasa turiu, kur draudimas dave, tai manau i viena is ju nuvesiu ir ziuresiu ka paskaiciuos ar aplamai pasakys, kad zinociau ant kiek mane draudimas "durnina"  :D
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM