Autorius Tema: Pavaru deze  (Skaityta 5469 kartus)

Neprisijungęs naujokas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 144
  • Karma: +0/-1
  • AR 166 2,4JTD
    • Žiūrėti profilį
Pavaru deze
« Įrašytas: 2012-01-12 16:52 »
Sveiki alfistai :) nieko panasaus neradau,tad sukuriau nauja tema. pas mane AR 166 2.4JTD,siandien pasireske nemalonus garsai vaziuojant 1 ir 2 pavara. 1 pavara pajudejus,gaziuko davus arba uzmynus pasigirsta garsas brrr,nemoku pasakyt ir masina suvibruoja visa,2 pavara tai apie 3000 apsuku tada pasigirsta. ant laisvu apsuku nieko,ir kitais begiais vaziuojant jokiu garsu. kas galetu but?gal esat kas susidure.ryt dar vaziuosiu paziuret pavaru dezej tepalo,kiek ten yra..

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012-01-12 22:18 »
pavaru dezes tepalo lygi gali pasitikrinti niekur nevaziuodamas, tik sipriau ranka uzkisk uz greiciu dezes ir maza matuokle pajausi  ^-^
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

Neprisijungęs naujokas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 144
  • Karma: +0/-1
  • AR 166 2,4JTD
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012-01-13 16:03 »
turejau omeny i garaza nuvaziuot,pasitikrinau,su tepalais viskas tvarkoj,yra kiek ir turi but :) idomu kas ten sneket pradejo

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012-01-13 22:36 »
Žiūrint koki garsai, nes man buvo subyrėjus dėžė, trūkę dantračiai, tai važiuojant 2 bėgiu pasigirdo brrrr ir vibracija, sustoju dingo 1,2 bėgiai, 3  ir kiti liko, parvažiuoju namo, atsigavo bėgiai, bet su piktais garsais,bevaiuojant iki meistro dingo bėgiai tik  3 liko. O priežastis buvo kvaila, pirkdamas ir po pirkimo nepatikrintas tepalo lygis dėžėje, o pasirodo jo ten tiesiog nebuvo ir jau gan ilgai, panašu, kad vokietis jo tiesiog neįpylė, nes dantračiai jau visi pakeitę spalvą ir dėžė sausa buvo, keista tik tai, kad jokių pašalinių bėdų nebuvo, tik nedidelis bėgių svirties judėjimas į priekį ir atgal 1,3 ir 5 bėgiu.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs naujokas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 144
  • Karma: +0/-1
  • AR 166 2,4JTD
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012-01-13 22:43 »
nu ir man toks pat garsas brrr,masina suvibruoja. ramiai pajudant is vietos ir letai duodant gazo nieko,o jei daugiau uzduodi tada ir pasigirsta,1 begiu ypac,toks garsas kaip dantraciai prasisuka.tada dantraciai baigias,taip iseina? pas mane tepalu tai yra,ir pastebejau situos malonus nesenai,kazkaip gazo daviau ir pasireiske nemalonus garsai.draugelis dar sako sankaba gali but,nedajungia begiu,bet sankaba tai ne prie pat galo pradeda imt,apie puse kazkur,tai nelabai norisi tiketi. o jei ne paslaptis kiek tau kainavo remontas?ir ka dare? :) reiks paziuret ir man,ar juda begiu svirtis kaip sakei

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012-01-13 23:59 »
O negali but vidines granatos,jei tik staigiau pradedant vaziuot pasigirsta tas garsas,o isleto viskas tvarkoj.Tuo labiau tepalo norma.Ar tu tikrai isitikines,kad tas garsas is dezes? Nes as manau,kad garsai turetu but panasus.Cia tik pamastymui.

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012-01-14 12:51 »
Dėl granatų variantas galimas, tai lengviau ir patikrint, granatas išimt lengviau. O dėl dėžės, tai manau, kad kol jos nenuimsi nieko nebus, nes nei tu sankabą kitaip patikrinsi nei ką. Aš iš Vilniaus, tai dariausi pas draugą, pilnai išėjo 900-1000lt, tiksliai nepamenu, čia su dėže, darbu, tepalais. Viskas priklauso už kiek dėžę gausi, o permest dėžę susitarimo reikalas už kiek padarys, jei jau keist dėžę, tai ir salnykus visus geriausia pasikeist prie to pačio. Jei tu iš Vilniaus galiu padėt šiuo klausimu, atvarytum pas draugą mano pasižiūrėtų, žmogus alfose gaudosi tikrai gerai.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs naujokas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 144
  • Karma: +0/-1
  • AR 166 2,4JTD
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012-01-14 18:20 »
pilnai nesu isitikines, kad is dezes garsai,toks buvo pradinis pamastymas.tai faktas,kad nenuemus nepamatysi nei kas dezej daros,nei kaip sankaba. ne is vilniaus,bet darbo dienom bunu vilniuj, jei ka galmetu suderint,paziuretu,gal aiskiau butu matyt kokios bedos uzpuole :)

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012-01-16 09:35 »
nu ir man toks pat garsas brrr,masina suvibruoja. ramiai pajudant is vietos ir letai duodant gazo nieko,o jei daugiau uzduodi tada ir pasigirsta,1 begiu ypac,toks garsas kaip dantraciai prasisuka.tada dantraciai baigias,taip iseina? pas mane tepalu tai yra,ir pastebejau situos malonus nesenai,kazkaip gazo daviau ir pasireiske nemalonus garsai.draugelis dar sako sankaba gali but,nedajungia begiu,bet sankaba tai ne prie pat galo pradeda imt,apie puse kazkur,tai nelabai norisi tiketi. o jei ne paslaptis kiek tau kainavo remontas?ir ka dare? :) reiks paziuret ir man,ar juda begiu svirtis kaip sakei
sankaba ispaudus ir duodant gazo garsas yra,ar dingsta?

Neprisijungęs naujokas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 144
  • Karma: +0/-1
  • AR 166 2,4JTD
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pavaru deze
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012-01-18 23:49 »
bandziau, jokio garso. ir seip bandziau vel uzmynt,nebesigirdi jokiu garsu,taip ir nesupratau kas ten buvo pradeje sneket