Autorius Tema: Signalizacija  (Skaityta 15029 kartus)

Neprisijungęs Klaudis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Signalizacija
« Įrašytas: 2010-02-17 13:04 »
Sweiki, turiu beda su signalizacija. Auto AR 156 1.8ts. Is niekur nieko dingo mano signalizacija (po nakties)...
Rakinant su pulteliu veikia tik centrinis, o daugiau nieks, nei posukiai sumirksi, nei garso "pik pik", uzrakinus ji tiesiog nebeveikia, gali spardyt i ratus ir nieko  :'(. Dar atsirado toks dalykas, kad kai uzgesini varikli (ta prasme isjungi is degimo) padaro "pik pik" per sirena, o anksciau to nebuvo. Salone esanti signalizacijos lempute anksciau mirksedavo, dabar po sitos nesamones pastoviai dega signalizacijos lempute salone, kuri anksciau mirksedavo.
Kaip manot kas galejo nusprogti, kur dazniausiai deda signalizacijos blokelius kai jas montuoja, gal koks saugiklis nusprogo?
Aciu uz pamastymus!!!

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2010-02-17 13:24 »
po vairus standartine vieta  ;) o signalizacija lietuvoje dejai ar gamykline kokia buvo?

Neprisijungęs Klaudis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2010-02-17 13:28 »
po vairus standartine vieta  ;) o signalizacija lietuvoje dejai ar gamykline kokia buvo?
Na as nedejau bet ir nzn kur buvo deta, bet kiek suprantu tai tikrai ne gamykline. Zianu kad antro lygio  ;D

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2010-02-17 13:32 »
po vairus standartine vieta  ;) o signalizacija lietuvoje dejai ar gamykline kokia buvo?
Na as nedejau bet ir nzn kur buvo deta, bet kiek suprantu tai tikrai ne gamykline. Zianu kad antro lygio  ;D

Kokios firmos signalizacija?

Neprisijungęs Klaudis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2010-02-17 13:45 »
Jei neklysru "LaserLine", bet modelio nzn  :(

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2010-02-17 14:28 »
LaserLine tai cia gali buti ir gamykline, i alfas tokios buvo dedamos, su autonominemis sirenomis ir pan. nulek patarou iki kokio signalizaciju meistriuko, pasakys tau kas kaip ir kur geriau nei mes  ;)

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2010-08-07 12:21 »
sveiki,
sugedo mano raktelio centinio valdymo knopkute. viduj nuluzo. kito raktelio korpusas dar pernai buvo sulauzytas del tokios pat priezasties. kaip suprantu lancios raktelis nesiardo.
dar gi atsizvelgiant i tai, kad spynele duryse sugadinta, o bagazines spynele uzkepus, i masina papult galiu tik per bagazine (nuo pultelio).
is meistro patarimas buvo toks - pigiausia signalizacija. logiska.
pacios signos man maziausiai reikia. svarbu, kad tureciau pulteli duru uzraktui valdyti.
o gal kitu minciu turit?

beja, to meistro pazistamas stato signalizacijas. kaina pas ji 190 lt (pigiau, nes desi signalizacija, bet ajungines tik pultelius, kad veiktu centrinis). kaina gal ir normali.
cia tik kiek dvejoju, nes mastau kaip cia isvengt papildomu pulteliu ant rakto..
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2010-08-07 13:07 »
sveiki,
sugedo mano raktelio centinio valdymo knopkute. viduj nuluzo. kito raktelio korpusas dar pernai buvo sulauzytas del tokios pat priezasties. kaip suprantu lancios raktelis nesiardo.
dar gi atsizvelgiant i tai, kad spynele duryse sugadinta, o bagazines spynele uzkepus, i masina papult galiu tik per bagazine (nuo pultelio).
is meistro patarimas buvo toks - pigiausia signalizacija. logiska.
pacios signos man maziausiai reikia. svarbu, kad tureciau pulteli duru uzraktui valdyti.
o gal kitu minciu turit?

beja, to meistro pazistamas stato signalizacijas. kaina pas ji 190 lt (pigiau, nes desi signalizacija, bet ajungines tik pultelius, kad veiktu centrinis). kaina gal ir normali.
cia tik kiek dvejoju, nes mastau kaip cia isvengt papildomu pulteliu ant rakto..


Pasiulymas mano toks - jei suluzo tik mygtukas, o visa viduje veikia gerai tai vaziuok per srotus, nusipirk rakteli nuo kitos masinos ir persidek tik mygtuka is to raktelio, kaina gali buti kazkur nuo20 iki 100lt, priklauso kiek tas raktas svarbus ardomai masinai. Siaip panevezyje yra vienas auksarankis, sake padaro, ar sutvarko sulauzytus mygtukus, mano 166 vienas raktas geras, kitam buvo skyle ir viduje mikroschema matesi, idejo mygtuka, pameite elementa, sako neveikia jau pati rakto schemute, tai tiesiog uztaise skyle kad nebutu ir viskas, pas tave speju raktelis kitoks nei mano, ko pasekoje ten mygtuka sake dar lengviau ideti kita. Tai va variantai tau - donorinis raktas arba auksarankis meistriukas  ;)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2010-08-07 13:13 »
 :smilie:

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Signalizacija
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2010-08-07 18:52 »
seip blokas su pultu  kur valdo tik centrini kainuoja 50lt praita sav draugelis pirko ir patis pastatem, pastatyt ner kas veikt, manau tai pigiauses variantas butu ir maziausei zaidimo
AR159 2.0 jtdm Ti