Autorius Tema: Krituliu daviklis  (Skaityta 15447 kartus)

Talbat

  • Svečias
Krituliu daviklis
« Įrašytas: 2009-11-02 14:02 »
Sveiki, turiu beda. Alfoje neveikia krituliu daviklis. Pati davikli tikrinau, jis sveikas, taciau lyjant nereaguoja.

1. Ar teisingai ijungiu lietaus rezima? Valdymo rankenele per viena zemyn ir su suktuku reguliuoju jautruma? Daugumoje automobiliu, ant rankeneles buna parasyta "auto", arba mano alfoje to nera, arba rankene kita. Kaip yra?

2. Ar atjungus davikli, pakeitus stikla ir vel prijungus, raikalingas koks nors elektroninis daviklio pririsimas? 159 ir daugelyje kitu nauju automobiliu reikia jungt prie kompo, ieskot to daviklio ir kazkaip "surist" ji su sistema. Autobrava sito atsakyti negali, nera susidure. Gal turite patarimu ka daryti? Dekoju :alaus:

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-11-02 14:21 »
Negaliu atsakyt tiksliai, bet pas mane irgi nera jokio atskiro ijungimo. Ir veikia taip kad gali abejoti ar cia lietaus daviklis veikia ar ne.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs ade

Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-11-02 14:53 »
I tema manau...
 Nustebau viena ryta kai valytuvai pradejo keistai elgtis: pakyla i vertikalia pozicija, nusileidzia  20-30 laipsniu ir vel kyla.... Ir taip kiekviena ryta. Kiek pavazinejus (matyt pradziusta dregme kazkus) viskas vel normaliai veikia.
Kas cia per prikolai? Zinot kas?
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Talbat

  • Svečias
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-11-02 15:05 »
Negaliu atsakyt tiksliai, bet pas mane irgi nera jokio atskiro ijungimo. Ir veikia taip kad gali abejoti ar cia lietaus daviklis veikia ar ne.

Na pas tave bent veikia, pas mane dvesaliena smirda. Va noriu prikelt  ;D

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-11-02 15:39 »
idomus ten dalykas tas autovalimas,kiek teko skaityt ten kazkaip aktivuojasi tik po 2minuciu tie valituvai nuleidus ricaga i 1pozicija zemyn ir reguliuojant valimo tarpus ... bandziau as ten visaip ir nelabai parisu kas ten kaip,tik tiek kad 15s10s5sekundziu tarpai ir vsio... kas aktivuojasi kada...:D

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-11-02 15:46 »
idomus ten dalykas tas autovalimas,kiek teko skaityt ten kazkaip aktivuojasi tik po 2minuciu tie valituvai nuleidus ricaga i 1pozicija zemyn ir reguliuojant valimo tarpus ... bandziau as ten visaip ir nelabai parisu kas ten kaip,tik tiek kad 15s10s5sekundziu tarpai ir vsio... kas aktivuojasi kada...:D
Bent jau as nesugebejau perkrimst to riesuto. Susitaikiau ;D
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2009-11-02 16:15 »
idomus ten dalykas tas autovalimas,kiek teko skaityt ten kazkaip aktivuojasi tik po 2minuciu tie valituvai nuleidus ricaga i 1pozicija zemyn ir reguliuojant valimo tarpus ... bandziau as ten visaip ir nelabai parisu kas ten kaip,tik tiek kad 15s10s5sekundziu tarpai ir vsio... kas aktivuojasi kada...:D
Bent jau as nesugebejau perkrimst to riesuto. Susitaikiau ;D
Kat ta visa Alfa 166 kazkokia chytra-putiova elektros ir fyskiu farsiruota.... :D:D:D

Neprisijungęs Chip

Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-11-02 16:37 »
Nera ten jokio lietaus daviklio. Paima ijungia i pirma padeti valytuvu valymo kur nustatinejami intervalai kas kiek laiko nubraukt lasus ir skaito ji lietaus davikliu. Nu juokingi jus man. Nera tokios valytuvu padeties auto(ji turi but pries ijungiant pirma valimo greiti su intervalais), vadinasi nera ir auto valymo kai nukrenta keli lasai ant stiklo. >:D
AR166 AR159

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-11-02 17:14 »
nemačiau kaip 166, bet 147 irgi nėra "auto" padėties. bet lietaus daviklis tikrai yra. pastačius ant pirmų padėčių, veikia auto rėžimas. ir veikia normaliai. kai lyja - valo. kai užtaško - pats nuvalo ir sustoja. man patinka tas navarotas. nereikia vargintis. gaila lybroj nėra tokio daikto..  ??? nors tėvo lybroj yra ir veikia taip pat normaliai.
tai nežinau ką ten tokio įkišo į 166, kad taip prastai veikia..
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Talbat

  • Svečias
Ats: Krituliu daviklis
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-11-02 17:28 »
Nera ten jokio lietaus daviklio. Paima ijungia i pirma padeti valytuvu valymo kur nustatinejami intervalai kas kiek laiko nubraukt lasus ir skaito ji lietaus davikliu. Nu juokingi jus man. Nera tokios valytuvu padeties auto(ji turi but pries ijungiant pirma valimo greiti su intervalais), vadinasi nera ir auto valymo kai nukrenta keli lasai ant stiklo. >:D

Labai klysti, krituliu daviklis pas mane tikrai yra. Kitaip buciau senai isvadintas durneliu autobravoje ir stiklitoje. Manau jie geriau ismano kas cia per dalykas ir kaip veikia nei tu.

Del ijungimop padeties, tas jautrumas tikrai nustato valymo intervala sekundemis. Vienas draugas, turintis tokia pat alfa, sako kad krituliu daviklis veikia tik ant pirmos jautrumo padeties, perjungus kitas - isijungia valymo intervalas. Taip pat sake ir stiklitoje, taciau pas mane 0 reakcijos. atjungus davikli irgi niekas nepasikete.
Tiesiog paprastas klausimas, ar reikia atjungus ir prikabinus vel davikli daryti koki nors elektronini "pririsima", ale instaliuoti sita detale, kad alfos protas suprastu? Jeifu tokio dalyko daryti nereikia, reiskia sprendziu, kad sugedes arba daviklis, arba levai priklijuota detale prie stiklo, per kuria lauzia infra spindulius (mane tikino kad sie abu yra geri).