Autorius Tema: Nesuvaziuoja radio antena  (Skaityta 3697 kartus)

Jurgis

  • Svečias
Nesuvaziuoja radio antena
« Įrašytas: 2009-07-30 08:14 »
Gal kam buvo? Anksciau radijolos antena pati issitraukdavo mage ijungus dabar islindus ir nesuvazuiuoja. Apskritai nuo ko ji gauna impulsa, nuo ko pradet tikrint?

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nesuvaziuoja radio antena
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2009-07-30 13:56 »
Gal kam buvo? Anksciau radijolos antena pati issitraukdavo mage ijungus dabar islindus ir nesuvazuiuoja. Apskritai nuo ko ji gauna impulsa, nuo ko pradet tikrint?

paziurek su testeriu ar ateina srove,o dazniausia beda tai mechanika,issiardyk ir ziurek dantracius,ten plastmasiniai ir greit nudyla,man ne su viena masina tokie "sposai"buvo nutike

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nesuvaziuoja radio antena
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2009-07-30 23:49 »
Įdomu koks antikvariatas tavo auto  ;D , jei antenos taip stumdosi, man tai jau labai labai keista. Siūlyčiau tai spręst pagal savo išmonę - pasimaigyk aplink, įsijungk savo išmonę. Na nežinau ką ir be sakyti, turėjau kadaise tokią autos ...ir dar su nulaužta antena....bet problemą ūkiškai kaip tai išsprendžaiu  :D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Jurgis

  • Svečias
Ats: Nesuvaziuoja radio antena
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2009-07-31 08:20 »
Įdomu koks antikvariatas tavo auto  ;D , jei antenos taip stumdosi, man tai jau labai labai keista. Siūlyčiau tai spręst pagal savo išmonę - pasimaigyk aplink, įsijungk savo išmonę. Na nežinau ką ir be sakyti, turėjau kadaise tokią autos ...ir dar su nulaužta antena....bet problemą ūkiškai kaip tai išsprendžaiu  :D

Mano antikvaras 95m GTV, gal nori pirkt? Pigiai atiduociau nes antenos defektas :D O pas tave turbut uztenka pagavot apie muzika ir antena isvaziuoja   :angry: Esi klubo narys, turi 5* o naudos is tavo posto 0  ::)
Ziurejau vakar, panasu, kad varikliuko rele nedirba

arGTV

  • Svečias
Ats: Nesuvaziuoja radio antena
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2009-07-31 18:36 »
pas mane antena irgi nesulisdavo atgal iki galo.. bet tik todel, kad kazkoks aborto liekana sulankste man ja taip nezymiai..   to malunsparnis..  seip pas mane 98m GTV ir antenos veikimo principas lygiai toks pats..  jai bandai cia is saves kazka statyt tai cia tam ne vieta..  ner pas tave tokios antenos tai liuks, uzuojauta tau...  ;D  o mes toke turim..  ;D ;D

Neprisijungęs Steponas

Ats: Nesuvaziuoja radio antena
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2009-08-01 23:51 »
nunu :D pas teva MB V-klass '99 metu, tai ir antena islenda :) taik ten problema buvo kad neislysdavo iki galo... problema buvo ispresta isardant ir viska isvalant ir sutepant :)
without heart we would be mere machines