Autorius Tema: Regis Lancer'is nukopijuotas nuo 159'tos  (Skaityta 16949 kartus)

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Regis Lancer'is nukopijuotas nuo 159'tos
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2008-10-26 19:25 »
Man atrodo kad cia parasciausiai verslas tarkim Skoda Octavia IR VW Passat kuriu metu neatsimenu bet passat vadinamas "salmas" arba" Kiausinis" tai jos abi  prie vieno tik lempos skirtingos sudetos ir zenkliukai kiti, man rodos ir ciatas pats tarkim alfa sukure gera kebula pardave japonam tie truputi pakeite ir padare lancer, dar kas nors nusipirks padarys dar bisky kitaip ir t.t.  8)
Škoda Superb I ir VW Passat B5
Škoda Octavia I (kaip ir II) ir VW Bora.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs oblius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Regis Lancer'is nukopijuotas nuo 159'tos
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2008-10-28 12:15 »
o man 159 ir lanceris panashus tik tuom kad turi ratus, ir kebula skardiny. Jei nori rast panashumu - rasi. cia kaip kazkas pastebejo kad kazkieno groteles beveik tokios pat kaip AR, tik apverstos ir ishtemtos...  ;D ;D ;D ;D
krc absurdas. tada visos mashinos vienodos. net dzipai ir tie tik shiek tiek patemti y virshu  ;D ;D
cia tas pat kaip sukurti dviraty, tik kitoky nei visi- mision imposible.
Buvo:
VAZ 2105 1.5 :D
VW Golf 1.8
BMW 318is
BMW 730
AR 156 1.8 TS

Yra: AR 156 1.8 TS

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Regis Lancer'is nukopijuotas nuo 159'tos
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2008-10-28 15:34 »
o man 159 ir lanceris panashus tik tuom kad turi ratus, ir kebula skardiny. Jei nori rast panashumu - rasi. cia kaip kazkas pastebejo kad kazkieno groteles beveik tokios pat kaip AR, tik apverstos ir ishtemtos...  ;D ;D ;D ;D
krc absurdas. tada visos mashinos vienodos. net dzipai ir tie tik shiek tiek patemti y virshu  ;D ;D
cia tas pat kaip sukurti dviraty, tik kitoky nei visi- mision imposible.

Na galiu sutikti su pačiu tik tiek, kad taip, Lancerio brėžinys padarytas ne per kalkę nuo Alfa Romeo 159 brėžinio.
Sutinku, kad visi automobiliai sedanai turi kapotą, bagažinę, 4 duris, priekines ir galines lempas, radiatoriaus groteles ir kt.
Tačiau čia kalbama apie pagrindines automobilio kėbulo dizaino linijas. Viršutinę liniją, kuri eina ties automobilio langų apačia; žemesnę viršutinę liniją, kuri eina ties durelių rankenėlėmis; apatinę liniją, kuri eina kiek aukščiau kėbulo apačios išilgai per dureles; stiklų formų linijas; bagažinės dangčio apatinės dalies liniją ir kt.
Sorry, kad ko gero neaiškiai rašau, bet kitaip nemoku...
« Paskutinį kartą keitė: 2008-10-28 15:36 sukūrė Wojszwillo »
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910