Autorius Tema: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?  (Skaityta 58316 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Įrašytas: 2008-04-16 21:32 »
  Atšilo oras, pakilo noras....keliauti.  :D
Bet patogiam keliavimui reiktų GPS. Svarstau mintį ir, gan konkrečiai, kokį pasirnkti? Nete vis užkliūna Garmin ir tomtom navigatoriai (nešiojami- automobiliniai). Gal kas turite patirties šiuo klausimu, gal naudojatės?. Jų kainos naujų būna visokios: tarkim nuo 800 iki 2000Lt ir pan. Pagal kokį kriterijų pasirnkti, turiu omeny ne kainą, o priimtinumą ir patogumą vartotojui.
  Dėkui.
 :du:
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2008-04-16 21:40 »
Labai aktuali tema isties... ;) As asmeniskai imciau TomTom 720 arba 920 modeli (raidziu nepamenu)... 720 yra identiskas 920,taciau 920 tui viena pliusa,kad turi nuotolini pulta,kuris labai patogus masinoms su dideliu stiklu,kad nereiketu lankstytis norint paspaust... 8) Na bet cia mano pasirinkimas butu... Garmin as prilyginciau TomTom720 modeliui... 8)

 P.S. Dar vienas dalykas,tai TomTom turi balso komandas (pasako kur vaziuot),kitaip nei Garmin,kuris sios funkcijos neturi... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2008-04-16 21:54 »
Labai aktuali tema isties... ;) As asmeniskai imciau TomTom 720 arba 920 modeli (raidziu nepamenu)... 720 yra identiskas 920,taciau 920 tui viena pliusa,kad turi nuotolini pulta,kuris labai patogus masinoms su dideliu stiklu,kad nereiketu lankstytis norint paspaust... 8) Na bet cia mano pasirinkimas butu... Garmin as prilyginciau TomTom720 modeliui... 8)

 P.S. Dar vienas dalykas,tai TomTom turi balso komandas (pasako kur vaziuot),kitaip nei Garmin,kuris sios funkcijos neturi... 8)
Pats atkartojai beveik paraidžiui mano mintis. Tom Tom go 720 yra ir pigesnis už  920 (kainos skirtumas žymus apie 500Lt), o distancinis kam reikalingas, jei pasieki ranka, o be to kur jį laikyti? Svarbu kaip tą GPS pritvirtinti, prie stiklo taip yra standartinis pasiūlymas - geras, bet turi ir trukūmų, ieškau gal yra dar kokių priedų tvirtinimui, nes prekyboje yra padriki pasiūlymai.
Laiko yra, įdomu gal yra ir kitų GPS pasirinkimui.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Mindev

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
  • AR 156 2.0 T.S.
    • Žiūrėti profilį
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2008-04-16 22:02 »
turiu Garmin NUVI 250w, man kaip ir uztenka jo, bet visgi rinkciausi kazka is Tomtom, ekrane daugiau informacijos sutalpinta, o ir siaip pasirode patogesnis, funkcionalesnis. Garmino pliusas tik tas, kad pakankamai plonas, kai reikia pasiimti su savimi, kad kas nenugvelbtu - patogu. O tomtom kiek pastebejau yra "papusti" (ne tokie ploni). Tik nesupratau kokias balso komandas tomtom turi, o Garmin ne?

Neprisijungęs Mindev

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
  • AR 156 2.0 T.S.
    • Žiūrėti profilį
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2008-04-16 22:05 »
bent jau mano Garminas pasako, kad uz n metru posukis ten arba ten.  :)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2008-04-16 22:08 »
Kolkas Garmin ir TomTom geriausi... Detalus abu beveik vienodai... Aisku,jei stiklas yra salia,tai ir pulto nereik,tokiu atveju galima imti go720... 8) Na daugiau galima bus ryt per meeta pabandyt pakalbet apie tai... 8)


Na nezinau... Matyt kazko nedaskaiciau apie Garmin... :-\
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2008-04-16 22:09 »
turiu Garmin NUVI 250w, man kaip ir uztenka jo, bet visgi rinkciausi kazka is Tomtom, ekrane daugiau informacijos sutalpinta, o ir siaip pasirode patogesnis, funkcionalesnis. Garmino pliusas tik tas, kad pakankamai plonas, kai reikia pasiimti su savimi, kad kas nenugvelbtu - patogu. O tomtom kiek pastebejau yra "papusti" (ne tokie ploni). Tik nesupratau kokias balso komandas tomtom turi, o Garmin ne?
Pastabos įvertintos.
 Ir aš pastebėjau, kad tomtom labiau papūstas, bet nauji modeliai jau mažiau išisipūtę tik šiek tiek ir dizainas puikus. Bet kaip tvirtini salone, kokie būtų galimi varijantai? Nepatinka man tvirtinti prie stiklo kažkodėl, norisi žemiau.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Balvonas

  • Svečias
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2008-04-16 22:19 »
Aš apsisprendžiau sau imt delninuką. Nu tipo PDA. Kas dėl navigacijos - nėra problemų iš neto susipūst žemėlapius. Gali susikelt ir tomtom'o, ir iGo, ir Garmin'o maps'us. O tada jau kurią nori programikę - tą ir naudoji. Kitas PDA pliusas - papildomos funkcijos, nu čia ir nebėra ką ir beaiškint...

2 Malūnsparnis> ant Panevėžiaus yra tokia parduotuvė Techasas, tai daba pas juos akcija: TomTom One už 599 Lt. Nu čia šiaip, kad nuleist kartelę nuo 800 iki 600 Lt...  ;D O kodėl tamstai netinka tvirtinimas ant stiklo? Biški paaiškink - maž ir aš kažkokio kito tvirtinimo užsimanysiu...  ::)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2008-04-16 22:27 »
turiu Garmin NUVI 250w, man kaip ir uztenka jo, bet visgi rinkciausi kazka is Tomtom, ekrane daugiau informacijos sutalpinta, o ir siaip pasirode patogesnis, funkcionalesnis. Garmino pliusas tik tas, kad pakankamai plonas, kai reikia pasiimti su savimi, kad kas nenugvelbtu - patogu. O tomtom kiek pastebejau yra "papusti" (ne tokie ploni). Tik nesupratau kokias balso komandas tomtom turi, o Garmin ne?
Pastabos įvertintos.
 Ir aš pastebėjau, kad tomtom labiau papūstas, bet nauji modeliai jau mažiau išisipūtę tik šiek tiek ir dizainas puikus. Bet kaip tvirtini salone, kokie būtų galimi varijantai? Nepatinka man tvirtinti prie stiklo kažkodėl, norisi žemiau.

 Tvirtinimu visokiu yra... Tik va man jau geriau butu ant stiklo,nei grezt i panele skyles,kad pritvirtint... arba klijuot ant paneles,o paskui kada nors lupt visokius klijus ir t.t. 8)

 To Balvonas... Jei tik TomTom one siulo akcija,tai tik todel,akd jo perkamumas prastokas... Jis ne ka daugiau turi funkciju nei koks Pocket PC su instaliuotais zemelapiais... Jei reik tikrai gero ir patikimo keliones koordinatoriaus ir padejejo,tai geriau imti atskira irengini... Na cia tik mano nuomone,nebent sugebesi ja pakeist... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: GPS navigatorius, kuri pasirinkti?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2008-04-16 22:30 »
Tai jei po uzusieni vazinet, ir alfoj gi yra navigatorius, bent jau 166.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda