Autorius Tema: JTD ziema: problemos, pastebejimai  (Skaityta 137705 kartus)

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #250 Įrašytas: 2010-01-27 00:53 »
Super! Tavo isvados patvirtino tai, del ko jau buvau asmeniskai 100% apsisprendes po siokiu tokiu eksperimentu ir bandymu. Degalai - Statoil arba Neste (nors pirmenybe teikiu pirmajam atstovui), tepalai - dar karta isitikinau posakiu "nemesk kelio del takelio" - daug metu naudojau tik Castrol 10W-40 ( ir pabreziu neturejau kuo skustis)tiek benzininem tiek dizelinem auto, matyt tai zenklas ir vel prie ju sugrizti  :du:
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #251 Įrašytas: 2010-01-27 01:17 »
na smagu, kad vyksta eksperimentai ;)
dėkui už pastebėjimus.
tik klausimėlis ar išbandei tik minėtų kolonėlių salerą? gal ir kitas dar planuoji aplankyti?
pats piluosi alexela degalinėse (gal dėl to, kad nuolaidų koretelę turiu) ir kažkokių akivaizdžių problemų neturėjau. vienu momentu norėjau apklatint, bet nepavyko, nes prisiminiau, kad kuro filtro buvau nepakeitęs :)
na dėl lukoilo, tai sutikčiau. kažkada po jų kuro mašina gan prastai važiavo ir trukčiojo. po to karto jų labai vengiu. tėvas taip pat vis skųsdavosi lukoilo kokybe (pylė, nes darbinę koretelę turėjo).
su alyva vėl gi... naudoju agip jau ne vienus metus. ir kol kas nei viena mašina kažkokiu būdu neužlinko ir nebuvo žiemos, kad neužsivesčiau. gal šiuo metu norėčiau, kad lybroj būtų supilta sintetika, bet yra pusiau sintetika ir dar užvedu.
vieną rytą palyginimui ištraukiau abi alyvos matuokles tiek iš lybros, tiek ir iš alfos. žiūrėjau kas su alyva darosi. na pusiau sintetika stebuklų neparodė ir buvo gan tiršta. ant mietkės vos judėjo. alfoj supilta elf sintetika 5w40. ji buvo akivaizdžiai "gyvesnė". tikslumo dėlei reiktų paminėti, kad alfos matuoklės "mietkė" yra didesnio ploto ant kurio buvo daugiau alyvos, todėl ir lašėjimas daug greičiau galėjo susiformuoti.
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #252 Įrašytas: 2010-01-27 01:38 »
na smagu, kad vyksta eksperimentai ;)
dėkui už pastebėjimus.
tik klausimėlis ar išbandei tik minėtų kolonėlių salerą? gal ir kitas dar planuoji aplankyti?
pats piluosi alexela degalinėse (gal dėl to, kad nuolaidų koretelę turiu) ir kažkokių akivaizdžių problemų neturėjau. vienu momentu norėjau apklatint, bet nepavyko, nes prisiminiau, kad kuro filtro buvau nepakeitęs :)
na dėl lukoilo, tai sutikčiau. kažkada po jų kuro mašina gan prastai važiavo ir trukčiojo. po to karto jų labai vengiu. tėvas taip pat vis skųsdavosi lukoilo kokybe (pylė, nes darbinę koretelę turėjo).
su alyva vėl gi... naudoju agip jau ne vienus metus. ir kol kas nei viena mašina kažkokiu būdu neužlinko ir nebuvo žiemos, kad neužsivesčiau. gal šiuo metu norėčiau, kad lybroj būtų supilta sintetika, bet yra pusiau sintetika ir dar užvedu.
vieną rytą palyginimui ištraukiau abi alyvos matuokles tiek iš lybros, tiek ir iš alfos. žiūrėjau kas su alyva darosi. na pusiau sintetika stebuklų neparodė ir buvo gan tiršta. ant mietkės vos judėjo. alfoj supilta elf sintetika 5w40. ji buvo akivaizdžiai "gyvesnė". tikslumo dėlei reiktų paminėti, kad alfos matuoklės "mietkė" yra didesnio ploto ant kurio buvo daugiau alyvos, todėl ir lašėjimas daug greičiau galėjo susiformuoti.

Kas liecia didesni kieki degaliniu, tai net nezinau, pamasciau ar verta vargti ir vazineti po panevezio smulkias degalines kuriu vilniuje, kaune nera, o vilniuje budamas nelabai turiu galimybiu eksperementuoti, nes bute gyvenu ir pan. siaip turiu dideli nora pabandyti EMSI, girdejau gandu kad ten labai nekoks kuras.

Kas liecia tepalus noreciau taip "uzmarinuoti" dar Selenia, Agip atskirai, Shell ir dar keleta, del Selenia kazkaip galvoju neverta mesti i bala pinigu perkant 2l vien del pabandymo, siaip eksperementavau su turimais tepalais garaze, keitiklose pirkti po 200 - 300g ir pan nesiryztu, nes zinau kad su keityklu tepalu gali buti klaidinga, nes jie ten megejai paskiesti, nors antra vertus butu idomu palyginti mano turima castrol ir is keityklu nupirkta  :)

Neprisijungęs dadik

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 109
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #253 Įrašytas: 2010-01-27 08:45 »
na as tepalus gal jau 10-12 metu pilu elf 10w40 pusiau sintetik ir jokiu nusiskundimu neturiu pilu ir i benza ir i dizeli man jie pasiteisino,iek po to teko ka daryti po dangteliais niekada nebuvo jokiu susikaupusiu nesvarumu,ziema irgi su ju sustingimu problemu neturiu tiesa taip bandymu atlikinet neatikinejau.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #254 Įrašytas: 2010-01-27 14:38 »
Tai va visi kas turit garaze kokiu tepalu palikite kieme ir po to saziningai parasykite, marke, kokiam saltyje buvo ir bukle, bus gerokai daugiau isvadu.

P.S. sianakti panevezyje rove -25, pazesim kuro bukle ir tepalu  ;D nes tebeguli kieme  :)

Neprisijungęs Q4

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1490
  • Karma: +4/-14
  • Dabar Subaru
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #255 Įrašytas: 2010-01-27 18:59 »
Tai va visi kas turit garaze kokiu tepalu palikite kieme ir po to saziningai parasykite, marke, kokiam saltyje buvo ir bukle, bus gerokai daugiau isvadu.

P.S. sianakti panevezyje rove -25, pazesim kuro bukle ir tepalu  ;D nes tebeguli kieme  :)
o kaip tavo alfa-166 ar uzsikure siandien per salcius?
2017m. Subaru forester 2.5 127kw mano
2014m. Subaru XV 2.0 hybrid 119kw žmonos
2011m. Yamaha Grizly-450 laisvalaikiui



Perku įvairų MIŠKĄ, tel-868236606

Neprisijungęs evildevil

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 152
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #256 Įrašytas: 2010-01-27 20:39 »
nu va sindi ir as neuzkuriau, tiesa saliara ti vasarine :) pilu tokios dabafkes griebe ale.... matuokle pasizejau ti tas tepalo lasiukas kaip medus gyvate matuokle atgal neciuoze :) tepalai BP 10w-40 :), nu ti ka nusineciau akuma namo susildyt dba pajungiau kad krautusi, nu ir ka ryte nulekiau i aleksoto turgu, nusiperku filtra tepalo ir sakau gal parekomduotumete is ko pirkt tepalus sako tik is to nepirk. nu ka nueinu pas ta specialiai is kurio nepirkt sakes mielas gerbiamas kolektyvas nepatykesit 5w-40 10w-40 15w-40 visi kaip medus bakeli paverti ir ziuri i ta balta miedke kur tepalo lygis tepalas kaip medus i pradini lygi bega, senis sako taip turi buti :) o tepalai garsiu firmu, velniai rautų! garaziuke supylste is 1 backos ir taksavoja, pas viena radau castrol 5w-40 tas bakelis toks naujovisas ti vos ne kaip vanduo, va tau ir skirtumas.
Buvo AR 164 TD

Dabar AR 166 JTD

Neprisijungęs ade

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #257 Įrašytas: 2010-01-27 22:28 »
Kazkada sioj temoj kalbejom apie keista garsa is ryto uzvedus, kuris sklinda trumpa laikotarpi.
Kadangi as buvau ir esu isitikines, kad tas garsas is vairo stiprintuvo sistemos turiu klausima:
ar gali buti kad vairo kolonelej esantys voztuvai pasala ir nepilnai uzsidaro arba atsidaro ir per juos neprateka skystis, o siurblys pats dusta nuo skyscio?
P.S. Nesu tikras apie tuos voztuvus ir siaip kas gal paaiskins koloneles veikimo principa.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs Steponas

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #258 Įrašytas: 2010-01-27 23:18 »
Kazkada sioj temoj kalbejom apie keista garsa is ryto uzvedus, kuris sklinda trumpa laikotarpi.
Kadangi as buvau ir esu isitikines, kad tas garsas is vairo stiprintuvo sistemos turiu klausima:
ar gali buti kad vairo kolonelej esantys voztuvai pasala ir nepilnai uzsidaro arba atsidaro ir per juos neprateka skystis, o siurblys pats dusta nuo skyscio?
P.S. Nesu tikras apie tuos voztuvus ir siaip kas gal paaiskins koloneles veikimo principa.
ne tai kad kazkas neuzsidaro, o pats patirstejes tepalas zviegia stipriai varomas per mazustarpelius ;) susyla, suskisteja ir garsas apmazeja ;)
without heart we would be mere machines

Agent009

  • Svečias
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #259 Įrašytas: 2010-01-27 23:21 »
nu ka as jum kolegos galiu pasakyt, paskaiciau vanagiuk'o ekmerimento bandymus taip pat visu numones, galvoju reik nueit pas save alfikei patikrint, pas mane tepalai su grieztu pavadinimu (tik nesijuokit) XADO 10-40w taigi atsmekit istraukiu matuokly toks, nu nesupratau is pradziu nuvalau patuokly kisu atgal, o istraukiu toky paty kaip ir nuvaliau, galvo nypuonel nu dar ir dar ieskau as to tepalo nors biski bet, nors tikrai zinau kad jo ten yra"kazkur" ;D ..., tada atsidarau bagazine kur yra puslitris dapilimuo o jis ne is vietos kisu pirsta o jis tikrai ne kaip sviezes o pastovejas medus!!! sianakt klp buvo (pagal mano termom.) -19! dieve kaip savim nusivyliau kad uzkibau ant tu visu graziu XADOOOO reklamu, taip sirdy suspaude  :'(, taigi parukiau ir nusprendziau ryt arba artimiausia laisva diena pirkt Castrol ir imsiu tikrai full sinthetic,uzteks cia alfike drozt!!! o del kuro galiu pasakyt savo bandymo rezultato variantus, trevenos salera tikrai ne kazka geresne nei lukoil to parafino tikrai ne dafiga prisikaupe, dar noreciau Ventus kura pabandyt nes is ten tenka uzsipilt kartais, o seip as istikimas lieku Neste!!! bent jau del kainos ir kokybes atzvingiu!!! tokia mano istorija su XADO, nuosirdziai darau jiem anti reklama! :begam:  :loud:  ;D