Autorius Tema: Kas man iš tos laimės...  (Skaityta 2842 kartus)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Kas man iš tos laimės...
« Įrašytas: 2007-10-21 16:54 »
Š.m. spalio 11-14 dienomis Italijoje vyko "2007 Rok cup International final" kartingo varžybos, kuriose varžėsi savo šalyse Rok klasėje prizininkais tapę lenktynininkai. Buvo varžomasi Rok mini, Rok Junior, Super Rok ir gausiausioje (net 95 dalyviai) Rok klasėje. Lietuviai pasirodė nerealiai-Rok klasėje Martynas Griška užėmė antrą, o Simas Juodviršis trečią vietą!!!
Į varžybas atvyko ir nuo "Tony Kart" gamyklinės komandos "fūros" stogo jas žiūrėjo pats Michaelis Shumacheris!
Na, dabar pereikime prie svarbiausio. Kaip dainuoja vienas garsus Lietuvos politikas "Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o kiti...". Vien žo, teko pabendrauti su pačiu Michaeliu ir netgi gauti jo autografą  8) . Bendravimas buvo labai šiltas ir malonus. Maždaug taip-"gal galima jumysų autografą?..." Jis atsakė labai šilta tylos pauze, paėmė markerį ir pasirašė ant mano pakištos "Bridgestone" kepurės (tokios, kokias gauna draiveriai, lipdami ant podiumo). Aš, aišku visaip "thankvinau very muchishkai", i ką jis atsakė dar šiltesne tylos pauze ir dingo "Tony Kart" gamyklos paviljone...   
« Paskutinį kartą keitė: 2007-10-25 22:45 sukūrė Zhalias »
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kas man iš tos laimės...
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007-10-22 08:55 »
nu jo .. tyli akistata su legenda ...  8)
biski beveik nepavydim  ;D
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis