Autorius Tema: Mvisto TV alfa 166  (Skaityta 62485 kartus)

laisve

  • Svečias
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #130 Įrašytas: 2011-05-19 19:23 »
Na pasidalinsiu ir as savo patirtim dėl Tv i alfa. Pirmiausia susiradau visą informaciją apie Tv pajungimą prie ICS. Tada prasivedžiojau laidus kur ir kaip man reikėjo, mat aš galvoju dėti priedėlį ant galinės palangės. Sujungiau viska ką reikėjo ir atitinkama  išvadą prijungus prie minuso ICS persijungia į TV rėžimą. Tada galite žiūrėti ką tik norite. Aš pats naudojau UAB "Selteka" priedėlį  TC-402, nes tokį turėjau po ranką. Tik aš jį perdariau, kad maitinimas būtų tiesiai nuo akumuliatoriaus. Reikia tik gerai nufiltruoti generatoriaus keliamus triukšmus ir viskas veikia. Tiesiog jei yra noro galima nesunkiai pasidaryti ir patiems.

Neprisijungęs Vision

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #131 Įrašytas: 2011-06-02 09:21 »
Pagalvojau ir as kad reikia pabandyt kazka panasaus pasidaryt, tai pradziai keli klausimeliai nusprest ar verta pradet.
1. Esme tame, kad neturiu ICS kodo, o darant sita projekteli ji teks atjungt, tai klausimas, kiek galima laikyt atjungta ICS, kad neuzsiblokuotu? Ar uzsiblokuoja vos tik atjungus.
2. Nelabai supratau, kam reikalinga kita fiske nuo kitos alfos?

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #132 Įrašytas: 2011-06-02 10:59 »
Pagalvojau ir as kad reikia pabandyt kazka panasaus pasidaryt, tai pradziai keli klausimeliai nusprest ar verta pradet.
1. Esme tame, kad neturiu ICS kodo, o darant sita projekteli ji teks atjungt, tai klausimas, kiek galima laikyt atjungta ICS, kad neuzsiblokuotu? Ar uzsiblokuoja vos tik atjungus.
2. Nelabai supratau, kam reikalinga kita fiske nuo kitos alfos?
ICS uzsiblokuoja iškart dingus įtampai. Prie projekto sąnaudų pripliusuok tada mažiausiai 200lt, nebent pas tave butu senesnis ICS, tada galima surast kodus generatoriumi.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Vision

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #133 Įrašytas: 2011-06-02 11:04 »
Pagalvojau ir as kad reikia pabandyt kazka panasaus pasidaryt, tai pradziai keli klausimeliai nusprest ar verta pradet.
1. Esme tame, kad neturiu ICS kodo, o darant sita projekteli ji teks atjungt, tai klausimas, kiek galima laikyt atjungta ICS, kad neuzsiblokuotu? Ar uzsiblokuoja vos tik atjungus.
2. Nelabai supratau, kam reikalinga kita fiske nuo kitos alfos?
ICS uzsiblokuoja iškart dingus įtampai. Prie projekto sąnaudų pripliusuok tada mažiausiai 200lt, nebent pas tave butu senesnis ICS, tada galima surast kodus generatoriumi.
Ech... nuliudinai :(

P.s. Kur siuo metu geriausia uzsakinet kodus (vilnius)?

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #134 Įrašytas: 2011-06-02 11:20 »
Ech... nuliudinai :(

P.s. Kur siuo metu geriausia uzsakinet kodus (vilnius)?
Šiaip pigiausiai autobravoj būdavo. 200 su kapeikom. Auksarankiai prašydavo apie 400lt. Gal dabar situacija pasikeitė, nežinau. Bet esminis dalykas ICS modelis. BE2569 gali ir pats atsirišti, BE2580 tik su pašaline pagalba.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Vision

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #135 Įrašytas: 2011-06-02 11:29 »
Ech... nuliudinai :(

P.s. Kur siuo metu geriausia uzsakinet kodus (vilnius)?
Šiaip pigiausiai autobravoj būdavo. 200 su kapeikom. Auksarankiai prašydavo apie 400lt. Gal dabar situacija pasikeitė, nežinau. Bet esminis dalykas ICS modelis. BE2569 gali ir pats atsirišti, BE2580 tik su pašaline pagalba.
Mano Alfute 2001 metų, tai abejoju ar čia bus senesnis ICS variantas. Paspaudus Klima ir Dark gamybos data rodo 2000 NOV.

Neprisijungęs verbatimeuone

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 35
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #136 Įrašytas: 2011-06-27 19:45 »
Gal kas turi laiko ir noretu mano lafukei pajungt dvd? :) Darbu kaina i pm, Vilnius

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #137 Įrašytas: 2011-07-15 11:09 »
Gal kas turi laiko ir noretu mano lafukei pajungt dvd? :) Darbu kaina i pm, Vilnius
    butu Kaunas gal ka ir sumislitume :)

Neprisijungęs aukstabalis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
  • Šiauliai
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mvisto TV alfa 166
« Atsakymas #138 Įrašytas: 2012-11-27 13:07 »
 Pasijungiau ir aš video per ICS viskas puikiai veikia tik vienas niuansas. Kai įjungiu video (pagal schemą 5 kontaktas į korpusą) atsijungia visa audio sistema (nesvarbu per kur eitu garsas ar per CD ar per MS ar per radiją), o įšjungus video garsas vėl atsiranda. Pas mane iš tiunerio garsas paduotas per CD chengerio audio, bet bandžiau ir per kesetniką (turiu pasidaręs audio IN). Įjungus video garsą galima paduoti tik per navigacijos mono (23 kontaktas pagal chemą)
  Klausimas ar įjungus navigacija pas jus groja pvz. radija ar CD. Mano mašinoj navigacijos nėra ir niekada nebuvo

Peugeot 607 V6