Autorius Tema: Alfa Romeo diagnostika - Pasidaryk pats  (Skaityta 333863 kartus)

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #360 Įrašytas: 2011-12-14 16:12 »
Sveiki. Parasykit kas nors, kuriuos parodymus reikia stebet Alfadiag programoje uzkuriant varikli? Kuris parametras demonstruoja auksto slegio siurblio sukeliama slegi uzvedimo metu? Koks angliskas sio parametro pavadinimas?
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw

Neprisijungęs Alfa_fan

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #361 Įrašytas: 2011-12-19 19:57 »
Sveiki. Parasykit kas nors, kuriuos parodymus reikia stebet Alfadiag programoje uzkuriant varikli? Kuris parametras demonstruoja auksto slegio siurblio sukeliama slegi uzvedimo metu? Koks angliskas sio parametro pavadinimas?
Seip gali meginti dar ir su fiatecuscan, ten rodo gan nemazai parametru.

Neprisijungęs vacee

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #362 Įrašytas: 2011-12-19 20:16 »
Nugi jedrit madrit, jau nusibodo ir rasyt. Visom alfom tinka bet koks kkl kabelis naudojamas audi koncerno masinom. Taip pat tinka obd2 kabelis su elm 237 mikroschema, versija ne mazesne 1.4. Programa alfadiag , fiatecuscan, kwp berods dar. Su kitu softu neteisingai rodo parametrus.
Gal elm 327? ir kuris tinkamesnis kkl409.1 ar elm327?
« Paskutinį kartą keitė: 2011-12-19 20:29 sukūrė vacee »

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #363 Įrašytas: 2011-12-19 20:36 »
Nugi jedrit madrit, jau nusibodo ir rasyt. Visom alfom tinka bet koks kkl kabelis naudojamas audi koncerno masinom. Taip pat tinka obd2 kabelis su elm 237 mikroschema, versija ne mazesne 1.4. Programa alfadiag , fiatecuscan, kwp berods dar. Su kitu softu neteisingai rodo parametrus.
Gal elm 327? ir kuris tinkamesnis kkl409.1 ar elm327?
Manau kabeliuose nera jokio skirtumo jei programa palaiko abu protokolus. Bet kkl gal praktiskiau, nes elm priklauso nuo firmwaro. Atnaujinus sakykim alfadiag, gali buti kad naujesne versija jau nepalaikys to firmwaro. Pav. man taip buvo. Turiu elm v 1.3 atrodo ir alfadiag jau neina su juo.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs vacee

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #364 Įrašytas: 2011-12-19 22:50 »
Nugi jedrit madrit, jau nusibodo ir rasyt. Visom alfom tinka bet koks kkl kabelis naudojamas audi koncerno masinom. Taip pat tinka obd2 kabelis su elm 237 mikroschema, versija ne mazesne 1.4. Programa alfadiag , fiatecuscan, kwp berods dar. Su kitu softu neteisingai rodo parametrus.
Gal elm 327? ir kuris tinkamesnis kkl409.1 ar elm327?
Manau kabeliuose nera jokio skirtumo jei programa palaiko abu protokolus. Bet kkl gal praktiskiau, nes elm priklauso nuo firmwaro. Atnaujinus sakykim alfadiag, gali buti kad naujesne versija jau nepalaikys to firmwaro. Pav. man taip buvo. Turiu elm v 1.3 atrodo ir alfadiag jau neina su juo.
as seniau biskeli nusipirkau laida bet nepamenu jau koki bet vat jungiau per fiatecuscan kazko nedave pasijungt kazka rase apie elm327 tik nebepamenu ka tikslei bet aisku tas kad neleido pasijungt niekur. tai supratau kad reik laida keist ir reikes nusipirkt kkl ir gal nebus problemu

Neprisijungęs liuduks

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #365 Įrašytas: 2011-12-19 23:14 »
O kad mano kas laidą modifikuotų... su lituokliu ir pan nedraugauju  ;D
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs vacee

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #366 Įrašytas: 2011-12-20 00:12 »
Nugi jedrit madrit, jau nusibodo ir rasyt. Visom alfom tinka bet koks kkl kabelis naudojamas audi koncerno masinom. Taip pat tinka obd2 kabelis su elm 237 mikroschema, versija ne mazesne 1.4. Programa alfadiag , fiatecuscan, kwp berods dar. Su kitu softu neteisingai rodo parametrus.
Gal elm 327? ir kuris tinkamesnis kkl409.1 ar elm327?
Manau kabeliuose nera jokio skirtumo jei programa palaiko abu protokolus. Bet kkl gal praktiskiau, nes elm priklauso nuo firmwaro. Atnaujinus sakykim alfadiag, gali buti kad naujesne versija jau nepalaikys to firmwaro. Pav. man taip buvo. Turiu elm v 1.3 atrodo ir alfadiag jau neina su juo.
as seniau biskeli nusipirkau laida bet nepamenu jau koki bet vat jungiau per fiatecuscan kazko nedave pasijungt kazka rase apie elm327 tik nebepamenu ka tikslei bet aisku tas kad neleido pasijungt niekur. tai supratau kad reik laida keist ir reikes nusipirkt kkl ir gal nebus problemu
taigi turiu OBD2 KKL 409.1 VAG-COM laida bet neleido man pasijungt per fiatecuscan gal elm reik tada arba laidamodifikuot nes kazur buvau sakites kad kazka reik perliutuot.

Neprisijungęs vacee

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #367 Įrašytas: 2011-12-20 00:13 »
O kad mano kas laidą modifikuotų... su lituokliu ir pan nedraugauju  ;D

O kas taviskiam laidui netaip kad jy reik modifikuot?

Neprisijungęs liuduks

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #368 Įrašytas: 2011-12-20 00:23 »
O kad mano kas laidą modifikuotų... su lituokliu ir pan nedraugauju  ;D

O kas taviskiam laidui netaip kad jy reik modifikuot?
Paskaityk tema nuo pradžių....

Šiaip indomu manasis laidas neturi jokios "gyslos" užtrumpinimui pin'ų (tikėjausi kad bus, tik kad išsiardyt perjungimui teks pastoviai)  :'(
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs vacee

Ats: Alfa Romeo diagnostika - "pasidaryk pats"
« Atsakymas #369 Įrašytas: 2011-12-20 01:18 »
O kad mano kas laidą modifikuotų... su lituokliu ir pan nedraugauju  ;D

O kas taviskiam laidui netaip kad jy reik modifikuot?
Paskaityk tema nuo pradžių....

Šiaip indomu manasis laidas neturi jokios "gyslos" užtrumpinimui pin'ų (tikėjausi kad bus, tik kad išsiardyt perjungimui teks pastoviai)  :'(
skaiciau as ja nuo pradziu bet beskaitant pradejo man ten viskas pintis. o perliutuot reik kad galetum ten jungtis prie abs airbagu ecu taip?