Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 466253 kartus)

Kipsas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #100 Įrašytas: 2006-03-14 13:05 »
eeee..... o tai vel bus ilgaij tyla????  tai gal sakau nors kas antra savaitgali prdedam susirinkt  gal  pradedam alfistus suburinet i kruva ir pas mus ???/ ka manot?  man rodos dauguma galetu susirinkt  savaitgaliais vat:blink:

gintarinis

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #101 Įrašytas: 2006-03-17 22:50 »
B) as manau kad klaipeda BEVILTISKA, jau kiek ir folgore,ilda rase siule,bet nieks nereaguoja. pagaliau ir as nusprendziau atsipusti ant dugno,palauksiu ,gal prasides koks sujudimas ir cia.Matai ,ne vasara dabar, ir nera pries ka pasirodyt,,,,,,,,:lol: :whistle: :whistle:

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #102 Įrašytas: 2006-03-18 18:40 »
Dabar gyvenu komandiruotėse, tai darbo dienomis mane labaiu galima pamatyt Alytuj  (nu bet ten ir alfų yra :blink: )  ar Kaune. Klaipėdoj būnu tik savaitgaliais. Taigi su mytais biškį sunkoka. Mano manymu, reiktų palaukt kol sniegas nutirps, ir susibėgt HBH\'e.
P.s. kokį šeštadienį į \"minimytą\" vis tik atvaryčiau.

Kipsas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #103 Įrašytas: 2006-03-19 19:14 »
galim pasirodyti :evil:  yra aktyvus klubas klp tai calibru vat. jie kiekviena sekmadieni renkasi ir niekas nesako kad per daznai vet. galim da su jais padraugauti

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #104 Įrašytas: 2006-03-20 18:19 »
Folgore rašė:
Citata
Dabar gyvenu komandiruotėse, tai darbo dienomis mane labaiu galima pamatyt Alytuj  (nu bet ten ir alfų yra :blink: )  ar Kaune. Klaipėdoj būnu tik savaitgaliais. Taigi su mytais biškį sunkoka. Mano manymu, reiktų palaukt kol sniegas nutirps, ir susibėgt HBH\'e.
P.s. kokį šeštadienį į \"minimytą\" vis tik atvaryčiau.

Chebryte,  jus, jauni zmones , kaip matau irgi esat juodai uzsieme, o man tai is vis sunku is namu nusiraut :(  Pritariu Folgore, gal kai sniegas nutirps... o siaip jus i mane nekreipkit demesio, susitikinekit, as galiu prisijungt tik retkarciais. Siaip realiai man rodos, Klaipedoj platesni susitikima galima butu planuot vasara, vistiek daugiau suvaziuoja zmogu is Lietuvos. O Kipso sriftas labai itikinantis :laugh:  Tiesa, kada prasideda WTCC cempionatas. Gi Alfos zada dalyvaut :unsure2:

Kipsas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2006-03-27 10:50 »
Gal ir neitikinantis bet nors skaityt la susikaupus nereikejo ar akiniu detis !!! :P   wa manauw reik kad da atsirastu bendraminciu ir sussitikus paplepet kaip kitus alfistu pagaudyt wa:laugh2:

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2006-03-27 12:41 »
Nesakyk, man tai tikrai gerai buvo matyt, nereikejo akulioru detis :laugh: :laugh: :laugh:
Vakar prie Akropolio stovejo grazi 166, aukso spalvos, bet kas is to, zmogaus tai nebuvo, nelauksi gi, o taip noretusi paziuret, kaip atrodo, pasnekint... gal napalaikytu priekabiavimu? :laugh:

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #107 Įrašytas: 2006-03-29 11:02 »
Na va, grįžau iš Dzūkijos pagaliau. :) Šiaip, galima būtų susibėgt šį šeštadienį, orai lyg ir neblogi. Tai alaus pagraužtumėm, apie liūdną alfistų gyvenimą pasiguostumėm. :))) Ką manot?

Kipsas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #108 Įrašytas: 2006-04-03 11:37 »
As jau susinervavau:angry:  sitam forume niekas is klp nebuna tai i susibegimo nebus jei jauciu nepaskanbinsi asmeniskai:mad:  taij vat  reik manau sussigaudyt bent keliu zmogu nr ir  koki savaitgali suskambint kad i viena vieta susilektu !!!!!

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #109 Įrašytas: 2006-04-04 10:00 »
Na nereikia tos patetikos... :) Yra žmonių, tik sunku surinkt, nes visi po žiemos dar leteną čiulpia migyje. :)))) Aš mielai kur atvaryčiau, jei neišlėkęs komandiruotėn, bet šašlams gamtoj beigi Alfų apžiūrai dar oras nevisai tinkamas. O į kaboką laisvai. Gintarini, aūūū. :)

P.S. jeigu nejuda akmuo, po juo genda ir vanduo, taigi pajudėkim truputį, pavasaris gi. :)))