Autorius Tema: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)  (Skaityta 46015 kartus)

Neprisijungęs tarro

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 335
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #100 Įrašytas: 2004-12-03 08:46 »
mmm-daa!!! Tarakone, a Tarakone? tu juk ne ten kur as pagalvojau dzirbi?

Раз ужо припорошило - значит всё, пиз*** - зима!
Я опять бреду уныло мимо мерзлого г****

А мороз стоит трескучий - сорок градусов мороз!
Я б такой зимы еб**** трезвым бы не перенёс!

Замерзаю, замерзаю, яйца мерзлые звенят.
А вчерась пиз*** накрылся самогонный аппарат.

За окном собаки воют. Х**, как памятник стоит.
И Альфушка за сараем запорошена стоит :(!
via brevis, ars longa...

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #101 Įrašytas: 2004-12-03 13:26 »
Nu chebra, taip nekalbekit, nes man vos ne infarktas :evil:  :evil:  :evil: Tai gal jus galvojat, kad policijos mokykloj VISI DARBUOTOJAI YRA POLICIJOS PAREIGUNAI :?:  :evil: Mazhdaug 30-40 procentu :!:  :!:  :!: Ir jie visi isivaizduoja, kad ant ju mokykla laikosi, o mes visi kiti-lituanistai, anglistai, germanistai, buhalterija ir t.t. esam tik juos aptarnaujantis personalas, tarp kitko. Nu zhinokit iskaudinot mane juodai :cry:  :cry:  :cry: Tikrai ashara ishtryshko...velniai rautų! nuo mentu kliuva ir dar brangiausi klubiechiai pi..avoja, nu i na... :cry: O kur dirbu, nematau reikalo ish to daryti jokios paslapties. Ir ish viso. reikalauju iskilmingo atsiprashymo, nes kitaip ishkviesiu i dvikova su ginklo pasirinkimo teise :evil:

Neprisijungęs tarro

  • Klubo narys
  • Lankytojas
  • *****
  • Įrašai: 335
  • Karma: +12/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #102 Įrašytas: 2004-12-03 13:40 »
uzuojauta... :roll:
via brevis, ars longa...

Mukas

  • Svečias
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #103 Įrašytas: 2004-12-03 14:08 »
Ilda - o kur tu cia matai izeidimus ir uzvaziavimus? As nedalinu zmoniu pagal pareigas ir reiksme. Atsiprasau, netgi tuo atveju jei nesupratai mano pasakyto bajerio. Matyt ten tau labai nelengva, jei net asaros tryksta. Kaip pavyzdi galiu pasakyti, kad Tarakonas butu kaip ir pats grozniausias, bet visai faians bicas. Ir Paukstukas - nors prie zaizdos dek, na ir Paulius (kur jis beje?) didelis vaikinas, kuri galima prie dideles zaizdos deti. Na taves dar nemaciau, bet manau is konteksto neiskrenti.

Man tik savotiskai keista pasirode, kad klube daug pareigunu. Gal tai kazkoks simptomas ir tiek.... Nesinervink - valgyk morkas, taisant policininku rastus reikalingos geros akys...

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #104 Įrašytas: 2004-12-03 15:10 »
Citata
Ilda - o kur tu cia matai izeidimus ir uzvaziavimus? As nedalinu zmoniu pagal pareigas ir reiksme. Atsiprasau, netgi tuo atveju jei nesupratai mano pasakyto bajerio. Matyt ten tau labai nelengva, jei net asaros tryksta. Kaip pavyzdi galiu pasakyti, kad Tarakonas butu kaip ir pats grozniausias, bet visai faians bicas. Ir Paukstukas - nors prie zaizdos dek, na ir Paulius (kur jis beje?) didelis vaikinas, kuri galima prie dideles zaizdos deti. Na taves dar nemaciau, bet manau is konteksto neiskrenti.

Man tik savotiskai keista pasirode, kad klube daug pareigunu. Gal tai kazkoks simptomas ir tiek.... Nesinervink - valgyk morkas, taisant policininku rastus reikalingos geros akys...

Achiu, Dozi, gal perdaug susijausminau, nes policininku ir civilioku santykiai man labai jautri tema, nepykit :!:  :D Gero savaitgalio :D

Mukas

  • Svečias
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2004-12-14 22:19 »
A jauciat kaip ramu forume? Kazkur prapuole Felicita ir Ela. GAl galima koki eilerasti imesti?

Feminizmo sekla pasejes
Elektroninej erdveje
Moterisko prado vejas
Sukas toliau virtuveje....

O krutinej - noras didziulis
But isgirstai tarsi suvis.
Bet, prie teliko vyras nuluzes
Reiks parnesti jam alaus. Is parduotuves.

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2004-12-15 09:03 »
...o krutinej noras didziulis
but isgirstai tarsi suvis... sie zodziai, man atrodo, parodo visa feminizmo esme, ar taip supratau, Mukai :?:

Mukas

  • Svečias
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #107 Įrašytas: 2004-12-15 10:10 »
Na kazkiek taip. Nesu nei feminizmo priesas, nei draugas, todel i labai gilias sio reiskinio priezastis ir saknis nesileidziu. Bet turiu tokia prielaida : \"Kai moteris nenori buti mylima ar jauciasi nemylima, ji nori buti girdima.\"  O ten jau prasideda variacijos....

Beje, manau, kad Ela ir Felicita tikriausiai mylincios ir mylimos moterys. Manau, kad su feminizmu jos nieko bendro neturi.

Neprisijungęs ilda

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #108 Įrašytas: 2004-12-15 11:16 »
Tikekimes, nes siaip jau ash daugiau procentu linkusi i prieshinga nuo feminizmo puse, na tarkim koki 20- 30% :)

Mukas

  • Svečias
Re: Alfine poezija Nr. 2 ( Netrinti blyn!)
« Atsakymas #109 Įrašytas: 2004-12-15 13:08 »
Na matai - priesinga feminizmo puse yra antifeminizmas. Nes termino normaliam poziuriui kaip ir nera....