Autorius Tema: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas  (Skaityta 31886 kartus)

Neprisijungęs padanga

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 156
  • Karma: +2/-13
  • boxer jega,taip pasake cepajavas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2008-01-24 13:02 »
idomu ar prie sios savo gaz21 nors varzta pats koki atsukai ::)ar tik nupirkai aptresusi ir idaviai meistrams sutvarkyt  ;),o siaip uz 30gabalu galima nupirkt atrestauruota gan neblogai ;)idomu but pamatyt tavo gaz21 ;)
ar 33 1.5, ar 33 1.3, ar 33 1.7buvo,o dabar146 agf552ir 145 rossoir gaz69

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2008-01-25 12:13 »
Uz 40000lt galima ir Pobeda paimti jau 100% restauruota  ;D  esu internetu bendraves su keliais zmonemis kas restauracija uzsiima, nes pats kuriu sioki toki projekta  ;) sake visiskai mirusia masina pakelti nuo nulio iki idealios kainuoja apie 20000lt, aisku kalba ejo apie GAZ, Moskvic ir pan, nekalbejome apie Mercedes ar ten Ferrari  ;) aisku viska palengvina jei tas automobilis yra daznesnis, ar buves daznas, nes galima gauti uzsilikusiu daliu sandeliuose ar siaip kur nors paleistu ant donoro tokiu  ;)

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2008-01-25 15:45 »
na gerai, dabar sugrizkim prie temos ;)
vakar man dare ratu suvedima. Jau antras meistras sako ta pati - neimanoma tiksliai atlikti suvedimo, nes vairo traukes neturi konuso. Ju padeti galima reguliuoti tik jas pacias sukinejant aplink asi. Kaip ten yra is tikruju? Negi rimtai neimanoma pas ar33 padaryti idealaus suvedimo?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2008-01-27 18:07 »
Pala, apsukus trauke aplink asi, ratas paeina apie 2- 2.5mm, o to pilnai uztenka (mano supratimu). Na nebent jei tau reikia "idealaus suvedimo", bet man pvz. to nereikia. Jei i duotas ribas isitenka, to ir pakanka. Juk pas 33-ia apie idealia geometrija telieka pasvajot, nes reguliuojasi TIK suvedimas.
Beje, teko matyti pas naujasne 33-ia kiek kitokias traukes, ten nereikia sukioti apie asi. Matyt pas tave dar seno tipo.
156 SW jtdm 16v

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2008-01-28 10:59 »
Tai daugumoje (tokio amziaus) masinu reguliuojais tik suvedimas ;) nebent statomi tie spec varztai kaip pvz pas monroe "magic camber". Bet suvedimas ir daromas tokiu atveju pagal ratu isvirtima, kad pasiekti optimalu varianta kad vairas stovetu tiesiai ir masinos netrauktu i sonus.
O del traukiu, tai net nzn. Po to suvedimo varciau visus katalogus ir visi gamintojai AR33 duoda tokius pat antgalius. Paciu traukiu neziurejau, bet manau kad ir jos bus tik vieno tipo. Gal ten kur tu matei buvo kasnors priburta?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2008-01-28 18:25 »
Tai daugumoje (tokio amziaus) masinu reguliuojais tik suvedimas ;)
O del traukiu, tai net nzn. Po to suvedimo varciau visus katalogus ir visi gamintojai AR33 duoda tokius pat antgalius. Paciu traukiu neziurejau, bet manau kad ir jos bus tik vieno tipo. Gal ten kur tu matei buvo kasnors priburta?
Nu pvz. pas AR 75 reguliuojasi ne tik suvedimas ;)
O del traukiu gal ir susapnavau, bet man atrodo, kad maciau  8)
156 SW jtdm 16v

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfa 33 restauravimas ir atgaivinimas
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2008-02-02 13:45 »
Na AR75 tai ne pvz :)
O kas liecia traukes, tai gal turejai omeny antgalius?
Giliau pasiknisus radau kad i antgali isisuka dar papildomas reguliavimo varztas, kuris ir yra skirtas ratu suvedimui. Bet deja kazkodel pas mane jo nera ir speju kad keiciant antgalius ne visi zino kad toks ten isisuka...
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.