Autorius Tema: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.  (Skaityta 3856 kartus)

Neprisijungęs Darka8

Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Įrašytas: 2013-08-15 23:20 »
Labas. Vakar atsitiko tokia beda: Išgirdau keista variklio garsą. Sustoju, pakeliu kapota ir girdžiu, kad kažkas kažkur kala. pamaniau, kad žvake neprisukta ir išlėkė iš lizdo. Partempė mane namo. Spėjimas pasitvirtino. Žvakė (didžioji) su visa pypke stipriai judėjo. Bandžiau prisukti žvake, bet sriegiu ten jau nelabai buvo likę. Gal kas patarsit ką daryt? Aš kol kas galvoju daryt įvorę žvakei. Jei nepavyks tai reikės kito variklio, ar bent jau variklio galvutės (ir daug daug darbo).
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs Laimis

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 594
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2013-08-16 22:49 »
pas mane twinsparke viena zvake su ivore, eksplotuoju jau daug metu ;)
Alfa Romeo 156 '00 2.0l T.Spark

Neprisijungęs Darka8

Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2013-08-17 14:23 »
Pavyko ir man. Pagaminom ivore. Sendien jau vazinejau, atrodo viskas gerai. Dabar islekiu i Palanga.  :alaus:
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs Steponas

Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2013-08-19 16:07 »
buna spirale suka ir laiko puikiai
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Darka8

Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2013-08-19 17:01 »
Dėl spirales suzinojau jau po visu darbu. Bet svarbu, kad viskas pavyko senu metodu.
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2013-08-20 12:15 »
buna spirale suka ir laiko puikiai

Ivores niekas nepakeis ;)

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2013-08-20 12:51 »
buna spirale suka ir laiko puikiai

Ivores niekas nepakeis ;)
Adnako, buna kad ivore patenka i cilindra ;D Nesakau kad daznai, bet teko matyt savo akim ir internete pakankamai atveju galima rast.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2013-08-20 14:20 »
buna spirale suka ir laiko puikiai

Ivores niekas nepakeis ;)
Adnako, buna kad ivore patenka i cilindra ;D Nesakau kad daznai, bet teko matyt savo akim ir internete pakankamai atveju galima rast.

Nu ivore reikia zmoniskai padaryti pirma, t.y. padaryti tokia, kad butu su kakliuku, kuris isirems i cilindro galvute :) ir bedu jokiu nebus, plius ivores sriegi aptepti su klijais specialiais, kad jis niekada nebesisukiotu ;) del spyruokles - man jinai ir jos metodas nera patikimas vien tuo, kad issukes jau antra karta nebeissuks, reikes keisti spyruokle vel, toliau todel kad griauziasi toliau variklio galvos aliuminis ir pats zvakes sriegis., plius issukant gali pribireti visokiu siuksliu nuo aliuminio ir nuo spyruokles, o ir pats zvakes laikymasis man kelia itarimu (nors neteko susidurti su tokiu atveju), tai kad gali issauti lauk ar leisti kompresija.
« Paskutinį kartą keitė: 2013-08-20 14:22 sukūrė vanagiux »

Neprisijungęs Darka8

Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2013-08-21 23:38 »
Ivore padaryta tiksliai ir gerai. I cilindra ji patekti negali nes skyle gresta ne iki galo. Pasodinta ant kliju. Zvakes gylis degimo kameroi liko toks pats. Dare zmogus auksiniu ranku. Tikiuosi, kad laikys. Tris kartus nusispjaunu.  :masina:
Alfa Romeo 2.0 TS

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin spark. Neliko sriegiu žvakei.
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2013-08-22 13:45 »
Ivore padaryta tiksliai ir gerai. I cilindra ji patekti negali nes skyle gresta ne iki galo. Pasodinta ant kliju. Zvakes gylis degimo kameroi liko toks pats. Dare zmogus auksiniu ranku. Tikiuosi, kad laikys. Tris kartus nusispjaunu.  :masina:
Ir nesakau kad nelaikys, tiesiog ir "meistru" dabar visokio plauko yra. Kai paskaitai forumus, ypac rusu, tai bože bože...
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda