Autorius Tema: Interkulerio slanga  (Skaityta 11087 kartus)

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Interkulerio slanga
« Įrašytas: 2012-04-16 14:59 »
Sveiki, na turiu tokia bedele o gal net ir visa beda, ta prasme nemanau kad cia man vienam taip tiesiog truputi pasiturbinau masinyte ir pradejo turbina kaip ir perputineti o gal tiesiog nebeatleiko slegio ir sprogineja interkulerio slanga kuri eina nuo oro srauto matuokles i turba kiek suprantu, jau pakeiciau 3 slangas aisku jos buvo visos devetos tai noreciau pasiklausti kaip geriausia butu daryti ir kur galeciau rasti, o gal tiesiog uztektu nusipirkti orginalia nauja slanga ir laikytu? mano nuomone geriausia butu deti koki aliuminini vamzdi jau atitinkamai islankstyta ir sus silikoninemis movomis, na arba tiesiog kas duslintuvus lanksto tam tikro diametro vamdelis ir tos pacios silikonines movos, o gal netgi kas turi ir zino kur geriau butu galima kreiptis.?

Aciu uz nuomones.

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012-04-16 15:36 »
beabejo kad vamzdzius dėt reik, susirask kas lanksto ir padarys, kasparo paklausk, jo kolega man rodos darėsi.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Fragziukas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 376
  • Karma: +1/-3
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012-04-16 19:19 »
nuo oro srauto matuokles iki turbos eina neslegine zarna....  nuo turbos iki interkulerio slegine ir nuo interkulerio iki isiurbimo kolektriaus slegine... tad kazka maisai...
Nisan mikra 1.0 91m (gyvulys nemasina)
nisan primera 2.0 92m
audi 80 1.8 91m
honda prelude 3.0 v6 92m (japonu rinkai skirta, "apsurdiskas greitis" :-D
ar 146 1.9 td 97m
ar 146 2.0ts 96m
ar 145 1.9td 99m

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012-04-17 23:05 »
Nuo matuoklės iki turbo negali sproginėti, nes ten įsiurbimas. Nuo turbinos iki interkulerio pilnai gali. O interkulerį standartinį palikai ar kažką keitei. Man visus tris vamzdžius iš neržaveikes suvirino, ir jokių problemu. Čia vamždis nuo matuoklės iki turbo.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012-04-25 13:27 »
Na vat as kalbejau apie sita slanga kur foto pazymeta, na kaip ir radau prikti bent pns, sumoje gautusi apie 200 lt silikonine..

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012-04-26 12:11 »
O dar cia vienas klausimelis butu, ar man issidejus silikonine slanga ar jos neperpus, nes jeigu man turbina perputineja ir ten yra virs  1 og , jau bent kiek matavau ant pc, tai sake truputi per daug, nebus taip kad netycia ismesiu pinigus i bala, gal geriau tada bow'a issideti, tada manau issidejus kad ir paprasta slanga nebepersprogtu, ar as klystu ? Ir idomu kur kokybiskai ir neblogai ideta ta bow ir kiek tai mazadaug kainuotu ?:) Aciu aciu ... :D

Neprisijungęs daewon

Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012-04-26 12:17 »
Pabandyk toj vietoj kur susprogo perpjaut ir idet metalini sujungimą, dar gali hermetizuot aukstos temp. tarpiniu silikonu ir suveržk rimtais chamutais. Pas mane matomai buvo trūkusi šlanga ir taip padaryta, turbiną galiu atsukt iki 1,5 bar kad pustu ir nesproginėja. Bet Geriausias variantas tai turbut pasigamint metalini analoga :)
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs Tadas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 50
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012-04-26 12:21 »
Tai kad zinok as taip ir buvau padares dejau skarbonke toje vietoje na perpjoviau priglaudziau tavrkingai ir pns, tai ir ta skarbonke perpute ir slanga pusiau sudraske, na zinai ta prasme ziurint kaip tu vazineji, as truputuka pakamuoju vargse savo :D tai netolygu kaip vazineji  ;)  jei iki darbo 5 km ir po darb o dar vaziuodamas i maxima uzsuki ir namo, tai manau ir su lipnia juosta uzsuktum normaliai ir laikytu ;)

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012-04-26 13:57 »
radai kuo tvarkyt-skarbonke. Kalba žmogus apie normalų metalinį vamzdį dėti trūkimo vietoj, o iš galų ta pati šlanga, esmė kuo mažiau gumos ir kuo daugiau metalo.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs FaceOFF

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Interkulerio slanga
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012-04-26 16:06 »
Tai kad zinok as taip ir buvau padares dejau skarbonke toje vietoje na perpjoviau priglaudziau tavrkingai ir pns, tai ir ta skarbonke perpute ir slanga pusiau sudraske, na zinai ta prasme ziurint kaip tu vazineji, as truputuka pakamuoju vargse savo :D tai netolygu kaip vazineji  ;)  jei iki darbo 5 km ir po darb o dar vaziuodamas i maxima uzsuki ir namo, tai manau ir su lipnia juosta uzsuktum normaliai ir laikytu ;)

veikejai yomayo :D kazi kodel pakvipo "racer Boy"  8)
156ex GTVex CLKex exS6  ex166x 2 TT on board :D