Autorius Tema: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?  (Skaityta 30863 kartus)

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #80 Įrašytas: 2013-09-17 10:31 »
Iš elipsių tu gausi baubimą, o ne muziką. Yra gerai grojančių elipsių, bet jų kainos tikrai nerealios.

Apskritai, tai reiktų sužinoti ko tau reikia. Ar kokybės, ar daug garso. Sprendžiant iš to, kad palieki popierines originalias kolonėles ir galvoji apie elipses, tai bus antras variantas. Tuomet taip, įsidedi elipses, dar kokį subą MC Hammer ar Super Madafaker Bass ir bus geriau nei gerai :)

Kitu atveju, pradedam iš vis nuo kito galo. Paimam laiko patikrintą Alpine CDA klasės magą, tuomet susidedam komponentus/priešbosius ir aukštadažnius (pagal klausomą muziką). Tuomet dedam į galą sub'ą pagal poreikius ir žiūrim ko dar trūksta.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs moonshine

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #81 Įrašytas: 2013-09-17 10:42 »
na cia galima gincintis del to. man irgi patare daryt prieky, pasidariau, bet mano nuomone toks variantas yra kazkoks briedas. siuo metu padaryta, kad garsas butu ~suroundinis, sedi, vaziuoji ir girdi kaip is visu pusiu groja muzika. o del triuksmo, tai galim susimatyt, pamatysi ar ten triuksmas ar dar i ta puse skambejimas. tarkim elipses 300lt, ka tu gali geriau pasiulyt uz tokia kaina i prieki ? Nieko. uz tokia kaina kokybes neturesi, tai kam ten kist nagus, orginalas irgi neblogai skamba, o ta visuma papildyt elipsmem gale yra geras variantas.
P.s. na i tayotos darza nereiktu metyt akmenu, visgi patvarumo ten netruksta. vat jeigu alfukes turetu toki patvaruma, tada butu tobulas auto visais aspektais.
Mes visiškai apie skirtingas "kokybes" šnekam.  ;D Apie elipses gali šnekėt tik tada, kai tereikia "bum" bei "cik" ir niekoniekodaugiaukito ir 300lt yra dugnų dugnas. Bet šnekėt apie jų kokybę - tas pats kas turėt kokius 1500lt, svaigt apie "kokybišką" mašiną, nusipirkt už visus "bulką" iš dieduko - ir pasakot visiems apie kokybes. Su sąlygom kad..., kad... ir kad... - tada ir "bulka" nėr blogas variantas, bet jei imt absoliučiai...  ;)
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Justaaz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 97
  • Karma: +0/-3
  • HBL
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #82 Įrašytas: 2013-09-17 12:07 »
jeigu jus tamstos turit kruva atliekamu pinigu aparaturai, saunu, investuokit kiek tik sirdis geidzia. na o man uztenka ir poros investuotu tukstanciu i komponentus, tarp ju ir Elipses, kurios tikrai ten gerai isipaiso su alpina, kaip jau minejau. o kad ten kisi desimtis stuku, gal ir galesi nuvaziuot i garso varzybas, bet koncertui saleje labai abejoju ar prilygs.
'98 Alfa Romeo 156 1.8TS Rosso Proteo
'99 Alfa Romeo 156 1.8TS Silver
'03 Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD Nero Vulcano Metallic

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #83 Įrašytas: 2013-09-17 12:33 »
Investavai kelias štukes į komponentus ir dar įsidėjai elipses? ;D Iš kur pirkai komponentus? Senukų? Topo centro? ;D
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #84 Įrašytas: 2013-09-17 13:03 »
jeigu jus tamstos turit kruva atliekamu pinigu aparaturai, saunu, investuokit kiek tik sirdis geidzia. na o man uztenka ir poros investuotu tukstanciu i komponentus, tarp ju ir Elipses, kurios tikrai ten gerai isipaiso su alpina, kaip jau minejau. o kad ten kisi desimtis stuku, gal ir galesi nuvaziuot i garso varzybas, bet koncertui saleje labai abejoju ar prilygs.

Keli tukstanciai litu tai cia aukstos klases kokybiski komponentai su podiumais iseina.
O elipses ar kitokios koaksalines koloneles is principo yra sudas
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #85 Įrašytas: 2013-09-17 13:30 »
su tokia suma, priekis gali būti sudėtas toks, kad tavo elipsių išvis nesigirdės ir net nenorėsi jų girdėti. Beabejo tie keli tūkstančiai nenusimanant ar nesigilinant į audio sistemų subtilybes gali būti panaudoti belekaip ir neduoti jokio efekto. 
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs moonshine

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #86 Įrašytas: 2013-09-17 13:32 »
Keli tukstanciai litu tai cia aukstos klases kokybiski komponentai su podiumais iseina.
O elipses ar kitokios koaksalines koloneles is principo yra sudas
Iš principo tai nėra š, tik išpildymas dažniausiai dišovai š-inas ir supratimo kur juos dėt liaudy nėr. Būna kad gan aukštos klasšs komponentai turi galimybę būti surinkti į koaksialinę sistemą - ir čia tikrai ne iš noro pačiam save "pasigaidinti"  ;)
Jei aš už belekiek tūkstančių prisipirkčiau visokių krūtų įrankių - kažin ar aš jau geras meistras būčiau ar kaip?  ;D Išleisti tūkstančiai savaime gero rezultato negarantuoja - jei nėr supratimo ką ir kaip pirkti, daryti bei derinti.
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Justaaz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 97
  • Karma: +0/-3
  • HBL
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #87 Įrašytas: 2013-09-17 18:47 »
Be baimės, ne iš "senių" pirkta. Buvo tartasi su gerai išmanančiais meistrais, dar kartą pakartosiu, gal kas neprimatys ar nedaskaitys, MEISTRAIS, o ne vienu kažkuo tai, kuris suokia savo. Buvo perklausyta ne viena ir ne dvi tų žmonių sukonstruotų sistemų, daug buvo diskutuota ir pakankamai sužinota. Velgi dar kartą teks pasikartoti ir pasakyt, sudėt komponentus vien į priekį, o iš galo girdėt tyla, mano nuomone yra gavno. Ne visiems turi patikt taip kaip jūs klausot, ne visiems turi patikt taip kaip aš klausau. Galbūt elipsės ir šūdas, bet kad patenkinčiau savo lūkesčius man jų reikėjo, tiesiog tuo metu buvo išnaudoti visi tam paskirti pinigai, tad ir teko tenkintis elipsėm, o jų skambėjimas mane šiek tiek nustebino, užkinkius ant alpinos jos pakankamai gražiai groja.
'98 Alfa Romeo 156 1.8TS Rosso Proteo
'99 Alfa Romeo 156 1.8TS Silver
'03 Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD Nero Vulcano Metallic

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #88 Įrašytas: 2013-09-17 19:24 »
atitinkamai paruošus elipses, kaip kurie žmonės net išgauna pakankamai žemo, kad nereiktų subo. Bet vėl gi viskas atsiremia į instaliaciją
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs 156tas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 339
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #89 Įrašytas: 2013-09-17 21:35 »
Be baimės, ne iš "senių" pirkta. Buvo tartasi su gerai išmanančiais meistrais, dar kartą pakartosiu, gal kas neprimatys ar nedaskaitys, MEISTRAIS, o ne vienu kažkuo tai, kuris suokia savo. Buvo perklausyta ne viena ir ne dvi tų žmonių sukonstruotų sistemų, daug buvo diskutuota ir pakankamai sužinota. Velgi dar kartą teks pasikartoti ir pasakyt, sudėt komponentus vien į priekį, o iš galo girdėt tyla, mano nuomone yra gavno. Ne visiems turi patikt taip kaip jūs klausot, ne visiems turi patikt taip kaip aš klausau. Galbūt elipsės ir šūdas, bet kad patenkinčiau savo lūkesčius man jų reikėjo, tiesiog tuo metu buvo išnaudoti visi tam paskirti pinigai, tad ir teko tenkintis elipsėm, o jų skambėjimas mane šiek tiek nustebino, užkinkius ant alpinos jos pakankamai gražiai groja.

As visu tokiu "muzikantu" klausiu, ar tu atejas i koncerta atsistoji nugara i scena, kad girdetum garsa is uz nugaros?
SIaip cia ner ka ir diskutuot, kas nori girdet kokybiska garsa ir ant ausu dramblys neuzlipes, darosi podiumus, dedasi komponentus ir net daznai abseina be zemadaznio.. Kam reik triuksmo, isivaizduojamas pseudokokybes perkasi koaksalius
156SW 1.9TDJ 81KW@103kw/325NM