Autorius Tema: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?  (Skaityta 30883 kartus)

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2012-03-06 19:25 »
Vibro izoliacijos užtenka tik durelėse, bent jau. Bet realiai darbo ten tikrai yra ir medžiagos nėra labai jau pigios. Patarčiau pasiskaityt http://audioclub.xtreme.lt/carsound/forum/forum.php gal kas aiškiau bus plius ten ir modelių pasiūlymai yra.  Asmeniškai aš turėjau Infinity reference komponentus, buvau gan patenkintas, tik aukšti ten labai jau išryškinti, kainos net nežinau dabar. Rinkis geriau žinomas firmas Hertz, Focal, morel, MB quart, Alpine. Bet padoresni komponentai prasideda bent jau nuo 200lt.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2012-03-06 19:27 »
Aš dabar per aux leidžiu iš savo išmaniojo durnafono flac. failus tai jeigu neskaitant aux triukšmų, tai kokybė visai padori
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs Mendozza

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2012-03-06 20:38 »
Na, yra magiukų, kurie per USB skaito įvairius loslessus, va, pvz Aldo KIVas berods jau WAVus per USB virškina - ar geriau bereikia -  pasijungei harduką su lossless fonoteka - totalus gėris. Turėtų kokybės užtekt iki kol nepradėt haiendais  kliedėt. Ir flacus yra kas ėda, ir tt.
kažkodėl patyrę visi choru sako, kad geriau iškart pasidaryt izoliaciją, o naujokai choru - kad dzin. Na, atrodo kad čia viena iš "kartų problemų", deaugt reikia  ;D


ar matei kainas tos vibro/garso izoliacijos? zinau kad ji yra gerai, bet ka pirktum pirma? netikiu kad pirma detum izoliacija ir poto kiek jau lieka skirtum magnetolai ir kolonelem...
« Paskutinį kartą keitė: 2012-03-06 20:41 sukūrė Mendozza »

Neprisijungęs AldasG

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2012-03-06 22:09 »
Vibro izoliacijos užtenka tik durelėse, bent jau. Bet realiai darbo ten tikrai yra ir medžiagos nėra labai jau pigios. Patarčiau pasiskaityt http://audioclub.xtreme.lt/carsound/forum/forum.php gal kas aiškiau bus plius ten ir modelių pasiūlymai yra.  Asmeniškai aš turėjau Infinity reference komponentus, buvau gan patenkintas, tik aukšti ten labai jau išryškinti, kainos net nežinau dabar. Rinkis geriau žinomas firmas Hertz, Focal, morel, MB quart, Alpine. Bet padoresni komponentai prasideda bent jau nuo 200lt.
200Lt už komplektą? (2vnt) ar kaip? Gal kokie konkretesni modealiai, kad TIKRAI tilptų į dabar esamas skyles?

Neprisijungęs moonshine

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2012-03-06 22:18 »
ar matei kainas tos vibro/garso izoliacijos? zinau kad ji yra gerai, bet ka pirktum pirma? netikiu kad pirma detum izoliacija ir poto kiek jau lieka skirtum magnetolai ir kolonelem...
Mačiau, so what? Benzo kainas irgi mačiau, bet pėsčias gi dėl to nevaikštau.  ;D
Magiukas, aišku, gal pirmiau, be magiuko viena pati izoliacija kažkaip nenori groti.  ;D Bet grease šiaip rašė ne apie pirkimą nuo nulio, o apie upgreidus. Tačiau po lozungu "magiukas - pirmiausia" būna pakeičiami penki magiukai, keturi subai, trys stiprintuvai, du kompl kolonkių, gaudomi "skambesio" pagerėjimo niuansai, o tų poros šimtų elementariems dalykams kaip neatlieka, taip neatlieka, nors būtent tai būtų geriausias upgreidas  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Mendozza

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2012-03-06 22:40 »
ar matei kainas tos vibro/garso izoliacijos? zinau kad ji yra gerai, bet ka pirktum pirma? netikiu kad pirma detum izoliacija ir poto kiek jau lieka skirtum magnetolai ir kolonelem...
Mačiau, so what? Benzo kainas irgi mačiau, bet pėsčias gi dėl to nevaikštau.  ;D
Magiukas, aišku, gal pirmiau, be magiuko viena pati izoliacija kažkaip nenori groti.  ;D Bet grease šiaip rašė ne apie pirkimą nuo nulio, o apie upgreidus. Tačiau po lozungu "magiukas - pirmiausia" būna pakeičiami penki magiukai, keturi subai, trys stiprintuvai, du kompl kolonkių, gaudomi "skambesio" pagerėjimo niuansai, o tų poros šimtų elementariems dalykams kaip neatlieka, taip neatlieka, nors būtent tai būtų geriausias upgreidas  ;D

tai jei pats keitei ten po keleta kartu ir paskui tik sumastei kad geriausiai gavosi tik idejus izoliacija irgi nieko gero...

Neprisijungęs moonshine

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2012-03-06 23:02 »
tai jei pats keitei ten po keleta kartu ir paskui tik sumastei kad geriausiai gavosi tik idejus izoliacija irgi nieko gero...
Ką man reikėjo - nusipirkau, ką man reikėjo - pasikeičiau. Nevaikščiojau, nezyzaliojau ir neverkiau kaip viskas brangu.  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2012-03-07 08:28 »
Vibro izoliacijos užtenka tik durelėse, bent jau. Bet realiai darbo ten tikrai yra ir medžiagos nėra labai jau pigios. Patarčiau pasiskaityt http://audioclub.xtreme.lt/carsound/forum/forum.php gal kas aiškiau bus plius ten ir modelių pasiūlymai yra.  Asmeniškai aš turėjau Infinity reference komponentus, buvau gan patenkintas, tik aukšti ten labai jau išryškinti, kainos net nežinau dabar. Rinkis geriau žinomas firmas Hertz, Focal, morel, MB quart, Alpine. Bet padoresni komponentai prasideda bent jau nuo 200lt.
200Lt už komplektą? (2vnt) ar kaip? Gal kokie konkretesni modealiai, kad TIKRAI tilptų į dabar esamas skyles?
Komplektas. Pasižiūrėk skelbimuose kas pardavinėja, nuvaryk ir prašyk, kad vietoj parodytų kaip skamba, tada galėsi išsirinkt kas geriau. 
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs grease

Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2012-03-07 10:48 »
dabar visur populiariausias formatas mp3, nemanau kad muzika klausantis zmogus veziosis keliasdesimtis kompaktu, kurie turi but originalus del garso kokybes, plius jei padorus magas tai ir ta pati mp3 gerai atkurs, dar nemaciau magnetolos kuri atkurtu .flac tipo failus, kurie yra aukstos kokybes formatas. Ir ta jau tikra kokybe jausis tik stovint vietoje su uzgesintu varikliu o ne vaziuojant keliu.

jokiu problemu - kokiu kaip minimum 6 metus veziuojuosi keliasdesimt audio kompaktu, kuriu 90% yra originaliu cd kopijos arba iskepti is flac.
is mp3 keptu turiu tik labai pavienius.

ir kaip tu isivaizduoji
jei padorus magas tai ir ta pati mp3 gerai atkurs
?? Tipo - super duper kulinaras tau is sudo skanu sokolada isminkys?

garso izoliacija gerai, bet ka pasiulysi? kainos kosmines jei kazko nori normalaus, pasidaryt pats gal ir pasidarysi, bet darbo tai labai daug bus... Vien i duris neuztenka reikes isiminet visi kilimai.
taip, kainos nemazos ir darbo nemazai - ale bet jei nori kokybes, tai dazniausiai visose srityse kokybe kainuoja. o verkslenimai jos nepadidina.

skirdamas pinigu aparaturai nemanau kad leksi i parduotuve pirkt kompaktu ar izoliacijos, pirmiausiai pirksi maga ir koloneles...
jeigu jau supranti, kad turi suma X, kuria gali skirti aparaturai - tai ir planuojiesi.
tik mano ir tavo planai zenkliai skirtusi - as pirma lekciau kompaktu ir izoliacijos, tu pirma detumeisi kruta maga su sokanciais delfinais ir usb jungtim ir skalambintum visiems kaip krutai pas tave dabar viskas groja.
kiekvienam savo.

kadangi cia toks pasipasakojimu metas, tai pasipasakojam :)

turejau >5 metus 156 - kai pirkau joje mago isvis nebuvo. tai as nusipirkau plika (be jokiu mp3, usb ir sokanciu delfinu) pioneer maga, kuris turejo toki pati DAC kaip ir zenkliai brangesni magai, bet su kruva nereikalingu navarotu.
issiklijavau dureles vibro/garso izoliacija. kadangi jokio super duper efekto nesitikejau - gautas rezultatas mane visiskai tenkino. audio sistema masinoje man niekada nebuvo top prioritetas. sekantys upgrade'ai butu pareikalave daug pinigu - bet ju as nebuvau pasiruose deti i audio.

dabar turiu GT su BOSE sistema - kokybinis zingsnis nuo 156 tikrai yra, groja pakankamai padoriai, tiesa, ganetinai daug visokiu pasaliniu triuksmu is pacio mago, taip pat durys be lango remo irgi nera geriausias garso izoliavimo sprendimas. ir siaip - alfos su garso izoliacija nelabai smarkiai draugauja. bet mane tenkina ir nieko daryti nesiruosiu, nes yra kitu vietu, kur ideti pinigai atnes didesne verte.

Mendozza, dar diskutuojam? as tavo nuomone supratau, o tu mano?

Neprisijungęs Mendozza

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 19
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 audio. Originali ar iš turgaus?
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2012-03-07 12:42 »
grease apie kokius tu ten kalbi delfinus, gal dar tau tureciau paskambint kaip pas mane krutai groja? jei rasai kad tau audio aparatura tenkina ir paprastesne tai ka galim su tavim ir diskutuot (arba tiesiai sviesiai stumt vienas ant kito) ir dar rasai kad supratai mano nuomone... Sakai kad tau tinka BOSE, tai saunu dziaukis ir toliau, bet nereikia sakyt kad isklijavus duris izoliacija skambes geriau nei naujas normalus magas ir koloneles, pas mane yra ta BOSE ir paklausius pirma karta nebuvo nieko ten ispudingo, kaip ir sakei groja padoriai, bet pakeitus aparatura kokybe zymiai geresne... Ir is viso paziurek forume kiek zmoniu pirma keite audio aparatura ir kiek dejosi ta garso izoliacija, nemanau kad kitus irgi durneliais laikysi, kurie nesusidejo izoliacijos.

P.S. pasipizdavot galim ir per PM, siukslinam tik sita foruma (admino vietoj trinciau tokias nesamones) ir nesugebam atsakyt zmogui i aktualu klausima, nors ir nuomones tos pacios tik kaip minejai skiriasi prioritetai...