Autorius Tema: 166 2.4 JTD neuzsiveda  (Skaityta 19386 kartus)

Neprisijungęs Urvinis

166 2.4 JTD neuzsiveda
« Įrašytas: 2011-12-09 17:13 »
sveiki, reikia pagalbos. siandien ryte uzkuriau bet sunkiai, dabar uzkurti negaliu... starteris suka bet nekabina (starteri savaitgali imsiu zemen nes ne viada suka). truputi timpteli ir uzsiveda, pasildzius truputi uzgesinus uzsiveda, bet pastovejo 4 valandas vel negaliu uzvesti... kokia galetu but problema? dekui is anksto uz partarimus

Neprisijungęs Džeris166

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 497
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2011-12-09 18:21 »
paieska butum pasinaudojas butum daug rades uzuominu kur beda ieskot.. starteris, kuro slegio reguliatorius, holo daviklis, pakaitinimo zvakes ir t.t.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-12-09 22:12 sukūrė Džeris166 »
Buvo: BMW 520i (e34) 1992m. ( Brokatrot Metallic )

Yra: Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2000m. ( Grigio Chiaro Vr. )

Neprisijungęs Urvinis

Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2011-12-10 14:21 »
kaip starteri nuimti, kaip prie jo prieiti?

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2011-12-12 08:45 »
Iš apačios geriau, jei tiksliai pamenu.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs aidas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2011-12-12 13:05 »
pas mane budavo kaip ir pas tave beda. tik tarkim pasildzius ir uzgesinus - 3 gal 4is kartus uzkursi, bet taip kuo sunkiau. ir finale neuzkursi niekaip. ciut ciut timptelejus ar pastumus uzsikuria be problemu. Alfa RS servise pakeite impulsu davikli kazkoki ir pirmyn ;) be problemu. variklis irgi 2.4 JTD
ex Alfa Romeo 156 2.4 JTD, 2001m :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2011-12-12 13:28 »
pas mane budavo kaip ir pas tave beda. tik tarkim pasildzius ir uzgesinus - 3 gal 4is kartus uzkursi, bet taip kuo sunkiau. ir finale neuzkursi niekaip. ciut ciut timptelejus ar pastumus uzsikuria be problemu. Alfa RS servise pakeite impulsu davikli kazkoki ir pirmyn ;) be problemu. variklis irgi 2.4 JTD

Holo aka veleno padeties daviklis :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2011-12-14 04:30 »
Sveiki. Kadangi mano problema identiska- tad bandau paklausinet sitoj temoj. Mano Alfa 166 2.4jtd 150kw salta ar kiek ilgeliau pastovejusi taipogi nenori uzsikurti. Starteris suka kaip paseles, nes akumuliatorius naujas, bet tik po 3-5 bandymo kaip reikiant isukus pagriebia. Zemo slegio siurblys dirba nepriekaistingai, kuro filtras naujas, kuro slegio reguliatoriu buvau nuemes- is paziuros visas svarutelis. Pakaitinimo zvakes tikrinau- veikiancios, nors prie tokiu temperaturu jos dideles itakos uzkurimui neturetu daryti. Pakaitinimo zvakiu rele taipogi veikianti. Kura pilu tik degalinese. Oro filtras naujas. Kuro sanaudos normalios. Kompresijos netikrinau. Apsilusi kuriasi puikiai, trauka zveriska. Bedos belieka ieskoti purkstukuose (nors sanaudos bei trauka gera), holo daviklyje (bet tuomet regis gi kartais nesikurtu ir silta), kuro slegio reguliatoriuje (bet jo prastas darbas turetu pasijusti ir prie aukstu apsuku), bei starteryje (bet jis sukasi puikiai). Ta proga isigijau laida bei isidiegiau Alfadiag bei Fiatecuscan programas. Radau tik viena klaida- EGR voztuvo, bet jos ir tikejausi, bo voztuva esu uzglusines. Klaida istryniau taciau tai nepadejo isspresti problemos- ir su atglusintu EGRu kurdavos prastai. Kadangi su siom programom patirties neturiu, noriu jusu pasiteirauti i kuriuos butent parametrus reiktu atkreipti demesi kuriant salta varikli? Kokie angliski situ parametru terminai bei kokios turetu buti ju nominalios reiksmes? Ir dar noreciau pabandyt nusiimt starteri bei ji pravalyt- gal kas zino ka butent starteryje reiktu nuardyt bei i ka atkreipti demesi? Isanksto dekoju uz informacija.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-12-14 09:25 sukūrė Tiberius »
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw

Neprisijungęs Infas

Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2011-12-14 09:26 »
Sveiki. Kadangi mano problema identiska- tad bandau paklausinet sitoj temoj. Mano Alfa 166 2.4jtd 150kw salta ar kiek ilgeliau pastovejusi taipogi nenori uzsikurti. Starteris suka kaip paseles, nes akumuliatorius naujas, bet tik po 3-5 bandymo kaip reikiant isukus pagriebia. Zemo slegio siurblys dirba nepriekaistingai, kuro filtras naujas, kuro slegio reguliatoriu buvau nuemes- is paziuros visas svarutelis. Pakaitinimo zvakes tikrinau- veikiancios, nors prie tokiu temperaturu jos dideles itakos uzkurimui neturetu daryti. Pakaitinimo zvakiu rele taipogi veikianti. Kura pilu tik degalinese. Oro filtras naujas. Kuro sanaudos normalios. Kompresijos netikrinau. Apsilusi kuriasi puikiai, trauka zveriska. Bedos belieka ieskoti purkstukuose (nors sanaudos bei trauka gera), holo daviklyje (bet tuomet regis gi kartais nesikurtu ir silta), kuro slegio reguliatoriuje (bet jo prastas darbas turetu pasijusti ir prie aukstu apsuku), bei starteryje (bet jis sukasi puikiai). Ta proga isigijau laida bei isidiegiau Alfadiag bei Fiatecuscan programas. Radau tik viena klaida- EGR voztuvo, bet jos ir tikejausi, bo voztuva esu uzglusines. Klaida istryniau taciau tai nepadejo isspresti problemos- ir su atglusintu EGRu kurdavos prastai. Kadangi su siom programom patirties neturiu, noriu jusu pasiteirauti i kuriuos butent parametrus reiktu atkreipti demesi kuriant salta varikli? Kokie angliski situ parametru terminai bei kokios turetu buti ju nominalios reiksmes? Ir dar noreciau pabandyt nusiimt starteri bei ji pravalyt- gal kas zino ka butent starteryje reiktu nuardyt bei i ka atkreipti demesi? Isanksto dekoju uz informacija.

Žinau tik vieną - 150 kW dyzelio 166 nebuvo.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2011-12-14 10:44 »
Manau,kad zmogus kw su ag sumaise.Arba pas ji cipuota,bet manau,kad taip but parases.

Neprisijungęs rramas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 166 2.4 JTD neuzsiveda
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2011-12-14 12:09 »
Atsiprasau- suklydau. Beabejo variklis esti 110kw, 150 arkliu.
Alfa Romeo 166 2.4jtd 110kw