Autorius Tema: Priekiniu lempu isemimas  (Skaityta 13593 kartus)

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011-11-25 17:15 »
Dėl lešio kilnojimo, tai kogero varikliukas bus prastai įstatytas, bandyk išimti ir įstatyti iš naujo. Jei turi nusiėmęs buferį, tai gali atsisukti patį žibintą, taip geriau matysi kur ir kaip ten turi įsistatyti.
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

mantas.kaz

  • Svečias
Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011-11-25 17:48 »
Esme kad folija atspari temperaturoms virs 600C. o dazai nusilups greit. ;) mano nuomone. o tas lesio reguliavimas, tai net rankiniu budu sukant ta sesiakampi reguliatoriu pilka, vistiek nesikilnoja. ir sviecia ji i zeme.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-25 17:51 sukūrė mantas.kaz »

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011-11-25 18:06 »
Esme kad folija atspari temperaturoms virs 600C. o dazai nusilups greit. ;) mano nuomone. o tas lesio reguliavimas, tai net rankiniu budu sukant ta sesiakampi reguliatoriu pilka, vistiek nesikilnoja. ir sviecia ji i zeme.
Nu taip ir as pamaniau, kad ten karstis, nu didziaja dali IR spinduliu jis ispindi nuo saves, bet tikriausia ikaista vistiek nuo silumos garavimo esanciame ore. O tai kaip klijai ar koks ten velnias laikys ta tipo folija?

Neprisijungęs daewon

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011-11-25 18:31 »
Esme kad folija atspari temperaturoms virs 600C. o dazai nusilups greit. ;) mano nuomone. o tas lesio reguliavimas, tai net rankiniu budu sukant ta sesiakampi reguliatoriu pilka, vistiek nesikilnoja. ir sviecia ji i zeme.

o tarkim xenonu tarkim 5000K įkaista iki 4 726.85celsijaus.
Mano atveju aš panašiai pradžioje dariau ir buvau labai patenkintas vazinedamas su xenonais 5000K apie pora pusantro menesio, bet poto perdege xenonai nupirkau 6000K ir mygom isejo shaibom ta folija. Nupirkau lempas DEPO ir nebereik sukt galvos ;)
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011-11-25 18:45 »
Esme kad folija atspari temperaturoms virs 600C. o dazai nusilups greit. ;) mano nuomone. o tas lesio reguliavimas, tai net rankiniu budu sukant ta sesiakampi reguliatoriu pilka, vistiek nesikilnoja. ir sviecia ji i zeme.

o tarkim xenonu tarkim 5000K įkaista iki 4 726.85celsijaus.
Mano atveju aš panašiai pradžioje dariau ir buvau labai patenkintas vazinedamas su xenonais 5000K apie pora pusantro menesio, bet poto perdege xenonai nupirkau 6000K ir mygom isejo shaibom ta folija. Nupirkau lempas DEPO ir nebereik sukt galvos ;)
Nepagaunu kampo. Kas tiek ikaista? 4726.85? laipsniu silumos pagal celsiju? ar cia spalva?

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011-11-25 21:35 »
Esme kad folija atspari temperaturoms virs 600C. o dazai nusilups greit. ;) mano nuomone. o tas lesio reguliavimas, tai net rankiniu budu sukant ta sesiakampi reguliatoriu pilka, vistiek nesikilnoja. ir sviecia ji i zeme.

o tarkim xenonu tarkim 5000K įkaista iki 4 726.85celsijaus.
Mano atveju aš panašiai pradžioje dariau ir buvau labai patenkintas vazinedamas su xenonais 5000K apie pora pusantro menesio, bet poto perdege xenonai nupirkau 6000K ir mygom isejo shaibom ta folija. Nupirkau lempas DEPO ir nebereik sukt galvos ;)
Nepagaunu kampo. Kas tiek ikaista? 4726.85? laipsniu silumos pagal celsiju? ar cia spalva?
Nesistenk pagauti, čia kolegos temperatūrą maišo su spalva, ta prasme jeigu Kelvinai, tai kolegoms tai jau kažkodėl temperatūra :-).
Kelvinais nurodoma taip pat spalva...
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

mantas.kaz

  • Svečias
Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-11-26 01:37 »
Yra super klijai atsparus karsciui :) Tikiu kad naujos lempos geriausiai sviestu, bet kalba eina apie pakankamai efektyvu ir nebrangu remonta, kuri galima pasidaryti paciam. metalizuoti reflektorius ar pirkti naujas lempas nera pigu. :) Ypac kai masina neplanuoji vazinet kelis metus, be to pas mane paprastos lemputes o ne xenon. Su xenon ten kitokie reikalai. :) Man idomu sulaukti jusu pasiulymu kaip lesi atreguliuot jei reguliavimo mechanizmas neveikia? lupt stikla lempos ir rankom sukiot?
« Paskutinį kartą keitė: 2011-11-26 01:39 sukūrė mantas.kaz »

Neprisijungęs Armandas

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-11-26 20:31 »
zaidziau ir as su lempom. Buvau issiardes ir pan. Reflektorius restauravau automodernoj (gana pigiai). Efektas zymiai geresnis, bet negaliu pasakyti kad toks koks turi buti. Tai stiklo nebutina imti, norint sutvarkyti reguliavimus uztenka is galo isardyti lempa.
Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99'
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 99'
Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 06'

Neprisijungęs daewon

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-11-27 12:30 »
pataisykit jeigu klystu :) bet xenono dujos ar kas ten, kur yra toje lemputeje, ikaista iki tam tikros temperaturos kuri buna nurodyta ant lemputes (4000K, 6000K ir t.t.) ir nuo to priklauso skleidziamos sviesos spalva?! Beabejo reflektorius neikaista iki tu kosminiu temperaturu kaip pacios dujos arba paprastos lemputes siulas, bet vistiek ikaista. Is tu zaidimu su reflektoriaus isklijavimu pastebejau tai kad su 6000K isdega greit, o su  mazesnes temepraturos/spalvos xenonais neisdega taip greit o gal net visai neisdega.

Keista,bet su isklijuotais reflektoriais sviesos buvo ryskesnes ir tolygesnis spindulys negu su DEPO zibintais, bet visumoj patenkintas ir DEPo.

Del aukscio reguliavimo tai daryk taip:
1) issuki el. varikliuka kuris kilnoja lempas. Jis Pasisuka 45laipsnius kazkur ir issitraukia truktelejus smarkiau
2) pasiimi sesiakampi ar zvaigzdute atitinkamo dydzio ir issuki to motoriuka "pypsika" kuris stumdo lempa aukstyn/zemyn. Suk iki galo, kad kuo lengviau
3) Tuomet vel statai i lempa, pamatysi kad jis iki galo neilenda todel turesi paspaust biski, ir tuomet pasukes 45gradusus vel uzfiksuoji ji i darbine vieta.
4) gali vel atreguliuot ji i norima pozicija,garantuoju kad dabar reguliuosis gerai :)

Sekmes.
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Priekiniu lempu isemimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2011-11-27 13:45 »
Cia atsakymas - grafiskai  ;) http://www.xenonai.lt/spalvos-temperatura/