Autorius Tema: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?  (Skaityta 22459 kartus)

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2011-10-05 19:03 »
Man atrodo su begiu uzgesinsi, jei zinoma sankaba gera. Arba atsuktuvas po ranka ir isiurbimo kolektoriaus slanga bandyt nuimt. O visu pirma turi but tvarkinga oro padavimo sistema, neuzsikisusi kaip man buvo. Cia mano pastebejimai, kad to isvengt.

Jei uzsikisusi oro paemimo sistema, tai dzin, uzges variklis pats nuo oro trukumo... cia beda kitur...

Kiek supratau variklis tuo momentu degina tepala ar dyzeli? Jei dyzeli tai kuro padavima atjungt...

Jei dirba ant tepalo, tada jau tik oro padavima uzglusinti...
tame ir beda kad dega TEPALAS :) viska is turbos varo :)
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2011-10-05 19:20 »
Man atrodo su begiu uzgesinsi, jei zinoma sankaba gera. Arba atsuktuvas po ranka ir isiurbimo kolektoriaus slanga bandyt nuimt. O visu pirma turi but tvarkinga oro padavimo sistema, neuzsikisusi kaip man buvo. Cia mano pastebejimai, kad to isvengt.

Jei uzsikisusi oro paemimo sistema, tai dzin, uzges variklis pats nuo oro trukumo... cia beda kitur...

Kiek supratau variklis tuo momentu degina tepala ar dyzeli? Jei dyzeli tai kuro padavima atjungt...

Jei dirba ant tepalo, tada jau tik oro padavima uzglusinti...
tame ir beda kad dega TEPALAS :) viska is turbos varo :)
Aplamai nematau as cia neiveikiamos problemos. Nuimi slanga ir uzdusta tas motoras. Jus geriau paanalizuokit KODEL tepalas papuola is turbinkes vyriokai. Sakysit kad turbai hana??? Nu ne... tai kaip cia yra? Laukiam pastebejimu

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011-10-05 19:33 »
Man atrodo su begiu uzgesinsi, jei zinoma sankaba gera. Arba atsuktuvas po ranka ir isiurbimo kolektoriaus slanga bandyt nuimt. O visu pirma turi but tvarkinga oro padavimo sistema, neuzsikisusi kaip man buvo. Cia mano pastebejimai, kad to isvengt.

Jei uzsikisusi oro paemimo sistema, tai dzin, uzges variklis pats nuo oro trukumo... cia beda kitur...

Kiek supratau variklis tuo momentu degina tepala ar dyzeli? Jei dyzeli tai kuro padavima atjungt...

Jei dirba ant tepalo, tada jau tik oro padavima uzglusinti...
tame ir beda kad dega TEPALAS :) viska is turbos varo :)
Aplamai nematau as cia neiveikiamos problemos. Nuimi slanga ir uzdusta tas motoras. Jus geriau paanalizuokit KODEL tepalas papuola is turbinkes vyriokai. Sakysit kad turbai hana??? Nu ne... tai kaip cia yra? Laukiam pastebejimu
butent turbai xana(subira) o vyksta del kulerio tai-arba turba.
nuimsi slanga-reik tada glusinti sklende. kas is to kad slanga nuemi..tuo momentu nors turba gali ismesti..viduj tepalas dega.
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011-10-05 20:48 »
Man atrodo su begiu uzgesinsi, jei zinoma sankaba gera. Arba atsuktuvas po ranka ir isiurbimo kolektoriaus slanga bandyt nuimt. O visu pirma turi but tvarkinga oro padavimo sistema, neuzsikisusi kaip man buvo. Cia mano pastebejimai, kad to isvengt.

Jei uzsikisusi oro paemimo sistema, tai dzin, uzges variklis pats nuo oro trukumo... cia beda kitur...

Kiek supratau variklis tuo momentu degina tepala ar dyzeli? Jei dyzeli tai kuro padavima atjungt...

Jei dirba ant tepalo, tada jau tik oro padavima uzglusinti...
tame ir beda kad dega TEPALAS :) viska is turbos varo :)
Aplamai nematau as cia neiveikiamos problemos. Nuimi slanga ir uzdusta tas motoras. Jus geriau paanalizuokit KODEL tepalas papuola is turbinkes vyriokai. Sakysit kad turbai hana??? Nu ne... tai kaip cia yra? Laukiam pastebejimu
butent turbai xana(subira) o vyksta del kulerio tai-arba turba.
nuimsi slanga-reik tada glusinti sklende. kas is to kad slanga nuemi..tuo momentu nors turba gali ismesti..viduj tepalas dega.
taigi nuemus slanga daugiau tepalo nepaduos i cilindrus isdegs likes kolektoriuje labai greit ir uzdus tas motoras ir be glusinimo. (nebus degimo produkto) Turba gera tokiu atveju man jau panasiai buvo... Aprasyta glaustai anksciau sitoj temoj. Su ta turba ir po siai dienai varau nei ji varo tepala, nei ji nekelia slegio, nei man tepala degina viskas kaip buve. Variantai??? As manau ORO filtras prie gluso fazes buvo davejes. Cia ir bus problema sukelianti tokius padarinius. Na tai mano nuomone.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-10-05 20:50 sukūrė AR 166 JOTEDE »

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011-10-05 22:10 »
Noreciau pamatyti kaip nuiminetumete slangas veikianciam varikliui ir stipriai ikaitusiam... ten ir nusideginti nemenkai galima...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs neerkaas

Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011-10-06 00:05 »
Noreciau pamatyti kaip nuiminetumete slangas veikianciam varikliui ir stipriai ikaitusiam... ten ir nusideginti nemenkai galima...
nu tai peiliu nurezint... slangos neikaista taip kad nuimt negalima butu. Vo kaip prieit atsukt kita diela

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-10-06 00:28 »
Noreciau pamatyti kaip nuiminetumete slangas veikianciam varikliui ir stipriai ikaitusiam... ten ir nusideginti nemenkai galima...
nu tai peiliu nurezint... slangos neikaista taip kad nuimt negalima butu. Vo kaip prieit atsukt kita diela

 Nu nu, paziureciau kaip tu slangas numaudinetum ten, kur vietos minimaliai yra ir aplinkui karsti dalykai stovi (cia apie Alfu varikliu skyrius kalbu). 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Steponas

Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-10-06 08:33 »
ir kai dyzelis sukasi koki 12krpm ir dumai is bilekur verziasi ir tu su slipsu ir kostiumu ;D dar koki voztuva i kakta pasiimtum ;D
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Infas

Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-10-06 10:14 »
ir kai dyzelis sukasi koki 12krpm ir dumai is bilekur verziasi ir tu su slipsu ir kostiumu ;D dar koki voztuva i kakta pasiimtum ;D
Jo, ir tas tepalas, kuris lekia į degimo kamerą tikrai ne +25C ;D
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Kodel ivyksta "nesustabdomas" variklio uzkalimas per keleta min.?
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2011-10-06 11:05 »
Manau geriausias sprendimas veziotis bagazineje bulviu maisiuka, kad esant reikalui duslintuva "glusinti" :D

Jei nepavyks tai nors bulviu fri gausi :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?