Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 837659 kartus)

Neprisijungęs youstas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1640 Įrašytas: 2016-06-07 16:34 »
Tai neperkat niekas mano alfos... nu ir gerai, toliau teks drozt, viska sutvarkaiu, dabar uz kapeika nepaleisiu :D  :du:

Reik atnaujint paieskas lietnyku, mazu Vossen padielkas uzsidet R19 :D
Tai kas nors bent domėjosi?
« Paskutinį kartą keitė: 2016-06-07 16:36 sukūrė youstas »

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1641 Įrašytas: 2016-06-08 08:44 »
Tai kas nors bent domėjosi?

Noup.

Nors ir pagal skelbimus nėra kaina pati didžiausia.
Aišku norint greit parduot galima būtų stipriai truktelt kainą žemyn. Na bet kadangi esu iš techninės pusės padaręs tikrai viską ką reikia, tai nelabai norisi. Neparsiduos - liks dar metam pas mane.  :masina:

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1642 Įrašytas: 2016-06-08 10:15 »
Dziaukis, kuo ilgiau neparduosi, tuo ilgiau neteks sestis uz kokio vageno vairo :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1643 Įrašytas: 2016-06-08 11:25 »
Dziaukis, kuo ilgiau neparduosi, tuo ilgiau neteks sestis uz kokio vageno vairo :D

Nu tik galetu nesugest niekas...  :alaus:

Noretusi kazka jai padaryt, koki tai dropa ar ka, bet tada tikrai apsizenyjes jau busiu su ja.
Pajamos keisti auto lyg ir leidzia, bet loginis klausimas rekia ar verta moketi double uz naudota 2 metais naujesni vagena abra 2 metais senesni BiEmDubelV.  ::) ???

Neprisijungęs youstas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1644 Įrašytas: 2016-06-08 11:28 »
Noup.

Nors ir pagal skelbimus nėra kaina pati didžiausia.
Aišku norint greit parduot galima būtų stipriai truktelt kainą žemyn. Na bet kadangi esu iš techninės pusės padaręs tikrai viską ką reikia, tai nelabai norisi. Neparsiduos - liks dar metam pas mane.  :masina:

Nzn... nesuprantu as tu zmoniu kartais. Laikosi savo pasenusios nuomones, kad italaliska technika nieko verta, bent jau 159 tai tikrai labai maloniai mane nustebino - stabili kelyje, ergonomika super, interjero detales tikrai neblogos, ne koks barskalas, zodziu konkreti masina. Kol kas niekuo nesiskundziu, gal tik 1.9 silpnokas motoras tokiam svoriui. Turiu dar fia t bravo, 5 tus metus vazineju, o remontas pats paprasciausias - einamosios detales. BET FAKTAS TAS PATS - jei reiks kada parduoti - bus ta pati problema...

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1645 Įrašytas: 2016-06-08 13:08 »
Nzn... nesuprantu as tu zmoniu kartais. Laikosi savo pasenusios nuomones, kad italaliska technika nieko verta, bent jau 159 tai tikrai labai maloniai mane nustebino - stabili kelyje, ergonomika super, interjero detales tikrai neblogos, ne koks barskalas, zodziu konkreti masina. Kol kas niekuo nesiskundziu, gal tik 1.9 silpnokas motoras tokiam svoriui. Turiu dar fia t bravo, 5 tus metus vazineju, o remontas pats paprasciausias - einamosios detales. BET FAKTAS TAS PATS - jei reiks kada parduoti - bus ta pati problema...

Aisku as ir kaina per didele uzsidejes siek tiek, bet kad isvedziau pagal stovincias skelbimuose vidurki ir tada parasiau zemiau vidurkio.

Manau baidosi visi 2.4 motoro :)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1646 Įrašytas: 2016-06-08 13:13 »
Ne. Nemanau, kad 2.4 motoro baidosi. Daugiau gal baidosi automato. Aš dabar jei pirksiu tarkim Alfa su 2,4 motoru, tai tik mechankę, nes automatas man biški per daug salerkos ima. O jei 1,9 tai gali būt ir automatas, nieko baisaus. Nebent labai pigiai geras automatas būtų, tada pagalvočiau ir apie 2,4 automatą.

O niekas nebuvot to balto 2009 metų automato Kaune apžiūrėt? Keistai ilgai skelbime kabo, o iš nuotraukų neatrodo, kad būtų negyva, nebent ten jau nei dėžės, nei motoro nei važiuoklės nebėra, bet vizualiai labai žmoniškai atrodo.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1647 Įrašytas: 2016-06-08 13:16 »
Ne. Nemanau, kad 2.4 motoro baidosi. Daugiau gal baidosi automato. Aš dabar jei pirksiu tarkim Alfa su 2,4 motoru, tai tik mechankę, nes automatas man biški per daug salerkos ima. O jei 1,9 tai gali būt ir automatas, nieko baisaus. Nebent labai pigiai geras automatas būtų, tada pagalvočiau ir apie 2,4 automatą.

O niekas nebuvot to balto 2009 metų automato Kaune apžiūrėt? Keistai ilgai skelbime kabo, o iš nuotraukų neatrodo, kad būtų negyva, nebent ten jau nei dėžės, nei motoro nei važiuoklės nebėra, bet vizualiai labai žmoniškai atrodo.

Na as automatu labai laimingas ir mechanines nebenoriu. Kada isigijau motocikla, tai nebera visiskai jokios kitos paskirties automobiliui kaip tik is tasko A i taska B, ir su automatu tai daryti maloniau. O per menesi nuvaziuoju mazdau 1000-1300km tai nesijaucia to kuro sanaudu skirtumo.

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1648 Įrašytas: 2016-06-08 13:22 »
Nors ir pagal skelbimus nėra kaina pati didžiausia.
Aišku norint greit parduot galima būtų stipriai truktelt kainą žemyn. Na bet kadangi esu iš techninės pusės padaręs tikrai viską ką reikia, tai nelabai norisi. Neparsiduos - liks dar metam pas mane.  :masina:


Lietuva, kaip kažkas forume išsireiškė, yra "antrinė rinka". Geriau pirks lupeną iš Vokietijos, nei tvarkingą iš Lietuvos.
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #1649 Įrašytas: 2016-06-08 13:24 »

Lietuva, kaip kažkas forume išsireiškė, yra "antrinė rinka". Geriau pirks lupeną iš Vokietijos, nei tvarkingą iš Lietuvos.

Na taip. Ir pas mane jau atejo tas momentas kai viskas kas galejo sugesti jau buvo sugede :D  :alaus:
Nors kolega turi e60 bmw 2007 tai lyginom islaidas per metus tai mane jis perspjove 2.5 karto...ir tai remontuodamas garaziukuose :D