Autorius Tema: Noriu pirkti alfa romeo 159  (Skaityta 842216 kartus)

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2070 Įrašytas: 2017-03-11 00:07 »
Na ką, pasisveikinkime visi su ledine, Laimio parduodama, mažos ridos 159 Q4 Ti. Prieš ir po.

Darbai kokybiškai atlikti Kauno garažuose  :star:




http://autoplius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-2-4-l-universalas-2007-dyzelinas-5306431.html
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2071 Įrašytas: 2017-03-11 00:42 »
Antra matau kasdien ,vazineja moteriske pagrinde. Atrodo tikrai liuks ir pats seile pavarvinu. Kiek kalbejau tai aptarnavimai padaryti vaziuoja super . kazkas kazka bure kad ziurejo ,bet pasak savininkes keli skambuciai buvo ,bet niekas neziurejo,p.s kiek pavyko suzinot vietinio perekupo buvo labai panasi ale .ti parduodama bet parsidave per kelias dienas i lenkus kazkur
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2072 Įrašytas: 2017-03-11 01:09 »
Tai tada moteriska svelniai tariant knisa prota :) ruksta mėlynais dūmais kaip geras kaminas ir valgo tepalus, be to ir pries ~1metus buvo parduodama už pigiai buvusio savininko vien dėl to, kad gerai valgė tepalus ir to defekto buvo ieškota, bet taip ir nerasta. Buvo apžiūrėta ir net kelis kartus šio forumo dalyvių ir net su labai solidžia, pardavejo pasiūlyta, nuolaida nenupirkta. Be to berods kovo mėnesį baigiasi TA ir bus reikalų ją praeit
« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-11 01:21 sukūrė tiesiogAS »
Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2073 Įrašytas: 2017-03-11 08:38 »
Realiai viskas gerai su ta pirma, tik foto "prieš" atrodo baisokai. Padaryta kokybiškai, apžiūrinėdamas tikrai neradau prie ko prisikabinti. Panašu, kad rida tikra, variklis dirba puikiai, važiuoja dar geriau, dauguma matė tai Kačerginėje. Automobilis net su tokiais defektais, Prancūzijoje kainavo daugiau, nei tos dvi sekančios Alfos Lietuvoje. Buvo parvarytas praeitą vasarą, neplanuotai, kaip sau, išbandyti žiemą Q4 privalumus. Atėjus pavasariui parduodamas.
« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-11 08:40 sukūrė Sraigamobilis »
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2074 Įrašytas: 2017-03-11 09:47 »
Realiai viskas gerai su ta pirma, tik foto "prieš" atrodo baisokai. Padaryta kokybiškai, apžiūrinėdamas tikrai neradau prie ko prisikabinti. Panašu, kad rida tikra, variklis dirba puikiai, važiuoja dar geriau, dauguma matė tai Kačerginėje. Automobilis net su tokiais defektais, Prancūzijoje kainavo daugiau, nei tos dvi sekančios Alfos Lietuvoje. Buvo parvarytas praeitą vasarą, neplanuotai, kaip sau, išbandyti žiemą Q4 privalumus. Atėjus pavasariui parduodamas.
Gera reklama :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs tiesiogAS

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 702
  • Karma: +6/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2075 Įrašytas: 2017-03-11 10:23 »
Realiai viskas gerai su ta pirma, tik foto "prieš" atrodo baisokai.

Man regis dar pamirsai pamineti, kad su ja pietu Prancuzijoje vazinejo tik pastorius i baznycia, sekmadieniais ir tik, isskirtinai sauletomis dienomis, kai danguje buvo vaivorykste.

O del Laimio, tai dar pagalvociau kas geriau, ar, kad jis dare sau ar, kad koks nors turginis dare pardavimui :)

Ir buvo, ir yra, ir, turbut, bus :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2076 Įrašytas: 2017-03-11 11:10 »
Man regis dar pamirsai pamineti, kad su ja pietu Prancuzijoje vazinejo tik pastorius i baznycia, sekmadieniais ir tik, isskirtinai sauletomis dienomis, kai danguje buvo vaivorykste.

O del Laimio, tai dar pagalvociau kas geriau, ar, kad jis dare sau ar, kad koks nors turginis dare pardavimui :)
Man tas "darė sau" bet parduoda po pusmečio, nu nepyk, bet... :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2077 Įrašytas: 2017-03-11 11:32 »
Aš nieko nereklamuoju, man visiškai vienodai,tik nemanau, kad verta "nurašyti" auto, jei kažkiek daužta buvo... Lyg Lietuvoje vien ledinės parduodamos, nemuštos, nedažytos ir t.t. Galbūt iš čia esančių forumiečių kažkas daugiau kažkokių faktų žino apie tą Alfą, bet jeigu remiamasi tik foto ir gandais tai...
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2078 Įrašytas: 2017-03-11 14:43 »
Aš nieko nereklamuoju, man visiškai vienodai,tik nemanau, kad verta "nurašyti" auto, jei kažkiek daužta buvo... Lyg Lietuvoje vien ledinės parduodamos, nemuštos, nedažytos ir t.t. Galbūt iš čia esančių forumiečių kažkas daugiau kažkokių faktų žino apie tą Alfą, bet jeigu remiamasi tik foto ir gandais tai...
Aš remiuosi tuo pas ką ji :) man Laimis ne ką geriau už "perekūpą", no offense ;) o apie Lietuvos parduodamų automobilių parką čia išvis atskira kalba, aš kažkur kažką apie tai minėjau? Lyg ir ne ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-11 14:46 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Coregas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Atsakymas #2079 Įrašytas: 2017-03-13 21:00 »
Labai ačiū, kad perpostinote jau postintas nuotraukas. O ar labai sunku rasti Q4 Ti modelį su "bose" garso sistema? Gal kas turi? Kokie atsiliepimai?