Autorius Tema: masina dreba isibegejant  (Skaityta 14220 kartus)

saaaule_

  • Svečias
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-05-17 00:16 »
Atsiprasau, as naujoke :p

1,9 jtd dyzelinas, 99 metu

Neprisijungęs pasineses ant AR

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-09-21 12:23 »
tj vat drebejo nes buvo parejusi vidine granata  :smilie: pakeiciau ir viskas liux  :alaus:
alfa romeo 156 2.4 jtd 140kw 2001m.

edgariux00x

  • Svečias
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2011-01-30 19:33 »
tj vat drebejo nes buvo parejusi vidine granata  :smilie: pakeiciau ir viskas liux  :alaus:
o kiek kainavo viskas? :smilie:

edgariux00x

  • Svečias
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2011-02-02 20:53 »
as ir tik ka isgydziau ta drebuli :alaus: drebedavo spaudziant gaza bet nuo 3 pavaros ir daugiau,tik atleidi ar laisva imeti rieda tykiai svariai,bekeiciant tepalaus patikrinau gumas,sveikos,paklibinau vidines granatas viena ciut laisvesne vos keli milimetrai ir to pakako.servise isimant pasileido saratai...na ir dar pasirodo granata keiciasi tik su  pusasiu tai naujas 600lt+darbas ir tepalai greiciu dezei.

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2011-02-02 21:41 »
as ir tik ka isgydziau ta drebuli :alaus: drebedavo spaudziant gaza bet nuo 3 pavaros ir daugiau,tik atleidi ar laisva imeti rieda tykiai svariai,bekeiciant tepalaus patikrinau gumas,sveikos,paklibinau vidines granatas viena ciut laisvesne vos keli milimetrai ir to pakako.servise isimant pasileido saratai...na ir dar pasirodo granata keiciasi tik su  pusasiu tai naujas 600lt+darbas ir tepalai greiciu dezei.
nezinau koks pas tave variklis ir ar tai turi reiksmes,bet as neperseniausiai buvau issiemes pusasi, nes keiciau vidines granatos guma ir buvau nusiemes vidine granata,ir praplaudinejau ja.taip kad viskas ten puikiai issiardo. AR 156 2001m 1.9  jtd

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2011-02-02 21:55 »
as ir tik ka isgydziau ta drebuli :alaus: drebedavo spaudziant gaza bet nuo 3 pavaros ir daugiau,tik atleidi ar laisva imeti rieda tykiai svariai,bekeiciant tepalaus patikrinau gumas,sveikos,paklibinau vidines granatas viena ciut laisvesne vos keli milimetrai ir to pakako.servise isimant pasileido saratai...na ir dar pasirodo granata keiciasi tik su  pusasiu tai naujas 600lt+darbas ir tepalai greiciu dezei.
nezinau koks pas tave variklis ir ar tai turi reiksmes,bet as neperseniausiai buvau issiemes pusasi, nes keiciau vidines granatos guma ir buvau nusiemes vidine granata,ir praplaudinejau ja.taip kad viskas ten puikiai issiardo. AR 156 2001m 1.9  jtd
man ir idomu..vidines granatas keiciau-ziedas stoporas yra.. hmm gal ko nezinau-apsvieskit ;)
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

Neprisijungęs kleoba

Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2011-02-02 23:43 »
Naujesnėse (bent jau JTD) vidinės granatos eina kitokios - tripodinės berods vadinasi (pav.). Maniškėj 147 būtent tokios. Kiek skaitinėjau, jų lyg ir turėtų keistis "viduriai", nes išorinis korpusas yra vientisas su velenu link greičių dėžės.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-02-02 23:46 sukūrė kleoba »
AR Giulia Veloce 2.0T Alfa Rosso 2018
AR 156 2.0 TS Nero fuoco 2002
AR 147 1.9 JTD 16V Nero fuoco 2003
AR 33 1.6 Boxer 1994
AR Sprint 1.5 QV 1985

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2011-02-03 01:30 »
as ir tik ka isgydziau ta drebuli :alaus: drebedavo spaudziant gaza bet nuo 3 pavaros ir daugiau,tik atleidi ar laisva imeti rieda tykiai svariai,bekeiciant tepalaus patikrinau gumas,sveikos,paklibinau vidines granatas viena ciut laisvesne vos keli milimetrai ir to pakako.servise isimant pasileido saratai...na ir dar pasirodo granata keiciasi tik su  pusasiu tai naujas 600lt+darbas ir tepalai greiciu dezei.
nezinau koks pas tave variklis ir ar tai turi reiksmes,bet as neperseniausiai buvau issiemes pusasi, nes keiciau vidines granatos guma ir buvau nusiemes vidine granata,ir praplaudinejau ja.taip kad viskas ten puikiai issiardo. AR 156 2001m 1.9  jtd
man ir idomu..vidines granatas keiciau-ziedas stoporas yra.. hmm gal ko nezinau-apsvieskit ;)

Viskas normalu - man kazkada buvo 166 suplysus vidines granatos guma, pagalvojau gal pasikeisti granata, nes itariau, kad greit gali buti misios jai, tai pasake jei nauja tai tik visa pusasi, nauju atskirai nera, nu tai teko isplauti senaja,pridejau tepalo, nauja guma pravaziavau gal 20k km ir pardaviau taip ir nesubirejusia granata.

Neprisijungęs Ciudikas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1078
  • Karma: +4/-12
    • Žiūrėti profilį
Ats: masina dreba isibegejant
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2011-02-03 16:52 »
man tos tripodines tai kaip ir zingsnis atgal... bet gal klystu...