Autorius Tema: nenori dirbti  (Skaityta 5550 kartus)

Cerberis

  • Svečias
Ats: nenori dirbti
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2010-01-27 10:27 »
 :)  šiandien ryte užsidegė purkštuko lemputė, bet pavažiavus kokį 15 minučių užgeso. Ta lemputė tik purkštukų bėdą rodo ar ir žvakes ar dar ką. Kuras tikrai geras - visada pilu tik neste. Beje šitos bėdos prasidėjo tik prie didelių šalčių, tai labiausiai tikėtina, kad žvakės. Ar klystu?

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: nenori dirbti
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2010-01-27 11:04 »
:)  šiandien ryte užsidegė purkštuko lemputė, bet pavažiavus kokį 15 minučių užgeso. Ta lemputė tik purkštukų bėdą rodo ar ir žvakes ar dar ką. Kuras tikrai geras - visada pilu tik neste. Beje šitos bėdos prasidėjo tik prie didelių šalčių, tai labiausiai tikėtina, kad žvakės. Ar klystu?
Siaip purkstukas Alfoje yra CHECK ENGINE konkrecios klaidos nepasakysi... Man buvo uzsideges kai temperaturos daviklis grybavo...
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs sniegas68

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 21
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: nenori dirbti
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2010-01-27 14:43 »
man jis dege, kaip buvo ir lambdai, ir faziu davikliui kapiec.. jis gali rodyt bele ka.. nenoriu to sakyt, bet teks daryt diagnostika.. bent jau zinosi nuo ko pradet.. kita vertus pazek, kas bus, kai praeis ledynmetis.. oo, pas tave dar ir saliara.. nuu, bicas, dziaukis, kad stumdyt nereikejo.. ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2010-01-27 14:45 sukūrė sniegas68 »
156 1.8 TS

Cerberis

  • Svečias
Ats: nenori dirbti
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2010-01-28 09:05 »
Buvau vakar diagnostikoj, tai net nedarė kol pastoviai nedega. Sakė, kad gal tik tuo metu kai buvo labai šalta parametrai nesutapo ir psio. Dar sakė, kad greičiausiai net klaidos nesimatytų padarius.