Autorius Tema: Avarijos ir kiti kriminalai  (Skaityta 344831 kartus)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #180 Įrašytas: 2011-08-24 15:58 »

Turėjai omeny gal atimti A ir išduoti B ? :D
Nekenčiu britvininkų, pats ne kartą vos nenuskyniau panašiose situacijose, ir niekam neįdomu, kad jie virš 150 laksto, pasižiūri toli toli, kol saibą imeti važiuot jie jau pro nosį prazvimbia :)

buvo eilinis zioplys uz keturates transporto priemones vairo.

Kazin ko pats maivaisi tom "sustrom" keturratem ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #181 Įrašytas: 2011-08-25 00:06 »

O as nepernesu zioplu vairuotoju kuriu reakcijos yra nuli isrieda su kokiu kevalu ir bijo gazo paduoti, veidrodelius tokies nuspardyti vienas malonumas  ;D pagal pastarosios avarijos foto motociklas vaziavo 50-60km/h greiciu, neduzo priekines lempos, liko tik sakes ir sonas aisku ant kurio krito, plius masinai irgi nera labai dideli nuostoliai, reiskias grecio cia tikrai nebuvo, o buvo eilinis zioplys uz keturates transporto priemones vairo.
bla bla bla... tik jau nereikia, vaziavo 50 ;D taip nebuna, o jei butu buve, tai butu sustojes jis per pora sekundziu nuo tokio greicio, na nebent pas ji rakcijos  nulis ;D

Tu vazineji su motociklu ir turejai bent viena rimta avarija? As turejau ir nevienas pazistamas turejo, maciau kaip atrodo motociklai po smugio 100, 150 ir 200, siuo atveju motociklo greitis buvo smugio metu 50-60km/h, bet velgi vieno dalyko nepastebi - smugis buvo mazdaug tokiu greiciu, o nuo kiek jis sustabde iki tu 50-60 niekas nezino, gal ir atvare apie 120, spejo sumazinti gal iki smugio. Patikek manim, nestoja britva zaibo greiciu, jinai lieciasi dviem plonais ratais prie aksfalto, o sveria nuo 200kg be keleiviu ir daugiau, nebent su ABS, bet toje kur aptarinejam to tikrai nera, plius reikalingos labai geros padangos, o pas reta lietuvi jos dedamos naujos po 600-800lt/vnt ;)

to Karolis - nesupratau tavo komentaro  ;) as motociklistus gerbiu labai, ar butu motoroleris ar cioperis ar britva lekianti per miesta  ;)

Neprisijungęs Steponas

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #182 Įrašytas: 2011-08-25 08:17 »
nu tai pac pasakei kad vaziavo greiciau ;D tai kam cia toliau suda  bemali? kip ir sakiau butu 50 ir vaziaves, butu tikrai sustojes ;)
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #183 Įrašytas: 2011-08-25 08:48 »
Iš savo patirties žinau, kad jei matai britva ir tu prieš ją išlysi, tai geriau palauk ir praleisk britvą, nes kol įmesi šaibą, tai britva jau 100 eis, man buvo pora kart, kad išvažinėju atrodo britva stovi, bet vis užkišu jam, tada jis pyksta, grūmoja, kažką rėkia, bet per šalmą, tai juokingai atrodo:D Tiesa sakant gero nieko neturiu apie britvininkus ką pasakyt, buvo pažystamas vieną nuskynęs, jis suko į kairę, o britva atlėkė neblogu greičiu ir lenkė per kairę, ko pasekoje buvo nuskintas, motas į autobusų stotelę nulėkė, nukirto bomžą. Tuoj sulėkė mentų krūva ,kriminalistai, draugeliai britvininko, bomžui sumokėjo, tas dingo,liudininkų neliko ir draugelis liko kaltas, nes tipo buvo ne kairėj juostoj, o tarp kairės ir dešinės. Su britva lakstyt ne bet kam, kai nuo nulio ar nuo motorolerio pacukas užlipa ant britvos, lauk nelaimės.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs moonshine

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #184 Įrašytas: 2011-08-25 10:53 »
Britvininkai ir visokie motopyrkininkai gyvena savam pasauly savoj realybėj su savom eismo taisyklėm, kurių mums, automobilistams - nesuprasti  ;D Blogiausia kad jų realybė gana nutolusi ir dažnai kertasi su mūsiške, iš čia neretai ir  gaunasi tragiški rezultatai. Nekalbu apie tikruosius baikerius - jie daugumoj rimti vyrai ir gyvena realiam pasauly, su jais ir problemų atsitinka ne tiek daug.  ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #185 Įrašytas: 2011-08-25 10:57 »
Buvau gyvai ten nuvykes, motociklu vairuotojai pazystami, isibegejo nuo sviesoforo greitai, o issukinejas vairuotojas nepastebejo greitai priartejusio motociklo ir tiek, automobiliu vairuotojai neivertina pagreicio motocikli, per kiek laiko jis isibegeja, nors ir nevirsija greicio, todel jiems atrodo, kad jis parlekia 180+, nors is tikruju tik 60 :)

Va jums pvz ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lsJs4AYa8sU
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #186 Įrašytas: 2011-08-26 00:57 »
Buvau gyvai ten nuvykes, motociklu vairuotojai pazystami, isibegejo nuo sviesoforo greitai, o issukinejas vairuotojas nepastebejo greitai priartejusio motociklo ir tiek, automobiliu vairuotojai neivertina pagreicio motocikli, per kiek laiko jis isibegeja, nors ir nevirsija greicio, todel jiems atrodo, kad jis parlekia 180+, nors is tikruju tik 60 :)

Kai pats buvau patekes i ivyki kuriame rimtai suzalojo pacukas su klevo lapu mane tevaziavau apie 40km/h, kitaip sakant eismas buvo intensivus, piko metas ir tik pradejau judeti is vietos, smugis gavosi nemazas, aisku masina parleke ant greicio, jei smugis nuo labai didelio greicio galite pasekmes pamatyti sioje nuorodoje http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/motociklininkas-zuvo-keleive-ligonineje-59-101001 leke pazistamas, kuris buvo katafalko vairuotojas, o veze irgi man zinoma panele, kuriai beje dabar viskas ok, laimingai gyvena kiek zinau, o cia http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/abiturientai/motociklo-avarijos-panevezyje-detales-pries-paskutini-skambuti-mergina-veziojo-seimo-nario-sesers-sunus-246-101100 ka pareigunai nustate ir pan., kalta automobilio vairuotoja liko ir viskas - NEATIDUMAS. Beje kad greitis 150km/h galejo buti tai tikrai ne, jis nevazinejo 3 begiu uzmiestyje :) 5 arba 6 minimaliai o ten jau ne 150km/h  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2011-08-26 08:22 sukūrė T_K »

Neprisijungęs moonshine

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #187 Įrašytas: 2011-08-26 13:08 »
Buvau gyvai ten nuvykes, motociklu vairuotojai pazystami, isibegejo nuo sviesoforo greitai, o issukinejas vairuotojas nepastebejo greitai priartejusio motociklo ir tiek, automobiliu vairuotojai neivertina pagreicio motocikli, per kiek laiko jis isibegeja, nors ir nevirsija greicio, todel jiems atrodo, kad jis parlekia 180+, nors is tikruju tik 60 :)
Lietuvoj čia kažkas iš mokslinės fantastikos srities - legenda apie 60 km/h greičiu važiuojančią britvą.  Toks reiškinys atsitinka maždaug po poros sekundžių nuo ano objekto starto ir trunka tik akimirksnį ;D Jis yra tik teorinis, nes žmogaus akimi šio momento užfiksuoti neįmanoma  :lol:
Važinėju mieste dažniausiai sakykim maždaug "50+niolika"  ;D Esu lenkęs motopyrkas, čioperius, o kad būčiau lenkęs britvą - nepamenu  :lol: Jos mane lenkia. Dažniausiai "ultrakairiąja" juosta - kuri randasi tarpelyje tarp dvigubos ištisinės linijų  :lol: Nieko asmeniško, blevyzgauju.  ;)
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs liuduks

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #188 Įrašytas: 2011-08-26 16:11 »
Buvau gyvai ten nuvykes, motociklu vairuotojai pazystami, isibegejo nuo sviesoforo greitai, o issukinejas vairuotojas nepastebejo greitai priartejusio motociklo ir tiek, automobiliu vairuotojai neivertina pagreicio motocikli, per kiek laiko jis isibegeja, nors ir nevirsija greicio, todel jiems atrodo, kad jis parlekia 180+, nors is tikruju tik 60 :)
Lietuvoj čia kažkas iš mokslinės fantastikos srities - legenda apie 60 km/h greičiu važiuojančią britvą.  Toks reiškinys atsitinka maždaug po poros sekundžių nuo ano objekto starto ir trunka tik akimirksnį ;D Jis yra tik teorinis, nes žmogaus akimi šio momento užfiksuoti neįmanoma  :lol:
Važinėju mieste dažniausiai sakykim maždaug "50+niolika"  ;D Esu lenkęs motopyrkas, čioperius, o kad būčiau lenkęs britvą - nepamenu  :lol: Jos mane lenkia. Dažniausiai "ultrakairiąja" juosta - kuri randasi tarpelyje tarp dvigubos ištisinės linijų  :lol: Nieko asmeniško, blevyzgauju.  ;)

:alaus:
« Paskutinį kartą keitė: 2011-08-26 16:32 sukūrė grease »
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #189 Įrašytas: 2011-08-27 10:12 »
Buvau gyvai ten nuvykes, motociklu vairuotojai pazystami, isibegejo nuo sviesoforo greitai, o issukinejas vairuotojas nepastebejo greitai priartejusio motociklo ir tiek, automobiliu vairuotojai neivertina pagreicio motocikli, per kiek laiko jis isibegeja, nors ir nevirsija greicio, todel jiems atrodo, kad jis parlekia 180+, nors is tikruju tik 60 :)

Kai pats buvau patekes i ivyki kuriame rimtai suzalojo pacukas su klevo lapu mane tevaziavau apie 40km/h, kitaip sakant eismas buvo intensivus, piko metas ir tik pradejau judeti is vietos, smugis gavosi nemazas, aisku masina parleke ant greicio, jei smugis nuo labai didelio greicio galite pasekmes pamatyti sioje nuorodoje http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/motociklininkas-zuvo-keleive-ligonineje-59-101001 leke pazistamas, kuris buvo katafalko vairuotojas, o veze irgi man zinoma panele, kuriai beje dabar viskas ok, laimingai gyvena kiek zinau, o cia http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/abiturientai/motociklo-avarijos-panevezyje-detales-pries-paskutini-skambuti-mergina-veziojo-seimo-nario-sesers-sunus-246-101100 ka pareigunai nustate ir pan., kalta automobilio vairuotoja liko ir viskas - NEATIDUMAS. Beje kad greitis 150km/h galejo buti tai tikrai ne, jis nevazinejo 3 begiu uzmiestyje :) 5 arba 6 minimaliai o ten jau ne 150km/h  ;)
tai,kad buvo moteris už vairo,o dabar jau gavosi pacukas.idomiai tau gaunasi...
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v