Autorius Tema: Avarijos ir kiti kriminalai  (Skaityta 348363 kartus)

Neprisijungęs pavaduotojas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 242
  • Karma: +0/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #220 Įrašytas: 2011-09-29 13:59 »
Vanagiuk,pasitaisyk,kai apzergi sirse ir isriedi i s garazo,smegenys visada pasilieka namuose  ;D ,cia jau faktas,o 200 su britva tai tas pats kas su masina 120,kaip sakant kaifas ir prasideda nuo 200  :du:
Buvo:AR 33(1.7),164(2.0ts),156(2.0ts),156(2.5),147(jtd 85kw),155(1.7),159(1.9jtdm)Jeep Grand Cherokee SRT8..... Yra:Dodge Durango (5.7hemi),Jeep Cherokee Trailhawk(3.2,Brand New)....

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #221 Įrašytas: 2011-09-29 15:23 »
Vanagiuk,pasitaisyk,kai apzergi sirse ir isriedi i s garazo,smegenys visada pasilieka namuose  ;D ,cia jau faktas,o 200 su britva tai tas pats kas su masina 120,kaip sakant kaifas ir prasideda nuo 200  :du:

Gal tu ir teisus del to... tik su mocu nuo 200 km/h ilendi i golfa visas, o su masina 120 km/h lieki prie vairo (salyginai).
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #222 Įrašytas: 2011-09-29 16:04 »
Vanagiuk,pasitaisyk,kai apzergi sirse ir isriedi i s garazo,smegenys visada pasilieka namuose  ;D ,cia jau faktas,o 200 su britva tai tas pats kas su masina 120,kaip sakant kaifas ir prasideda nuo 200  :du:

Deja, smegenys turi dibti taip kaip niekada, nes vaikstai ant ribos tarp mirties ir gyvenimo, turi buti ypatingai susikoncentraves i kelia, i kitus eismo dalyvius, i kelia, neduok dieve bus koks pagalys numestas, isiminesi posuki ir jau i ieidamas pamatysi kad nuo kelkrascio pilna zvyro, akmenu, jei statai ant vieno rato, turi realiai nuzvelgti ar niekas nesiruosia tau isukieti prie nosi, motociklas greitai begejasi, bet stoja palyginti netaip greitai kaip noretusi, net lekdamas autostrada kur rodos nieko blogo negali nutikti, bet velgi vaziuoji 250km/h< kas garantuotas kad tave matys koks klevas ar pensininkas kuris vos pasivelta ant 90km/h, uzsuks pries nosi ir turi buti pasiruoses apvaziuoti is desines puses (prie kelkrascio) arba is kaires puses prie kelkrascio, vienetiniais atvejais - per viduri (kaip sakoma ant juostos).

Neprisijungęs Infas

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #223 Įrašytas: 2011-09-29 16:13 »
Vanagiuk,pasitaisyk,kai apzergi sirse ir isriedi i s garazo,smegenys visada pasilieka namuose  ;D ,cia jau faktas,o 200 su britva tai tas pats kas su masina 120,kaip sakant kaifas ir prasideda nuo 200  :du:

Deja, smegenys turi dibti taip kaip niekada, nes vaikstai ant ribos tarp mirties ir gyvenimo, turi buti ypatingai susikoncentraves i kelia, i kitus eismo dalyvius, i kelia, neduok dieve bus koks pagalys numestas, isiminesi posuki ir jau i ieidamas pamatysi kad nuo kelkrascio pilna zvyro, akmenu, jei statai ant vieno rato, turi realiai nuzvelgti ar niekas nesiruosia tau isukieti prie nosi, motociklas greitai begejasi, bet stoja palyginti netaip greitai kaip noretusi, net lekdamas autostrada kur rodos nieko blogo negali nutikti, bet velgi vaziuoji 250km/h< kas garantuotas kad tave matys koks klevas ar pensininkas kuris vos pasivelta ant 90km/h, uzsuks pries nosi ir turi buti pasiruoses apvaziuoti is desines puses (prie kelkrascio) arba is kaires puses prie kelkrascio, vienetiniais atvejais - per viduri (kaip sakoma ant juostos).
nepyk, vanagiux, bet koktu skaityti :-X tai varyk į Nordschleife ir balansuok tarp gyvybės ir mirties. Gatvės, autostrados ir kiti keliai tam yra ne vieta. Pensininkas, klevininkas r joks kitas vairuotojas NEPRIVALO saugotis 250kmh atlekiančio 1x1,5m objekto. TO NĖRA taisyklėse. Jį natūraliai sunku pastebėti. Ir šiaip, jei nori balansuoti tarp gyvybės ir mirties, jei nori įtempto smegenų ir viso kūno darbo - visada galima į Goro provinciją pasisiūlyt.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #224 Įrašytas: 2011-09-29 16:18 »
nepyk, vanagiux, bet koktu skaityti :-X tai varyk į Nordschleife ir balansuok tarp gyvybės ir mirties. Gatvės, autostrados ir kiti keliai tam yra ne vieta. Pensininkas, klevininkas r joks kitas vairuotojas NEPRIVALO saugotis 250kmh atlekiančio 1x1,5m objekto. TO NĖRA taisyklėse. Jį natūraliai sunku pastebėti. Ir šiaip, jei nori balansuoti tarp gyvybės ir mirties, jei nori įtempto smegenų ir viso kūno darbo - visada galima į Goro provinciją pasisiūlyt.

Visos mano pastabos puikiai pritaikomos ir 130-140km/h  ;) tiek duobes kelyje, tiek zvyras, akmenys ar siaip kas ant kelio gali buti prazutinga ir ant 90km/h, dar kai mokiausi regitroje A kategorija, su savo CRB600 sukiojau astunke, prasiau priziuretojo isvalyti zvyra nors is tos vietos - neisvale ir viena karta sukant astunke po astunkes priekis paslydo ant zvyro net nelieciant stabdziu, visa laime duzo tik veidrodelis, israsiau priziuretojui pizdi ir tai paciai registrai tai tik atsiprase ir viskas, nenorejau kelti velniavos nes egzas buvo ant nosies kad po to netektu perlaikineti 10 kartu kol islaikysiu, tuom ir baigesi viskas.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-09-29 16:20 sukūrė T_K »

Neprisijungęs moonshine

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #225 Įrašytas: 2011-09-29 16:22 »
Kai buvau piemuo, turėjau pagal tuos laikus galyyyngą ir greitą auto (tėvo  ;D) ir laksčiau visur dugnais. ir man nelabai užilgo pasidarė aišku, kad kai leistiną greitį viršiji maždaug 2x, tu pasidarai nematomas ir už įstatymo ribų. Toks jausmas, kad tave medžioja :D Niekas tavęs nemato ir elgiasi lyg tavęs nebūtų, nepaiso tavo pirmenybių, kurios tau, atrodo, priklauso - lenda į tavo pagrindinį kelią, į tavo juostą, į tavo trajektoriją, po tavo ratais. Eismo dalyvių smegenys dirba automatiškai, stereotipais, jos nenustatinėja tavo greičio, jos tau jį  priskiria pagal patirtį, ir kiek toli žiūrėti - irgi žino pagal patirtį. Kai viršiji greitį 2x, iškrenti iš visų stereotipų, algoritmų ir modelių, tu pasidarai nematomas, prarandi visas teises ir pirmenybes  ;D O su mocu problema dar visa eile sunkesnė, nes jis sunkiau pastebimas, o jo važiavimo "algoritmai" mūsų vairuotojų  smegenims irgi  neįprasti. Tai ne atskirų žioplių problema, tai tingėti linkusių žmogaus smegenų problema. Kadangi nepuoselėjau vilčių rašinėdamas forumuose pakeisti visų homo sapiens smegenų, po n situacijų, kur aš vos "neužsimušiau teisus", bet ačiū angelui sargui - viskas baigėsi gerai - pasidariau išvadas, kad manęs netenkina perspektyva "numirti teisiam", arba ko nors "teisingai užmušti", kai į mano pagrindinį išlys nesėkmingai koks žioplys, nepastebėjęs kaip aš "ant tūkstančio" atlekiu, o man neliks vietos ar laiko to išvengti - man net piemeniui dešuto, kad ir tai įmanoma  ;D . Tapkę bendro naudojimo keliuose atleidau, o smagumą susiradau kitose vietose. To linkėčiau ir visiems kitiems  ;D Nežinau pvz šiandienai kiek max traukia mano GTV, daug kam keistai tai atrodo, man užtenka kad aš žinau, kad iki tiek, kiek man "normaliai"  ;)  ji traukia puikiai.   ;D
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #226 Įrašytas: 2011-09-29 16:28 »
Iš tikro, tai motociklininkas -silpna fizika. Turi svorio ir daug inercijos. Pamenu, pradėjau vaziuoti nuo šaligatvio, žiūriu, tiesiai į mane iš priekio prieš eismą atvaro šiknabirbis. Nu koks jo ir greitis, ne daugiau 40km/h. Vėl sustojau prie šaligatvio, sakau gal aplenks kaip nors. Ne, kalė tiesiai į mano buferį per vidurį. Nu, blusos man ažuvirė, matau kad skrenda žmogėnas tiesiai per visą mano mašiną ir nukrito perskridęs pilnai už mašinos į gėlių klombą. Galvojau tikrai sprandą bus nusisukęs. Ne, pribėgau, žiūriu, keliasi. Priėjus iškart užkąst norisi nuo kvapų. Nerado tik sandalų, tie dar toliau kažkur nuskrido. Birbinka susilankstė visa, o man beveik ir nežymu kad atsitrenkė. Kol policija rinko dalis, alkašėlis pabėgo.
Moralo čia jokio nėra, istoriją papasakojau tik todėl, kad net mažas greitis atsitrenkus suteikia labai didelę inerciją, jei žmogus lengvai perskrenda kokius 4 metrus oru. Nebūtų girtas, tikrai būtų apsilaužęs kaulus, o jis atsipalaidavęs nuplaniravo be pasekmių.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs darioJ

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 229
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #227 Įrašytas: 2011-09-29 21:30 »
Greitis 200km/h+ tai tikrai...

150km/h+ tai tikrai, manau daugiau 200-220km/h tikrai nebuvo. Kai toks greitis tik ekspertai gali nustatyti greiti nedidele paklaida, bet to garantuoju niekas nedarys  ;)

Labai idomu, kodel ne 200 km/h su +, o 150 km/h su +? Is ko sprendi? Keistas tamstos poziuris... Tikiu, kad ten buvai ir matei, kaip jis nuo motociklo persimete i masina "pasedet".

Atrodo, kad net nenori pripazint, kad motociklistai (nevisi, gink Dieve) rankena suka negailedami ir nepagalvodami, kad netycia gali sulyst i Golfa...

Pavazinetum tu koki desimtmeti su dviem ratais su varikliu suprastum poziuri  ;) pamatytum neviena avarija ir zuti visai kitaip viskas atrodytu  ;) visi kurie spaudzia gaza iki dugno masto kad uzkampo gali buti koks zioplys nematantis taves, bet visada pasitiki tuo kad speti isvengti smugio ir kad tu ant to nematancio taves neuzsirausi, zinau ta jausma kai spaudi uzmiesciu ir matai kad uz keliu simtu metru salutiniu keliuku atrieda koks traktorius ar lengvoji masina, pradedi mastyti kad jis taves nemato galbut, apmastai jei isriedes tai isriedes eiline trajektorija ir tu ji spesi apvaziuoti is kaires arba desines tuo paciu sumazinti greiti, arba blogiausiu atveju nusoksi nuo kelio ir ka griudamas stipriai nesusizalosi, kaip sakant vadovaujisi optimizmu  :) o dar kitaip mastyti pradedi kai ant kokio urodo pats uzsirauni  :angry:
arba kai pats esi urodas ir vaziuoji be proto.kalbu apie sia situacija,aisku greicio nezinau,bet motociklas leke per raudona,nes golfui dege papildoma zalia sviesoforo rodykle posukiui i kaire,i didziaja riese.ir nemanau,kad uztektu 150km/h greicio apsukti masina 180 laipsniu.pri to pacio motociklininkas atsidure masinoje apsizerges sedyne su baku,tai jau gerai turejo but suspaudes,kad net nuo smugio neiskrito.

Neprisijungęs Steponas

Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #228 Įrašytas: 2011-09-29 23:25 »
... ant urodo kuris 10 metu laksto kaip nuo lenciugo nutrukes "ant 200"?  ;D

... ant urodo kuris vairuoja karavan tipo masina  ;D
ka turi pries tokio tipo masinas? ;D ;D
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Avarijos ir kiti kriminalai
« Atsakymas #229 Įrašytas: 2011-09-30 00:04 »
... ant urodo kuris 10 metu laksto kaip nuo lenciugo nutrukes "ant 200"?  ;D

... ant urodo kuris vairuoja karavan tipo masina  ;D
ka turi pries tokio tipo masinas? ;D ;D

o ka tu turi pries tuos kurie 10 metu laksto su britvom kaip nuo grandines nutruke?  ;D