Autorius Tema: MACIAU-6  (Skaityta 979290 kartus)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1260 Įrašytas: 2011-05-12 23:42 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs Infas

Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1261 Įrašytas: 2011-05-12 23:51 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...

kai paskaiciau apie ta vabala 1938 metu (tiesiog sh kruva), kuri ukmergej rado, tai sitas Turing, vartyk kaip nori, vistiek auksinis atrodo ;D kita vertus, tas vabalas praktiskai sunkiai ikainojamas.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1262 Įrašytas: 2011-05-13 00:10 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...

kai paskaiciau apie ta vabala 1938 metu (tiesiog sh kruva), kuri ukmergej rado, tai sitas Turing, vartyk kaip nori, vistiek auksinis atrodo ;D kita vertus, tas vabalas praktiskai sunkiai ikainojamas.
Žiurint, ką lyginsi. Beje, tu nematei šio bolido gyvai-be manęs jį matė Grease. Mūsų nuomonės sutapo-fotoapgavystė... Vabalą nupirko už kapeikas, o šio auto galutinė kaina buvo 21000Eur  ::) Aš jį važiavau pirkti. Net žmona pritarė sprendimui. Pamačius gyvai, kurį laiką neištarėme nei žodžio, nesugalvojome, net ko klausti pas pardavėjus-kiek buvo sugadintas pirminis įspūdis. Gerai, kad bent Praha maloniai nustebino savo grožiu  :smilie:
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1263 Įrašytas: 2011-05-13 02:03 »
As irgi ja mates, kazi ko tokia smagia aparatura palieka likimo valiai..

O gal ten tik vaizdas viso to "smagumo"? :)

Tavo teisybe - bent kai maciau paskutini karta ja gyvai (berods 2009 metai) buvo prie Giriaus palikta, tai tiek pakabai buvo amen, tiek variklis pilesi dumais, nors kebulas ir salonas dar ganetinai neblogai atrode, po to gulejo netoli mano gyvenamos vietos jeruzaleje, po to persikeliau i justiniske  ir jinai is paskos atriedejo i jas vel prie manes  :) turbut pasiilgo jinai mano meiles jai ;D

lusis

  • Svečias
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1264 Įrašytas: 2011-05-13 07:49 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...

kai paskaiciau apie ta vabala 1938 metu (tiesiog sh kruva), kuri ukmergej rado, tai sitas Turing, vartyk kaip nori, vistiek auksinis atrodo ;D kita vertus, tas vabalas praktiskai sunkiai ikainojamas.
Žiurint, ką lyginsi. Beje, tu nematei šio bolido gyvai-be manęs jį matė Grease. Mūsų nuomonės sutapo-fotoapgavystė... Vabalą nupirko už kapeikas, o šio auto galutinė kaina buvo 21000Eur  ::) Aš jį važiavau pirkti. Net žmona pritarė sprendimui. Pamačius gyvai, kurį laiką neištarėme nei žodžio, nesugalvojome, net ko klausti pas pardavėjus-kiek buvo sugadintas pirminis įspūdis. Gerai, kad bent Praha maloniai nustebino savo grožiu  :smilie:
ech...,Zhalias neliūdėk  :),bent jau sužinojai,kad auksinę žmoną turi  :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1265 Įrašytas: 2011-05-13 09:22 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...

kai paskaiciau apie ta vabala 1938 metu (tiesiog sh kruva), kuri ukmergej rado, tai sitas Turing, vartyk kaip nori, vistiek auksinis atrodo ;D kita vertus, tas vabalas praktiskai sunkiai ikainojamas.
Žiurint, ką lyginsi. Beje, tu nematei šio bolido gyvai-be manęs jį matė Grease. Mūsų nuomonės sutapo-fotoapgavystė... Vabalą nupirko už kapeikas, o šio auto galutinė kaina buvo 21000Eur  ::) Aš jį važiavau pirkti. Net žmona pritarė sprendimui. Pamačius gyvai, kurį laiką neištarėme nei žodžio, nesugalvojome, net ko klausti pas pardavėjus-kiek buvo sugadintas pirminis įspūdis. Gerai, kad bent Praha maloniai nustebino savo grožiu  :smilie:
ech...,Zhalias neliūdėk  :),bent jau sužinojai,kad auksinę žmoną turi  :)

Cia tai teisybe!!!  :alaus:
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Infas

Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1266 Įrašytas: 2011-05-13 10:45 »
Pačiupinėjus gyvai, buvau labai nemaloniai nustebintas-atidarius šią vietą, žiojėjio didžiulė skylė. Bolidas prieš kažkeliolika metų perdažytas. Panašu, kad teptuku. Nudažant ir visas gumas (apie stiklus ir pan.)  :(
Gaila, bet raritetas tiesiog suniokotas. Patarlė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, šioje vietoje labai galioja  8)
Nepirkit raritetų, pasiklaiudami tik fotkėm...

kai paskaiciau apie ta vabala 1938 metu (tiesiog sh kruva), kuri ukmergej rado, tai sitas Turing, vartyk kaip nori, vistiek auksinis atrodo ;D kita vertus, tas vabalas praktiskai sunkiai ikainojamas.
Žiurint, ką lyginsi. Beje, tu nematei šio bolido gyvai-be manęs jį matė Grease. Mūsų nuomonės sutapo-fotoapgavystė... Vabalą nupirko už kapeikas, o šio auto galutinė kaina buvo 21000Eur  ::) Aš jį važiavau pirkti. Net žmona pritarė sprendimui. Pamačius gyvai, kurį laiką neištarėme nei žodžio, nesugalvojome, net ko klausti pas pardavėjus-kiek buvo sugadintas pirminis įspūdis. Gerai, kad bent Praha maloniai nustebino savo grožiu  :smilie:
Tikrai nemačiau ir nesiginčiju. ;)
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1267 Įrašytas: 2011-05-13 18:36 »
Siandien Kaune, Partizanu gatveje apie 16.30 maciau juoda Alfa Romeo MiTo. 8) Daugeja ir siu modeliu pamazu...
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1268 Įrašytas: 2011-05-16 01:00 »
vieni selino paskui..



kitos buvo priekyje..


kitos buvo salia..


ech, gerai ten...  :smilie:
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs Yara

Ats: MACIAU-6
« Atsakymas #1269 Įrašytas: 2011-05-16 17:18 »
Niekaip neatsimenu kas per bolidas...  :D
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !