Autorius Tema: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!  (Skaityta 1278847 kartus)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2280 Įrašytas: 2013-09-10 13:57 »
Jau sureguliuota. Nepadėjo.

Pažiūrėk ant paties purkštuko šono, turėtų matytis plokščiam mažam atsuktuvui vieta. Sukiojant tą reguliatorių kilnojasi aukštyn arba žemyn. Bent jau pas mane, ant naujesnės panelės taip yra. Ar jie skiriasi - nežinau.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Ovis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 135
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2281 Įrašytas: 2013-09-10 14:12 »
Kaip atkapstyti koks sportpack pas mane ar jokio? :D pagal aprašymą sp1 beveik viskas atitinka. "anglies pluošo konsolė, juodos spalvos prietaisų skydelio ir pagalbinių indikatorių fonas, galinis ranktūris su anga slidėms , oda aptrauktas vairas, oda aptrauktas pavarų jungiklis, antena, dažyti šoniniai slenksčiai , pažeminta pakaba, 16" lengvo lydinio ratlankiai, 205/55 WR 16 padangos, negalimos sniego grandinės. "  tik salonas momo ryžos odos, tai taip išeina, kad sp3? ar nelabai gali būt? gal kažkas tik surinko panašias dalis... beto jei skydeliai juodi, raudonai šviečia, tai tarkim langų valdymas irgi turėtų raudonai šviest? pas mane žaliai šviečia. gal pagal vin kodą ar dar ką galima sužinot kaip ten su tais paketais?:)

Neprisijungęs liuduks

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2282 Įrašytas: 2013-09-10 15:30 »
Kaip atkapstyti koks sportpack pas mane ar jokio? :D pagal aprašymą sp1 beveik viskas atitinka. "anglies pluošo konsolė, juodos spalvos prietaisų skydelio ir pagalbinių indikatorių fonas, galinis ranktūris su anga slidėms , oda aptrauktas vairas, oda aptrauktas pavarų jungiklis, antena, dažyti šoniniai slenksčiai , pažeminta pakaba, 16" lengvo lydinio ratlankiai, 205/55 WR 16 padangos, negalimos sniego grandinės. "  tik salonas momo ryžos odos, tai taip išeina, kad sp3? ar nelabai gali būt? gal kažkas tik surinko panašias dalis... beto jei skydeliai juodi, raudonai šviečia, tai tarkim langų valdymas irgi turėtų raudonai šviest? pas mane žaliai šviečia. gal pagal vin kodą ar dar ką galima sužinot kaip ten su tais paketais?:)

SP2 turėtų būt, jei koža, bet gali būt keistas salonas, sp1 Blitz veliūras.
SP3 buvo su "recarro" suprask TI sedynėm, čia bent forumiečiū info  ???
Eper'e pagal win rodo koks salonas buvo, tiesa nerašo sportpack ar ne.
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs montezumijus

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2283 Įrašytas: 2013-09-10 20:44 »
Kaip sureguliuoti langų apiplovimo purkštukus? Dabar vienas purškia po kapotu, kitas čiut čiut ant lango apmyža, jei greit nevažiuoju. Pabandžiau pareguliuoti pačius purkštukus, bet naudos nedav— daug.
Gal pas tave pasalintas voztuvelis, kuris buna ant atsakojimo i purkstukus, ir istatytas paprastas trisakis. Tuomet nera pakankamo slegio ir purkstukai vos myzena.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2284 Įrašytas: 2013-09-10 21:52 »
Gal, o greičiausiai - užsikišo purkštukai. Ryt pasikeisiu salono filtrą ir kartu tuos purkštukus pažiūrėsiu.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Ovis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 135
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2285 Įrašytas: 2013-09-11 09:11 »
Kaip atkapstyti koks sportpack pas mane ar jokio? :D pagal aprašymą sp1 beveik viskas atitinka. "anglies pluošo konsolė, juodos spalvos prietaisų skydelio ir pagalbinių indikatorių fonas, galinis ranktūris su anga slidėms , oda aptrauktas vairas, oda aptrauktas pavarų jungiklis, antena, dažyti šoniniai slenksčiai , pažeminta pakaba, 16" lengvo lydinio ratlankiai, 205/55 WR 16 padangos, negalimos sniego grandinės. "  tik salonas momo ryžos odos, tai taip išeina, kad sp3? ar nelabai gali būt? gal kažkas tik surinko panašias dalis... beto jei skydeliai juodi, raudonai šviečia, tai tarkim langų valdymas irgi turėtų raudonai šviest? pas mane žaliai šviečia. gal pagal vin kodą ar dar ką galima sužinot kaip ten su tais paketais?:)

SP2 turėtų būt, jei koža, bet gali būt keistas salonas, sp1 Blitz veliūras.
SP3 buvo su "recarro" suprask TI sedynėm, čia bent forumiečiū info  ???
Eper'e pagal win rodo koks salonas buvo, tiesa nerašo sportpack ar ne.
Dar vistiek nelabai susigaudau tam eper'e. Mano vin ZAR93200001205170, gal kas nusimanantis galit papasakot ką ten rašo :D  Pagal ten rodo, kad 2000m :/ tai taip išeina, kad 100kw su ta senąja turbina kur nueina greičiau nei antros kartos?:/ kitur žiūrint rodo, kad 2001m 103kw.. tai kuo tikėt?:D tarp kitko termostatas http://i667.photobucket.com/albums/vv35/hartkor/alfa156_termostat-new.jpg toks, pastebėjau, kad jų skirtingų labai būna :D ir kaip ten su tuo salonu? koks iš gamyklos buvo pagal vin, nes pas mane ryža oda, ant sėdynių parašyta "momo". Taip pat ir durų apmušalai odiniai ir t.t.
Variklio nr: 932B1   tai 100kw?   
 932B1B tai 103kw? Bus paprasčiau pasižiūrėt mašinoj, negu internetu tikėt :D
« Paskutinį kartą keitė: 2013-09-11 09:28 sukūrė Ovis »

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2286 Įrašytas: 2013-09-11 09:59 »
jeigu priekyje prie radiatoriaus viršuje yra voštuvas su dviem šlangutėm viena nueina į turbą, tai pas tave 103 arba 110kw, jie abu tokė daiktą turi, o 100kw neturi
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs liuduks

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2287 Įrašytas: 2013-09-11 12:21 »
Tikiuosi kolega nesupyks ....

Salonas keistas, tai - SP1, raso rish/distinctive, kaip ir mano....
O ar muliažas, tai persuk vairą iš vienos pusės iki kitą ir pamatysi, 2 kart sportpack, 3 standartinės.

prisegu ką rašo ir salonoo pvz.
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Ovis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 135
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2288 Įrašytas: 2013-09-11 12:30 »
Tikiuosi kolega nesupyks ....

Salonas keistas, tai - SP1, raso rish/distinctive, kaip ir mano....
O ar muliažas, tai persuk vairą iš vienos pusės iki kitą ir pamatysi, 2 kart sportpack, 3 standartinės.

prisegu ką rašo ir salonoo pvz.
Nėra ko pykt :) dėkui už info. O jei tos momo sėdynės iš gamyklos buvo parinktos kaip papildoma komplektacija, tai eper rodytų? O kaip ten su tuo persukimu vairo nelabai supratau. Sukt vairą nuo vienos pusės iki kitos ir skaičiuot kiek apsisukė?:)
O pagaminimo metus eper teisingai rodo? nes kitur matau 2001m. Kiek pastebėjau kai kurios detalės skiriasi 2000m ir 2001, atnaujinta kažkiek berods buvo:)
Tada prie SP3 rašo, kad keleivio oro pagalvė būna, o tai paprastose nebūna? Pas mane bent jau panelėj yra parašyta keleivio oro pagalvė ir raktui spynutė, kad ją išjungt  gali.. Tai jei salonas keistas, tos oro pagalvės sėdynėse neveiks?:) Tarp kitko, yra ir antena ant stogo pas mane (cia kas iš SP aprašymo), o kas ten per dalykas GSM telefono paruošimas?:D
Sry už tokią klausimų laviną :D
« Paskutinį kartą keitė: 2013-09-11 12:45 sukūrė Ovis »

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #2289 Įrašytas: 2013-09-11 19:48 »
Nėra ko pykt :) dėkui už info. O jei tos momo sėdynės iš gamyklos buvo parinktos kaip papildoma komplektacija, tai eper rodytų? O kaip ten su tuo persukimu vairo nelabai supratau. Sukt vairą nuo vienos pusės iki kitos ir skaičiuot kiek apsisukė?:)
O pagaminimo metus eper teisingai rodo? nes kitur matau 2001m. Kiek pastebėjau kai kurios detalės skiriasi 2000m ir 2001, atnaujinta kažkiek berods buvo:)
Tada prie SP3 rašo, kad keleivio oro pagalvė būna, o tai paprastose nebūna? Pas mane bent jau panelėj yra parašyta keleivio oro pagalvė ir raktui spynutė, kad ją išjungt  gali.. Tai jei salonas keistas, tos oro pagalvės sėdynėse neveiks?:) Tarp kitko, yra ir antena ant stogo pas mane (cia kas iš SP aprašymo), o kas ten per dalykas GSM telefono paruošimas?:D
Sry už tokią klausimų laviną :D

Sėdynes galėjo įdėti prieš tai buvęs savininkas. Aš manau jei iš gamyklos išėjo su tokia komplektacija, kaip yra dabar, tai tą turėtų ir ePer rodyt, bet čia tik pamąstymas. Dėl vairo. Susuk iki galo į kurią nors pusę ir skaičiuok kiek kartų reikia sukt iki kitos pusės, kol atsirems vairas. Dėl metų, tai čia irgi įdomu. Vienur gal rodo kada ji pirmą kartą priregistruota, o kitur rodo kada pagaminta. Pas mane pirma registracija buvo 2003 01 03, o pagaminta berods 2002 12 20 (vokietis turbūt sau Kalėdų proga dovaną pasidarė).
Jei AirBag keleivio gali išjungti rakteliu - teoriškai turėtų ir airbag būti... Antenos kiek mačiau, tai pas visas 156 yra ant stogo. Nebent tu turi omenį papildomą antena, tada gali būti, kad pirkėjas iš gamyklos užsakė telefono instaliaciją. Dabar ji nelabai reikalinga, nes jei ji tokia, kaip pas VW ar Audi būna, tai ten tik senom nokiom tinkanti. 
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"