Autorius Tema: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!  (Skaityta 1276026 kartus)

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1910 Įrašytas: 2013-02-12 17:52 »
Turiu ir aš klausimų:
Nedega kairys gabaritas su stopu. Ir nedega dešinys priešrūkinis galinis. Abu degė prieš ~ savaitę. Lemputės sveikos, pakeistos. Ir dar nedega dešinys gabaritas, bet ten nesvarbu. Lemputė 99% kalta.

Kas durniausia, kad nedega įspėjamoji lemputė dėl apšvietimo sistemos gedimo... Kai buvo numerio apšvietimo lemputė užgesus - iš kart degė. Bet nespėjau namo grįžt pati susitvarkė :D

Vis gi 1% buvo teisus ;D
Saugiklis sudegė - dabar viskas veikia.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs alfistas156

Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1911 Įrašytas: 2013-02-13 16:07 »
Starteris is virsaus ar pro apacia issiima? Ar dar kazka papildomai reikia nuardyti ji imant?

AR 156 1.9jtd 98m.
Buvo: 156 1.9jtd 98m (77kw)
Yra: Opel Vectra 1.8l 01m (92kw)
        GT 1.9JTDm 06m (110kw)

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1912 Įrašytas: 2013-02-13 16:33 »
iš viršaus. Nusiimi kuro filtrą, tepalo matuoklę, gerai ir starterio laidus nuimti.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs mindeJTD

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1913 Įrašytas: 2013-02-14 16:01 »
...noriu isimti airbag svietimo lempute skydelyje, nes ji pas mane sviecia) Aciu uz atsakymus  :smilie:
Nereikia jos išimti, reikia nukirsti jos kontaktus ir sujungti lygiagrečiai su kita lempute, pvz., ABS, kad užsidegtų kartu ir užgestų, kai reikia. Kitaip TA nepraeisi.

sveiki, mane taip pat sudomino sitas reikaliukas su airbag lempute, nes siandien nepraejau TA, nors dar pries tai dvejas TA apziuras sekmingai praeidavau ir su degancia airbag lempute :o ;D bet sikart pastebejo, taigi butu idomu isgirsti kaip ten su tuo pajungimu nuo ABS lemputes, gal yra kas taip pasidares? nes airbag blokas kiek supratau pas mane mires kai dare diagnostika.
Is anksto aciu !
AR 159 2.4JTDm                                                       
AR 156 2,4jtd

Neprisijungęs Giedriusss

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 789
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1914 Įrašytas: 2013-02-14 16:21 »
O jie tik dėl lemputės nepraleido ar jungėsi prie kompo? Su lemputėm, tai paprasta, airbago lemputės kontaktus laidukų pagalba prijungi nuo abs.
Lancia Kappa 1997m 2.0l 114kw

LANCIA - not perfect, but the best

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1915 Įrašytas: 2013-02-14 16:25 »
...noriu isimti airbag svietimo lempute skydelyje, nes ji pas mane sviecia) Aciu uz atsakymus  :smilie:
Nereikia jos išimti, reikia nukirsti jos kontaktus ir sujungti lygiagrečiai su kita lempute, pvz., ABS, kad užsidegtų kartu ir užgestų, kai reikia. Kitaip TA nepraeisi.

sveiki, mane taip pat sudomino sitas reikaliukas su airbag lempute, nes siandien nepraejau TA, nors dar pries tai dvejas TA apziuras sekmingai praeidavau ir su degancia airbag lempute :o ;D bet sikart pastebejo, taigi butu idomu isgirsti kaip ten su tuo pajungimu nuo ABS lemputes, gal yra kas taip pasidares? nes airbag blokas kiek supratau pas mane mires kai dare diagnostika.
Is anksto aciu !

Man autobravoje irgi pasake kazkada, kad airbagu blokas mires, bet pasirode, kad tiesiog ne visi diagnostiniai stendai gali prie jo pasijungti, pas pazystama sekmingai klaida istrineme per 10min...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs mindeJTD

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1916 Įrašytas: 2013-02-14 16:40 »
O jie tik dėl lemputės nepraleido ar jungėsi prie kompo? Su lemputėm, tai paprasta, airbago lemputės kontaktus laidukų pagalba prijungi nuo abs.
taip vien del lemputes, na gal reikes pabandyti, o kaip ten yra su tuo skydeliu kur airbag lempute yra ar jis paprastai issitraukia ar jis prisuktas kur? bandziau istraukti, tai nelabai pavyko, stipriai traukti nebandziau bijojau sulauzyti?
AR 159 2.4JTDm                                                       
AR 156 2,4jtd

Neprisijungęs mindeJTD

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1917 Įrašytas: 2013-02-14 16:45 »
...noriu isimti airbag svietimo lempute skydelyje, nes ji pas mane sviecia) Aciu uz atsakymus  :smilie:
Nereikia jos išimti, reikia nukirsti jos kontaktus ir sujungti lygiagrečiai su kita lempute, pvz., ABS, kad užsidegtų kartu ir užgestų, kai reikia. Kitaip TA nepraeisi.

sveiki, mane taip pat sudomino sitas reikaliukas su airbag lempute, nes siandien nepraejau TA, nors dar pries tai dvejas TA apziuras sekmingai praeidavau ir su degancia airbag lempute :o ;D bet sikart pastebejo, taigi butu idomu isgirsti kaip ten su tuo pajungimu nuo ABS lemputes, gal yra kas taip pasidares? nes airbag blokas kiek supratau pas mane mires kai dare diagnostika.
Is anksto aciu !

Man autobravoje irgi pasake kazkada, kad airbagu blokas mires, bet pasirode, kad tiesiog ne visi diagnostiniai stendai gali prie jo pasijungti, pas pazystama sekmingai klaida istrineme per 10min...
na cia irgi variantas neblogas, nes kiek pamenu diagnostika paskutiniu metu buvo daryta pas ta pati zmogu, gal vertetu pas kitus pabandyti pasidaryti diagnostika.
AR 159 2.4JTDm                                                       
AR 156 2,4jtd

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1918 Įrašytas: 2013-02-14 16:56 »
As valdiskai mazdai tokia peremycke uzdejau, tik man abs dege, tai tiesiog nupirkau ta armaturine lempute su visu lizdu, prilitavau laidukus nuo variklio spaudimo lemputes. Sena abs lempute issukau, uzklijavau izoliacija ant plokstes kontaktu, praduriau icoliacijoj skyle ir ta papildoma lempute i ta skyle ikisau. Per TA tik keista pasirode inspektoriui tam, kad varikli reikia uzvest kad nustotu abs degt, bet praleido.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs mindeJTD

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!
« Atsakymas #1919 Įrašytas: 2013-02-15 22:32 »
na va siandien jau viskas kaip ir sutvarkyta, TA praejau, autoelektrikai pastate relite, kad airbag lempute uzgestu, kainavo 40 lt, bet planai i ateiti susitvarkyti bloka, kad viskas  veiktu kaip priklauso ;)
AR 159 2.4JTDm                                                       
AR 156 2,4jtd