Autorius Tema: Del galine paneles  (Skaityta 6888 kartus)

Neprisijungęs efke155

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 321
  • Karma: +2/-6
    • Žiūrėti profilį
    • www.garsogalerija.lt
Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-08-07 20:54 »
Efke, jei pas mane koloneliu nera, tai jei as susirades originalias jas ten ideciau, ar jom reiktu originalaus stiprintuvo? ir jei tas stiprius yra, kur ji rasti? noriu truputi apsisniukstineti savo masinos audio sistemele. tik konkreciai zinau, jog palangej pas mane tuscia.

galines koloneles buna truputi geresneje orginalioje audio sistemoje. tada visas koloneles maitina papildomas stiprintuvas esantis virs akumuliatoriaus. jei nera koloneliu tai kazin ar bus stiprintuvas. norint pastatyti orginalu stiprintuva yra nemazai reikalu,reikia keisi visa pravotre nuo ics iki cd,navi,ir stiprintuvo ir nuo jo tada i visas koloneles
Buvo:
Bmw 530 90m.
Mazda Protege 92m.
Alfa Romeo 155 96m.
Toyota Carina 95m.
Opel Vectra 98m.
Toyota Corolla GTI 91m.
Yra;
Toyota Avensis D4D 02m. (darbinis arkliukas)
Alfa Romeo 166 (stilius ir ideja)
vw golf vr6 (jauciu jega)

eFeM

  • Svečias
Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-08-07 21:16 »
tai as jauciu betkokiu atveju nemazai reikalo butu statant i palange 'kazka'. vistiek reiktu maitinima duot jam ir sukalbint su bloku. norisi man truputi daugiau garso tai pradejau dometis kiek knislios butu susideti ta pilna originalia audio sistema.

Ernass

  • Svečias
Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-08-08 14:35 »
Dekui vyrukai uz patarimus bet dbr reiks kita problema sprest plyso stiprintuvo slangute  ;D

Ernass

  • Svečias
Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-08-14 12:52 »
Gal galit pasakyti kaip isardyti ta galine sedyne niekur nesimao varztu gal tne kaip nors uzdeta gudriai.... gal kokiu vaizdeliu turit...

Neprisijungęs jeeghad

Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-08-14 14:39 »
Efke, jei pas mane koloneliu nera, tai jei as susirades originalias jas ten ideciau, ar jom reiktu originalaus stiprintuvo? ir jei tas stiprius yra, kur ji rasti? noriu truputi apsisniukstineti savo masinos audio sistemele. tik konkreciai zinau, jog palangej pas mane tuscia.

galines koloneles buna truputi geresneje orginalioje audio sistemoje. tada visas koloneles maitina papildomas stiprintuvas esantis virs akumuliatoriaus. jei nera koloneliu tai kazin ar bus stiprintuvas. norint pastatyti orginalu stiprintuva yra nemazai reikalu,reikia keisi visa pravotre nuo ics iki cd,navi,ir stiprintuvo ir nuo jo tada i visas koloneles

pas mane yra stiprintuvas o palangej kolonkiu nebuvo.. ir kazkaip keista nuemes is virsaus plasmasinius antdeklus tik vienoj pusej radau laida su fyske kitoj pusej tik laidu kruva  o atskiro laido kolonkej nebuvo.. ::)

Neprisijungęs mindes323

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 145
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del galine paneles
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-08-23 20:45 »
nu nebutu italas, negale japrasciau sugalvoti,
156 truputi lengviau, bet vis tiek,  norint gerai sutvirtinti reikia gerai akrobatika ismanyti.
Jau patyriau  :angry:
Alfa Romeo 156 2.0 T.S